Споделена история от Тинейджърски

Защо курва?
Здравейте аз съм момиче на 13.. ии този месец правя 14..!

Преди два месеца правих секс с момче което мисля че наистина обичам, но аз не живея в България. Но не това е проблемът, когато с моите приятелки говорим по принцип почти винаги говорим за секс. Когато те ме попитат дали съм детствена винаги им казвам "да". Те са ми приятелки но доста често се караме и не съм сигурна в тях е в някои ..Не им казвам защото не искам да ме мислят за курва понеже съм на 13/14.

Кажете ми вашето мнение... Това че съм го правила толкова малка... ще рече ли че съм курва.?? ; ((

Коментари

1.   Това за курвата ти го казваш. А иначе, не е нормално.

2.   Момичета, кога ще разберете, че курва е жена, която прави секс с много и различни мъже ?! Или евентуално срещу заплащане : )
Секс се прави, когато си готова психически и физически. Може би си мислиш, че си била готова в онзи момент, но това, че криеш от приятелките си, че не си девствена, говори лошо за теб. Явно не си достатъчно дорасла. Камо ли за секс : )
И не е важно дали те те мислят за курва, важно е за каква се мислиш ти самата.

3.   Еми мисля че си избързала доста, но не те прави курва това.

4.   Пълна курва си скъпа нямам думи не знам с колко годишен си го правила, но ти си на 13 то и аз съм на толкова, но не съм го правила много си пропаднала щом си го правила само на 13 год. А що се отнася до твойте приятели ако разберат направо тешко ти и горко. А имам и още един въпрос вашите знаят ли, едва ли.

5.   Към №4: Кви са тия глупости ве?! Ти като си също на 13 да не мислиш, че имаш право да я упрекваш?! Ако приятелите й разберат - тежко й и горко! Кви са тия простотии?! Ако са й истински приятели няма да я упрекнат, а ще я разберат. Ако не са, тя не е длъжна да им казва! Щом се е чувствала готова на 13 и го е направила, това си е нейна работа!

Към авторката: Мила, това, което си направила, ИЗОБЩО не те прави курва!!! Всеки има право на личен живот и всеки сам решава какво да прави с него! Можеш да споделиш само на онези, на които искаш и можеш да се довериш! Късмет! :)

6.   Напълно съм съгласна с №4. Една съученичка също го направи тая година, цялото даскало разбра и сега не спират да я подиграват. По-добре спри докато е време.

7.   Офф тазкива лапета като вас 4 и 6 не съм срещала другите .. вие сигурно сте по големи курви от момичето тва че е правила секс на 13 не означава че бройката и ще е много голяма докато стане на 15 ..Не се притеснявай мила такива злобари се срещат навсякъде.

8.   6. имаш много тъпо даскало ;(

9.   Аз може да съм на 12 но ми е направило впечатление че всички около мене и около много от моите приятелки на около 13-14 вече са се разгонили и някои даже си правят секс 2-3пъти седмично и по рано някои са правили (на моята възраст ) така че е малко вероятно да те мислят за такава но даже да те наричат така те не се замислят за ИСТИНСКИЯ смисъл на тази дума още 4 клас като бях и се караме само курва та курва а те някои на тази възраст и въобще не знаят какво значи тази дума използват я само ЗАЩОТО ЗНАЯТ ЧЕ Е ОБИДНА :)

10.   И аз съм на 12,знам че немога да изкажа най-доброто мнение - още съм детствена,но мисля че трябва да кажеш на този, който решиш...а ще ти се подиграва този който завижда

11.   Извинявай много №10,ама за какво да и завиждат?!За тва че си е провалила бъдещето ли?Само да ви кажа ,че такива като вас недорасли, за миналата година са направили 50 000 аборта ,и отделно са изоставени 10 000 деца . Имам 1 въпрос ако всички почнат да правят секс когато им дойде цикала,представяте ли си кво ще стане?!Затова са ни дадени тия глави за да обмисяме постъпките си.Заштото само това ни различава от животните!!!

12.   Аз също съм на 13, детствена съм и изобщо не съм съгласна , че си е провалила бъдещето,какви са тия глупости ?!? Това , че е решила да го направи по-рано не значи , че няма да си намери семейство или работа или , че вече няма да е добра в училище или нещо от сорта , защото това значи провалено бъдеще!

13.   Курва си ако спиш с много момчета ... А бъдещета .. работи .. Анджелина Джолии и Бритни Спиърс са правили секс на 14 .. Не казвам че е хубаво просто давам пример .. Щом си решила животът си е твой :) Но от това не зависи бъдещето ти .. така че не се тревожи .. Не си курва и всичко е ок :):)126

14.   Щом хората казват,че курва не е точната дума за теб,то "лесна" е перфектна като за теб. Егати и простото създание,щом те е засърбяла путка,да се беше почесъла,няма нужда да се стържеш на нечий хуй....
Съгласна съм с номер 11,4 и 6 и останалите,които са против това,курво...тоест,за "лесната" говоря :ДДДД
Сиво

15.   ЕЙЙЙ, Няма управия. Що не се чуете какво говорите бе Дечурлига. Я ни обяснете на нас 30 годишните, какво рабирате от Секс и как по точно го направихте. А какво усетихте????????

Мислите си ,че като ви пораснат по два косъма еди къде си и давай, ще правим секс. Незнам какво става, абе ............. Родители Вие спите ли ................

Направо незнам , то 12 години, нито на жена прилича още, нито на мъж и готово било за секс. Даже вече и си мислят ,че БИЛИ КУРВИ.
Що не вземете първо, да се научите да говорите, да пишете, даже съм сигурен ,че половината още сричате.
25 % не са си взели матурите, 25 % незнаят къде им е училището. Нямам думи вече, просто незнам какво да кажа.
М.29

18.   Ти си пълна кура.. Аре чупи мила тва да се ебеш на 13 нормално ли бее?

20.   Абе деца не мога да разбера, защо в днешно време толкова бързате да пораствате. Ти си едва на 13 още не си съзряла физически и емоционално, а си тръгнала да ми правиш секс. Не помисли ли поне малко до какво може да доведе този ранен полов живот научилила ли си се поне да го правиш с предпазни мерки. Та ти си още дете бе момиче. Аз като бях на твоите години все още си играех навън и си учех уроците и не съм си и помисляла дори за целувка да не говорим за гадже, а ти вече ми правиш секс! Преди години дружах с едно момиче и тя ми разказваше как приятелят на майка и я научил на всичко за секса практически и как и харесало. Аз не я упрекнах, но разбира се бях в потрес за мен не беше нормално дете на 11 години да разказва колко хубаво е да правиш секс. В резултат на това в 5 клас се закачаше с момчетата и беше като разгонена кучка буквално, за капак на всичко гледаше и порно, звучи ли ти нормално? Освен това беше споделила с най- голямата клюкарка на даскалото и момчетата я подиграваха за това по едно време. Нищо свързано с ученето не я вълнуваше само момчета. Надявам се и ти да не станеш същата с този ранен полов живот. Колкото до приятелките ти ако смяташ, че не можеш да им имаш доверие и може да те разнесат наляво - надясно по - добре не им казвай и си трай, защото веднъж тръгне ли ти слава трудно после ще си изчистиш името! ж. 22

21.   Не, не си курвa. (прaвиш го с един не сто) :) Решилa си, че си готовa нaпрaвилa си го. Не ги слушaй другите тук. Сегa поколениятa сме рaзлични. Aз го нaпрaвих нa 14, сегa съм нa 17 и още съм си със същото момче. :)