Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е да не го загубя
Здравейте.. :) аз съм момиче на 16 години и имам проятел от 3 месеца в момента ми е много трудно защото той се държи леко странно напоследък.. Страх ме е да не го загубя.. Знам, че пише на стената в фейсбук на едно момиче но незнам попринцип той си търси някой с който да се шегува но наистина вече незнам какво да мисля помогнете ми дайде съвет как да го накарам да се откаже от това момиче в смисъл да не се интересува от нея.. какво да направя за да засиля възката си някакви идеи..? ( да кажа той до колкото знам не знае, че аз знам за това момиче) БЛАГОДАРЯ ВИ ИСКРЕННО ПРЕДВАРИТЕЛНО

Коментари

1.   Според мен не е нужно да го отказваш. Ако го ограничаваш това още повече застрашава вашата връзка. Приятно ти е да си с него, той се държи добре с теб това би трябвало да ти стига иначе вече се превръща в ревност. Ако му имаш доверие го остави, може да се шегува с нея, но да си обича теб.

2.   Такаам, значи, според мен няма от какво да се притесняваш. Явно са просто приятели, той я използва нещо като закачка. Не показвай слабост или каквото и да било, нищо не се е случило, дръж се на ниво. Недей да му говориш за нея. Според мен един тотален игнор ще дойде добре на ситуацита. Просто, хмм, чудя се аз как бих постъпила в такава ситуация. Пфф, наистина е неприятно, но недей да се притесняваш, м да, просто не обръщай внимание. Недей да мислиш най-лошото. Хората ненапразно са казали да не се мисли лошо. Не предизвиквай съдбата. Показвай му колко много обичаш, говори му, отделяйте повече време насаме, нямам предвид секс, просто бъдете повече време заедно и така. Късмет :)

3.   До номер едно: ако обичаш някой, няма да пишеш на други! Съветвам те да го оставиш, докато още можеш, преди да са станали по сериозни нещата м/у вас за да не страдаш след време, щом веднъж си позволява да се интересува от друга, значи няма да е за последно.