Споделена история от Тинейджърски

Баща ми
Здравейте! На 16 години съм и от няколко месеца живея само с баща си, родителите ми не са разведени, просто се наложи майка ми да заживее на друго място и често я посещаваме. Той може би е човекът от това семейство, с когото най-много се разбирам, но отскоро забелязвам факта, че докато съм в цикъл някой гледа тоалетната хартия с кръвта. Това много ме притеснява. Няма кой друг да го прави, освен той? Какво да правя, да кажа ли на някого?

Коментари

3.   Еми хвърляй си я в тоалетната бе.. а пък ако не може, просто си хвърляй отпадъците в една торбичка и после направо навън в боклука.

4.   Чакай, как знаеш, че някой ти гледа тоалетната хартия с кръвта?

5.   Ама ти тоалетна хартия ли си слагаш? Преди време ходих нагости при едни момичета в студентско общежитие и ми направи впечатление, че ги няма пердетата. Питах ги къде са, а те най-невъзмутимо ми отговориха, че са ги използвали вместо превръзки.
Както и да е, обаче ти като ги хвърлиш в коша как разбираш, че някой ги гледа? Пак ли ровиш там и за какво?

Да ти кажа сигурно баща ти се възбужда и сигурно и друго прави като ги гледа. Мъж съм да добава ако това има значение де. Иначе истински ме развесели с темата. :)))

6.   Ами не знам, мисля че не можех и точно да разбера проблема, но ако това те притеснява поговори с него. Той ще ти обясни какво става.

7.   Това е много неприятно, ако е истина. Ти най-добре познаваш баща си, така че сама трябва да прецениш дали можеш да говориш с него или не по този проблем. За всеки случай имай си едно наум! Ако това продължава и забележиш и други странни действия на баща ти, докато я няма майка ти, по-добре поговори с някого (може например да се обадиш на национална телефонна линия за деца).

8.   Амиии малко странно звучи, но може би се интересува от това дали ти е дошло, тъй като му е неудобно да те попита...

9.   Не знаете ли, че тоалетната хартия е направена, за да се хвърля в тоалетната. И досега се чудя на някои хора, коитио пълнят кошчето в тоалетната с тоалетна хартия! Чудя ся дори след голяма нужда пак ли там хвърляте... Иначе баща ти може да проверява и нещо свързано с емоционалното ти състояние, ако се държиш понякога неадекватно например, само той знае защо гледа там. Но при всеки случаий ти може да избегнеш тази ситуация, плюс това ако има и други хора в къщата или домашни животни може да не е той, така че ти не трябва да даваш възможност да ти гледат цикъла. А коментар номер 5, много здраво си се хванал, доста са се избазикали с теб, наистина ли вярваш, че момичетата са рязали пердета, за да ги ползват за презвързки. Доста смях са имали после на твой гръб ;)