Споделена история от Тинейджърски

Индийска Любов!
Запознах се с най-прекрасното момче!

Аз бях на 17 той на 22! Контактувахме известно време,започнаха да прехвърчат искри помежду ни, и бяхме си станали много близки, макар че на пръв поглед бяхме само приятели.......

Но точно тогава той трябваше да замине извън страната! Когато тръгваше той ми обеща че няма да ме забрави! Така и стана той беше извън страната за 1 година и 1 месец и през всеки един ден докато го нямаше, се чувахме най-малко по един път на ден! Връзката по между ни ставаше все по силна и по-силна!

Ако не знаете сега е момента да обясня какво означава Индийската любов...... Когато двама души са много надалече един от друг по една или друга причина, или немогат да бъдат заедно, немогат да се любят, НО въпреки това любовта им е неуписуемо силна!

След 1 година и 1 месец той се върна при мен! Тръгнахме официално, бях най-щастливата, той също не знаеше къде се намира и дали това че сме заедно е истина! Но това щастие беше само за около 2 месеца!

Днес бях на летището в София да го изпратя отново! Обещах си че няма да плача. Но когато чух разтреперения му глас, когато трябваше да тръгва и насълзените му очи не можах да се сдържа! Тогава Той ми каза: Нали знаеш колко е силна нашата Любов, Индийската Любов! Ще успеем и този път! Може и така да е но знам че много ще Боли!

Благодаря на всеки един от вас, който ме изтърпя и прочете тази дълга и скучна история! Имах нужда да я напиша, за да се почуствам по-добре!

Коментари

1.   Разплака ме. Ти си много щастлива, че си познала любовта. Какво му трябва повече от това на човек в житейския път.

2.   Няма по красива история от тази в целия саит! Ще издържите колкото и време да мине вие се обичате! Бъдете щастливи само това мога да ви пожелая, и да го пожелая на всеки, чувството което те кара да продължиш напред, което ти дава всичко,к оето те кара да си непобедим :)

3.   Много красив разказ...аз също съм се разделяла с приятеля си, но за 4 месеца и няколко дена, наистина след това любовта е по-силна и по-вярна, и всичко това ми дава сили да се усмихвам на другия ден, така че дано да сте винаги щастливи много много.

4.   Така каза и приятелката ми. Заминах за Афганистан и като се върнах след 9 месеца, си беше сменила номера, адреса и ми написа на едно листче че не сум за нея. След това като заминах пак, мислех да тръгна през коршумите но се замислих че не си струва. ( та... няма такова нещо като Индийска любов