Споделена история от Тинейджърски

Смучка
Здравейте... аз съм момиче на 17 години, нямам гадже и въпросът ми не е свързан как да скиря смучка или нищо подобно. Имам нещо на врата, но не знам какво е... приятелките ми казват, че прилича на смучка, а както казах нямам приятел, а и не съм такова момиче, което се целува с всеки втори на улицата. Та въпросното нещо го показах на майка ми, преди тя да е забелязала, че да не си помисли друго. Но тя не ми повярва :Х Обеснявам й че сърби и боли от време на време (наистина е така), но тя не ми вярва... дайте ми съвет как да я накарам да ми повярва, не искам да й загубя доверието.. защото тази година съм 11ти клас искам да уча в един от големите градове на България и просто ще ми тежи на съвестта, ако тя не ми се доверява.. чувството е ужасно!
Благодаря предварително за съветите.. :)

Коментари

1.   Мила, отидете на лекар, за да го види специалист, който ще докаже какво е!

2.   отиди на дерматолог, заедно с нея. :)

3.   ами ако е нещо сериозно? помисли си.. майка ти може и да не ти вярва, но поне я накарай да идете на лекар двете може да е някаква алергия или нещо подобно.. най-добре да те види специалист ;)

4.   Е ако майка ти не ти е повярвала не ти е имала чак толкова доверие, но предложи да отидеш на лекар, защото много те е заболяло. Така като отидете на лекар ще видиш какво че каже той. Ако не е смучка няма от какво да се притесняваш.

5.   отиди на дерматолог може да е нещо сериозно, ако не е смучка няма от какво да се притесняваш

6.   Иначе смучка се премахва по бързо като я търкаш леко със нещо сребърно.