Споделена история от Тинейджърски

Как да му докажа, че го обичам ?
Преди години имаше едно момче, което даваше всичко за мен, но както казваше той '' аз се надувах и не му обръщах внимание ''. След мен се занимаваше с още две момичета, които също с течение на времето заобича. Аз бях първата му любов и от трите ни - несподелена. Минаха две години от началото на всичко. До началото на тази година той ме обичаше все така силно както в началото, но след поредния ни скандал се промени отношението му към мен. Преди няколко дни излизахме само двамата- обясни ми защо се държи така и кое по - точно го е накарало да ''охладнее'' към мен. Два пъти каза, че вече не го интересувам. Вече е съвсем различен. Казва, че не иска повече любов, защото и трите сме го наранили.

Но аз не вярвам или поне не искам да повярвам, че момчето което се бореше за любовта вече не я иска. Лошото е че сега аз започвам да се влюбвам в него. Когато ме прегърна отново забравих всичко, което се е случило между нас и не исках да го пусна. Искам го, а незная как да му кажа след като няколко пъти каза, че вече му е все едно. Когато му звъня рядко вдига. Повечето пъти или затваря или се прави, че не чува. Когато му пиша пак рядко отговаря. Незнам какво да правя, незнам как да го накарам да си върне старите чувства към мен. Ако му кажа сигурно ще каже, че не го интересува и ще се одръпне. На практика в момента няма какво да изгубя ( нямам нищо свързано с него ), но ме е страх, не искам да му казвам направо, а първо да му докажа, че го обичам.. но как.. Как като дори не ми пише? Преди време беше ми казал, че не иска думи, а доказателства. Кажете ми как да му докажа, че го обичам, тоест как да му върна чувствата? Моля ви трябва ми помощ! Не искам да е поредния неправилен! Искам да съм с него, но късно го осъзнах!

П. П. Аз съм на 17, а той на 16 и сме от различни градове.

Коментари

1.   Такъв е животът. Колелото се върти. В твоята ситуация ясно се вижда, че всичко се връща, рано или късно. Преди време той е искал да бъде с теб, а сега ти. Мнението ми е, че той не иска да сте заедно, защото се притеснява от това да не го нараниш отново. Той има причина, преди време, както сама каза, момчето е давало всичко за теб, а ти си разбила сърцето му. Трудно е да се забрави такова нещо. Постави се на негово място. Забелязала съм, че когато виждаме, че някой дава всичко за нас, някак си се възгордяваме и си позволяваме да си играем с чувствата му. Изпитала съм го. Това, когато си готов на всичко за някого, а той накрая да започне да ти разправя някакви глупости, разочарованието е огромно. :) Съветът ми е да говорите по-често, да излизате, не му натрапвай чувствата си. Опитай се да възвърнеш приятелството ви. :)