Споделена история от Тинейджърски

Сега лъжа и 2мата.. чувствам се ужасно!
С моя приятел сме заедно от 1 година, което в днешно време е страшно много на фона на 1 или 2-седмичните връзки на хората около мен. Той ми беше първият и беше супер мил и нежeн. За първи път си пасвам толкова много с някого, но под "пасване" имам предвид, че аз му се качвам на главата, а той ме търпи. Макар и да не си показа чувствата, не веднъж е доказвал любовта си.
И ето го проблема-тази сигурност ми се струва твърде скучна, а аз търся силни емции. Не че не го обичам, просто съм такава. Преди време илизах различни момчета, които лъжех, че си нямам пиятел, но нямах смелостта да направя нещо с тях. Не можех да изневеря.
Преди около месец обаче се запознах с 1 момче, което се води Playboy и естествено си паднах по него. Той също се падна по мен и след няколко дена се натискахме. Разкри ми меката си страна и ми се довери, и сега лъжа и 2мата.. чувствам се ужасно!

С 1вия не мога да се разделя, защото го обичам и знам, че и той ме обича и това, което имаме много трудно мога да го изградя с друг.. но той е 12ти клас и ще си замине. А връзките от разстояние да доста мъчителни.. А вторият ще бъде с моята г-жа на море и всеки ден ще се засичаме по няколко пъти, ще е супер тъпо да се гледаме на кръв и + това не искам да го отблъсна, защото ще му стане гадно.. много голяма каша ми е в главата.. моля ви кажете ми кой да избера и как да се измъкна от лъжите в които сама се оплетох.. (Много ще се радвам ако не ме псувате или обиждате … Няма смисъл да го правите :) )

Коментари

1.   Най-ефикасния начин за измъкване от лъжливи каши- да се каже истината. Но няма да ти достигне смелостта, чак толкова силни емоции не са за теб, явно. Просто избери втория, ако си искала първия е щял да остане единствен до края, а ето, че горкото момче идея си няма какво се случва.
Зу-За

2.   Ти си "въртиопашка", ако разбираш какво значи. Утре и този вторият ще ти омръзне, ще търсиш нещо ново и още по-емоционално и така нататък... Явно си си такава по пророда и незнам какъв сървет очакваш. Бъди с колкото искаш, но никога едновременно!

3.   Приличаш на Елена с Деймън и Стефан.

Стефан е сигурност, вечна обич, мил и нежен, възпитан, разбира те, споделя, има чувство за хумор, някак си наивен по детски, което го прави още по-сладък.. той няма друга страна, но знаеш, че винаги ще е до теб.

Деймън е забавен, но чувството му за хумор е прераснало в сатира, в секса е груб, но ти гарантира удоволствие.. и в същото време е чувствителен и лесно раним..
Елена избра Стефан, ти избери този, с който се чувстваш по-добре. Или избираш сигурността, топлотата и уюта или риска, забавлението и пламенните чувства. Зависи от теб. :)

5.   Няма да те обижздам, но защо искаш да се измъкваш от това положение, като сама си искала да имаш по-силни емоции и такива врътки..

6.   Аз имам приятел от 3 години. Не живеем в един град. Един път дори не се бяхме виждали 7 месеца и въпреки всичко го обичам толкова много. Не мога даже да погледна друго момче, пък да не говорим за други неща. Просто той ми дава всичко, от което имам нужда. Щом обаче на теб за 1 година ти е омръзнал, а и си го лъгала не знам какво бъдеще очакваш да имате... Ако наистина го обичаш му кажи истината, а ти разбери дали искаш да си с него!

7.   Според мен трябва да зарежеш първия, избягвай го, и накрая ще се откаже. Забрави всичко и продължи живота си с първия. Аз така бих направил, колкото и да е гадно.

8.   Не се чуди, а избери 2рия... Щом обичаш силни емоции той е човекът за теб!

9.   Ако е Playboy както сама се изразяваш с него те очакват само нерви, ще се въртят около него още 5, 6 а кой мъж отказва? Само ще страдаш и ще се измъчваш. По начина ти на изразяване съдя че си на 17, . 18 следователно нито първия нито втория е мъжа на живота ти. Има време...