Споделена история от Тинейджърски

Един объкран тинейджър
Здравейте, на 16 години съм и напоследък имам чувството, че целия ми живот се срутва.. Родителите ми са добри хора без сериозно парични възможности и единственото, което искат от мен е да уча, но ови аз си знам моята и слабите резултати са факт. През вечер се крещи в нас, щото винаги съм в грешка - излизам нон стоп, харча пари, моите си задължения въобще не ги изпълнявам и така. Момичето, което обичам изключително много тръгна с друг. Цялото ми семейство е разочаровано от мен, въпросното момиче не и' пука за мен, а и най-важното е, че аз самия не виждам какво ще стане от мен.. Чудя се дали да не избягам или нещо друго, макар да знам, че от предизвикателство не се бяга, но просто всичко се срива! Ако може някои да ми помогне по някакъв начин..

Коментари

1.   Еми кой ти е виновен учи излизай по-малко и си намери нормална приятелка и тава ще стане като спреш да гледаш външния вид най-вече ама все пак и ти да си я харесваш.

2.   Единственият начин да ти с помогне е да поискаш самия ти да помогнеш на себе си. Да седнеш и да поразмишляваш малко. Какво искаш да промениш, защо искаш да го промениш и ще ти донесе ли удовлетворение тази промяна.
Защо са лоши оценките. Няма нищо по-лесно от това да изкараш добра оценка. Коства ти половин час вечер над учебника и вдигане на ръка за изпитване на другия ден.
Ограничи излизанията си или излизай на места, където няма да харчиш толкова пари. Какво по-лесно от това? ! Вместо да пиеш две бири, ще изпиеш едно кафе. Не казвам всеки път да го правиш, а да го правиш два пъти в седмицата примерно. Ограничи малко харчовете си. Някоя вечер не излизай, остани си вкъщи, изгледай някой филм с вашите, поговори си с тях.
Момичето, което си обичал не е умряло, нали. То си е там. Какво е любовта за теб - непременно да сте заедно. Ако наистина я обичаш, би следвало да се радваш, когато тя е добре, дори само да гледаш отстрани нейното щастие. На 16 си.. толкова още жени ще има след нея, жени, които ще обичаш истински.

Успех!
Плам

3.   Аз сам момиче и смятам, че трябва да се стегнеш. Не смятам, че това момиче е единственото нещо, което ти трябва :)

4.   Няма смисъл да бягаш - ченгетата ще те намерят и ще те върнат, а и ще причиниш много болка на родителите ти и най-много да ти стегнат положението

5.   вярвай и не спирай! момичето, което обичам не ми обръща внимания, въпреки, че има няколко момичета, които са красиви и ме харесват, аз обичам точно това, което не ме харесва :Х но няма какво да се прави! госпожата ми по английски език често казва "животът е несправедлив"