Споделена история от Тинейджърски

Да му кажа ли..? Мъчат ме тези чуства вече 9 месеца..!
Моята история е следната..харесах си едно момче (ще го нарека Н ) още миналото лято, но тогава си мълчах и го гледах само отстарни, защото знаех, че неможе да стане нищо между нас заради най-добрия му приятел.. защото тогава той искаше да е с мен...Но ето, че вече след 9 месеца те не се разбират така като преди..а Н все още ми е слабост..опитах с други момчета, но каквото и да става...аз пак гледам към Н..

Разбирам се с Н ..говорим си ала бала.. общо взето сме в добри отношения...и искам да съм с него...но незнам дали е редно да му кажа.. или да оставя времето да си покаже..просто за ся да бъда близо до него ..но да не пребързвам..

Помогнете ми...дайте съвет..?
Мерси предварително..! :)

Коментари

1.   Понякога мъжете чакат да им се покаже по някакъв начин. Примерно му намекни, че го харесваш или че искате да излезнете. Ако той изпитва нещо към теб няма да го каже докато нема поне една нишка, за която да се хване.

2.   Кажи му по добре е така, па и да не стане поне ще знаеш че си опитала ;)

3.   Кажи му преди да си е хванал приятелка иначе ще те е яд че не си пробвала :)

4.   От авторката: Срах ме е да говоря с него.. никога не ме е било да кажа когато чуствам нещо, но ся е различно.. просто ме е срах, че ако му кажа а той няма нищо повече от приятелски чуства към мен.. няма да мога после да го погледна в очите от срам..! Пък и не искам по някъв начин да го отблъсна от мен..!

5.   От авторката: той замина на морето да работи.. ся няма да го има 5 месеца, ще полудея искам го. А той 100% там ще си хване някоя мърша.. какво да правя.. щях да говоря с него но разбрах, че е заминал и полудявам, не мога да спра сълзите си!

6.   Моят съвет е да тръгнеш с него!!!!! :))

7.   Не го казвам за първи път: Послушай сърцето си!

8.   Мацка, и аз съм с абсолютно същия проблем! Най-добрият му приятел ме иска за него, но за жалост към него аз нямам почти никакви чувства! Чакам вече година и няколко месеца да изскочи решение от въздуха! Просто не знам какво да правя! Обикновено, когато харесвам някой, никога не му го казвам в прав текст, нещата просто си се случват от само себе си! И точно, поради тази причина, си мълча.. Виждаме се рядко, понеже сме от различни градове и единствения начин да го виждам чат-пат е докато съм с... гаджето ми! (а.к.а. неговия най-добър приятел!)
Лудница!

Като е около мен, направо откачам, държа се глупаво и той май се досеща.. Даже на моменти ме закача, пуска някакви много тънки намеци в поведението главно, даже и пред гаджето ми го е правил, ама той не се усеща.. ;Д Само аз разбирам и като не мога да направя нищо ми става още по-гадно! Той не си е имал приятелка от около няколко години , заради някакви любовни разочарования, доколкото знам и лятото е забърсал една на морето, но реално в компания въобще не си обръщат внимание, само чат-пат нещо, което означава, че са заедно най-вероятно просто за да се ... Това момиче не ми е конкуренция, не ме е "страх" от нея, просто започвам вече да си мисля, че май ще трябва да направя това, което никога не съм правила - да му призная какво чувствам, да си излея душичката пред един напълно непознат и да чакам какво ще стане после... направо да се изгавря със себе си, абсолютно нетипично за мен!

Wellcome to Hell ...
Ако това се очаква да направя от мен... бих го направила, просто искам подходящ момент!
Както и да е, отплеснах се... Кажи какво се случи между вас, има ли развитие на нещата?