Споделена история от Тинейджърски

Много се притеснявам
Здравейте. Аз съм на 18г и водя редовен полов живот. Но има нещо което много ме тревожи. По принцип цикъла ми е нередовен и това ми създава мн проблеми. Ходила съм по лекари - но всичко се оправя временно и после пак се започва с притеснениятя. С приятеля ми почти винаги го правим без презерватив и когато не ми дойде се побърквам от притиснения. Нямам с кого да споделя всичко това и за това реших да се обърна към вас за съвет. Надявам се някой да ме успокои с добър съвет или пък да ме разтревожи ;-) :-)

Коментари

1.   Ще ти дам много интересен съвет, над който явно не си се замисляла - ползвай презерватив.

2.   Решението е ясно, ползвай пезервативи. Уф, как да ти кажа да ползваш пезерватив, при положение, че аз не ползвам.
Единсвеното което може да правиш е да внимаваш кога свършва. Все пак... внимавай.

3.   Няма по-хубаво нещо от презерватива, но за съжаление трябва време за да може човек да го оцени!

4.   Офф и аз много се притеснявам. Не водя редовен полов живот. Даже много радко го водя. 2 пъти в месеца и то с презерватив, но вече минаха 5 дена. До колко дена е нормално да ти закъснее? Извинявам се на авторката, че пиша в нейната история. Помогнете ми.

5.   Няма проблем че пишеш в моята история, все пак това са неща, от които всяка жена се интересува. Закъснението може да се дължи на мн неща. Опитай се да се поуспокоиш малко - ако не, отиди на лекар :-)

6.   Здравейте! Аз съм на 21 и съм по същия начин! Даже на мен ми закъснява с 10-15 дена! При мен също няма оправия, просто когато знаеш с колко ти закъснява горе долу няма нужда да се претесняваш!аз също го правя без презерватив!

7.   И на мен ми закъснява, но си напрвих тест и беше отрицателен.

8.   Шансът да забременееш е много голям. Дори приятелят ти да не свършва в теб, в прееякулационната течност също има малко количество сперма.

След като искате да го правите без презервативи, използвайте противозачатъчни.