Споделена история от Тинейджърски

Аз получих каквото ми трябваше и мисля, че трябва да се разделим!
Здравейте! Аз съм една тийнейджърка, която иска да ви разкаже историята си и която моли за съвет...

Както всяко момиче, така и аз обичам едно момче (ще го нарека "Той").
Естествено, Той не знаеше, че го харесвам... Но след известно време реших да му кажа, като му изпратя SMS.
Речено-сторено! (Пропускам някои моменти, които не са от голямо значение). Станахме гаджета и след няколко месеца Той ми каза, че иска да правим секс... Въпреки, че аз не бях готова се съгласих. Направихме го и... след няколко дена го виждам с друго момиче :( Попитах го на какво се дължи това, а Той ми отговори кратко и ясно: "Аз получих каквото ми трябваше и мисля, че трябва да се разделим"! Тогава разбрах, че единствената му цел е да ме вкара в леглото...И успя! Просто си нямате на представа колко зле се почувствах и колко плаках... Сега продължавам да го обичам и от това ме боли. :(

Най-лошото е, че когато има нужда да бъде с някое момиче пак ме търси... и представете си... аз отново отивам при него, защото страстта в мен отново се събужда и изгарям от желание да бъда с него. А на другия ден дори едно "Здравей" не ми казва... Все едно нищо не се е случило. Не мога да продължавам така, но и незнам какво друго да направя. Искам да спра да го обичам, но немога ;( ... Искам да се държа по-хладно с него, а не да ми личи, че още го обичам...

Някои сте минали по този път, затова се обръщам към вас с цел да ми кажете какво да направя...

Благодаря ви за вниманието, което отделяте за мен! Ще чакам с нетърпение да ми отговорите. Чао за сега! :)

Коментари

1.   Мила, знам, че те боли и че ти е много гадно за него, но се стегни и продължи напред, защото не заслужаваш да те прави на парцал. Мислиш, че е единствения, но не е. Не му падай на нивото. Следващия път като ти се обади му тегли едни майни и му кажи къде да си го завре. Стисни зъби и го направи, после ще се гордееш със себе си, сама ще видиш :)))) Успех

2.   Направи това което казва номер 1. За мен това момче е пълен курвар. Земи му тегли една маина и от мен.

3.   Такива момченца ми иди да ги заколя понякога. Мила не се отчайвай. Повече не му вдигай.. смени си телефона. Направи и невъзможното но го забрави. После ще ти е много добре без него. ПОВЯРВАЙ МИ! успех

4.   От авторката: Благодаря на всички за мненията и съветите. Имах нужда да ги прочета. Наистина ми е много трудно, но все пак се опитвам да го забравя. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

5.   В случай че ти е приятно с него защо да слушаш горните мнения - като ти се обади иди и го виж, наслади се на момента. Накарай го да му е хубаво и да се чуства добре. Не му показвай колко държиш на него. Намери си приятел и тогава го отрежи.
Той сам ще те потърси, но ще е късно.

6.   Съжелявам че ще ти го кажа, но според мен ти си си виновна. Никога не давай на момче това което иска. Моето гадже също ми правеше много намеци и не 1 път ми га е казвал в прав текст, но въпреки това аз не се съгласих. Ако наистина те обича ще те изчяка, дотогава, докогато е нужно. Аз го накарах да чака почти година, но въпреки това не ме заряза. Не е нужно да отделиш чак толкова време но.... ИЗЧАКАЙ и той ще чака.

7.   Намери си някакво занимание, за да си запълваш времето и да не мислиш за него. Спортувай, запиши се на някой курс. Така ще намериш и нови приятели и ще ти е по - лесно да го забривиш. Успех мила!

8.   От авторката към номер 5: Когато ми се е обаждал, аз съм ходила при него... но това доказва, че държа да съм с него на всяка цена и че ми е приятно. Как да не му показвам, че още държа на него?
Гадно ми става от това, че като съм с него, после дори не ми говори и е пред очите ми с други момичета... :(

9.   Прави се, че не ти пука за него.. Като ти звънне му казвай: "Съжалявам, но кои беше ти" и "Такъв не познавам". Отърви се от всичко, което ти напомня на него. Излизай с други момчета. Той не те заслужава. След време той ще те обича, а ти ще го търсиш само когато имаш нужда от него. Когато някои бяга от теб, обърни се в другата посока и бягай когато погледнеш през рамо ще видиш че той те следва. Другия начин е да поговориш с него и да му каиш да избира или да е с тебе или шута в газа и пътя.

12.   До Номер 6: Съвета който даваш, много зависи от човека. За мен хубавия секс в една връзка е нещо много важно. Аз лично не мога да чакам 1 година да "дойде момента". Бих си тръгнал. Т.е. много зависи от човека.

Като се замисля има един вариант - някоя друго "гадже" да ме освобождава от напрежението... Варианти да искаш от незадоволен мъж ...

13.   От авторката към номер 9: Била съм с други момчета, но не е същото, както е с това момче. Обичам го... но ще се опитам да го забравя! Съвета ти според мен е правилен. Благодаря ти. Благодаря също и на другите. Наистина ми помагате с коментарите си. Още веднъж благодаря, че ме разбирате.

14.   Миличка не знам на колко години си но предролагам че си ро малка от мен аз имах подобна история преди години това което се е случило на теб се случи и на мен с разликата че аз го обичах 8 години и правех всичко за него но не и това да му се отдам също като твоя вечер беше с мен а на другия ден"не ме познаваше" от тогава мина много време сега си имам прекрасен приятел който много ме обича и съм щастлива от цялото си сърце ти желая моята съдба

15.   От авторката: На 17 години съм. А ти на колко си?
Благодаря ти за пожеланието. И аз се надявам да си щастлива винаги, както и всички останали! :*