Споделена история от Тинейджърски

Приятели
Здравейте..
Не знам какво да правя повечето ми приятели са момичета и някак си момче в компания на момичета странно нали? Някак си не мога да подхвана никаква тема за разговор с момчета искам да съм като другите срам ме е вече като ме видят с момиче трябва някак си да се променя, но не знам как да общувам повече с момчетата от класа и да съм постоянно с тях но как? !? ! ... всички почват да си изграждат грешно мнение за мен объркан съм

Коментари

1.   Пич, в това че намираш повече общи теми с момичета отколкото с момчета няма абсолютно нищо лошо. По начало, момчетата са по- груби и говорят по- изнервено, докато момичетата - спокойно, с разбиране... Затова дружи с когото искаш, в това няма нищо лошо.. аа и ако те питат защо си такъв женчо илинещо такова.. кажи им да си гледат работата и се прави на готин със самочувствие. Надявам се да съм ти бил полезен. Успех!

2.   Кой е казал, че трябва да променяш нещо? Честно казано няма нищо лошо в това, да имаш повече познати от женски пол. Трудно се изграждат и задържат истински приятелства между момчета, докато момичетата винаги са по-склонни да помогнат в трудна ситуация, но тук вече навлизаме в така популярната тема за уж невъзможното приятелство между момче и момиче, която не е цел на коментара ми в момента.

Доколкото разбирам, проблемът ти е, че някои хора започват да се съмняват в сексуалните ти наклонности, защото се движиш предимно в женска компания. Просто пускай от време на време по някой типичен сексуален намек на момичетата от обкръжението ти, без естествено да ги отблъскваш, хвани си гадже и това е. Ако пък намеците продължат и след това, то бъди сигурен, че са просто от злоба. В крайна сметка кое хетеросексуално момче не иска буквално да е заобиколено от момичета, на които им пука за него, които го смятат за близък и постоянно контактуват с него... ;)

Колкото до проблемите ти с общуването с момчета, няма по-лесно нещо от това. Коли, спорт и жени са най-простите теми, за които винаги можеш да завържеш разговор с едно средностатистическо момче, още повече, когато сте по на 15-16 години, както май е в твоят случай.

Това е в общи линии, надявам се да съм ти помогнал. :)

3.   "Трудно се изграждат и задържат истински приятелства между момчета" Това е пълна глупост! Трудно се изграждат и задържат истински приятелства между жени/момичета, при тях приятелството е мега фалшиво.

4.   Е с мацките за какви теми си говориш? Те говорят за гримове, мода и мъже. С тези теми винаги можеш да завържеш разговор с едно момиче, обаче въпросът е ти като момче как може да се интересуваш от тези глупости?

5.   Мен ако ме питаш това е супер да се въртиш само с мацки що се притесняваш много момчета биха ти завидели

6.   Оле все едно аз съм я писал тази история! Същия праблем. Много по-малко приятели момчета имам. Доста хора ме мислят за някав женчо, та дори и баща ми... Знам как се чувстваш като минават някоя група момчета и те видят и те гледат супер странно или ти се смеят. Ама поне никой нищо не ти казва. На един познат от друг град и той като мен общува с момичета много и всички адски много му подсвиркват, че е гей. Обикновено момчетата, които са по-тихи и по-спокойни се движат в такива компании

7.   Виж сега ( : Аз съм момиче. Предпочитам приятелство с момчета. При тях няма ревност, лицемерство и всякакви интриги. А щом момичетата са ти се доверили и са с теб смятай, че наистина си добър човек. И най-вече, че си добър приятел. ИЗОБЩО не обръщай внимание на хората които те съдят за това. Ако сте истински приятели и ако ти е добре с тях пола не е важен. Запомни : приятелството е за цял живот!
А иначе може да си намериш и момчета приятели ако това ти помогне. Има свестни момчета които винаги ще ти помогнат и може да създадеш истинско приятелство. Но това не трябва да ти пречи да излизаш и с момичетата.
Относно това, че си объркан. Няма за какво.. аз имам много приятели момчета и на тях разчитам повече. Момичетата намерят ли свестно момче за приятел го ценят без значение какво е. И ти ги цени тогава и не обръщай внимание на другите.
Успех!