Споделена история от Секс и интимност

Френска любов
Мъж съм на 29 години. Въпрос към дамите. Ако имате познат мъж когото познавате от дълго време и той ви предложи да ви лиже бихте ли се съгласили. Любопитно ми е защото няма мъж, който да не иска свирка. Интересно ми е мнението на дамите. То и форума е анонимен, така че нищо не ни коства да споделим честно мнението си. Благодаря!

Коментари

1.   Зависи дали съм обвързана или не. И дали имам симпатия към дадения човек. Може да се познаваме от дълго време, ама да не ме кефи или пък да ме кефи като приятел и да не искам да си разваляме отношенията. Иначе бих, да!

2.   Категорично не. С познати и приятели секс не правя. А освен това, щом сме познати значи въпросния мъж изобщо не ме привлича сексуално.
Обичам да ме лижат, но трябва да е мъж който харесвам.

3.   Виж АКО харесвам мъжа МНОГО, бих му позволила да ме лиже. Но свирка на никой. Твърде ми е гнусно и унизително...

4.   На така зададения хипотетичен въпрос бих казала да, но зависи от много неща. И най-вече кой е мъжът и дали поне малко ме привлича. Ако пък ми е приятел, няма дамога изобщо да го възприема по този начин. По-скоро бих се съгласила с някого, който не ми е толкова близък и не позбавам от много години. Но ако се замисля, има мъже около мен, с които се познаваме от доста време и на които не бих отказала. Интересно ми е при вас как е, ако искаш сподели и ти. Мисля, че ако бях мъж, също щях да искам.

5.   Аз съм мъж и не искам свирка.

6.   Ти не си добре. Да лижеш гъбясалите вагини на жените? Ти си на 29. На 29 жените имат средно по над 15 партньора. И това говоря за по-благоприличните. Въобще не говоря за онези, които не знаят какво е спирка.

7.   Когато хората наистина се обичат и желаят, тези неща си стават съвсем естествено - без никой изобщо да ги мисли, пита, предлага и т. н.
Това, за което ти питаш, ми прилича по-скоро на някакъв вид сделка, на която, аз лично, не бих се съгласила...