Споделена история от Тинейджърски

Поставих я на мястото й!
От 12-13 годишна започнах да си изграждам свой си стил на обличане и адски много си държа на него!

Обаче все се намира някоя безлична пикла, която да ми завиди и ми краде от имиджа, а това мен и приятелите ми много ни дразни и всеки път някак си успяваме да накараме въпросните момичета да спрат да се носят така, все пак стилът е МОЙ, измислих го АЗ, а те какви са, че да ме крадат и да ми опетняват самоличността? Направо не знам, адски ги мразя тия копирни машини, за друго не живеят, а да опропастяват на яките хора живота с жалките си опити и смешното е, че мислят че няма да забележим и да се засегнем! Хаха :)) Дори в Интернет сайтовете си правя нещата пак в мой си стил, който другите нямат и всеки който ме познава знае, че това е правено от мен ама и там се намират хора дето да копират.
Обаче по едно време в един интернет сайт се появи една дето супер много изглеждаше като мен (дрехи, коса, грим, даже погледа й като моя, същата музика слуша и тя си прави по-интересни неща с профила а не взима наготово от някъде, същите пози по снимките абе много яка) а не бяхме от един град и дори нямахме общи познати, с две думи няма как да знае коя съм и да е гледала от мен, обаче аз си имах едно наум и започнах да си говоря с нея редовно и да я изследвам отблизо, за да се уверя че не е поредната жалка натрапница, която иска да стане популярна на мой гръб. В началото ми се стори сладка и приятна и нямаше как да има нещо престорено в нея а и мислехме еднакво и така станахме приятелки. Обаче моите приятели веднага са я надушили явно и ме предупредиха за нея, ама аз не исках да прибързвам.

През лятото заминах да работя на морето и контактите с нея станаха по-редки, защото достъпа до Интернет ми беше ограничен. НО! Не минаха и две седмици и почнаха да ми звънят приятелите по телефона да ми се оплакват, че са я наблюдавали откакто съм заминала и видели, че в профила й има елементи, които съм сложила и в моя, за картинки говоря и аз си казах "ок де еднакви сме, кефим се на едно и също, стават такива работи". Имах й по-голямо доверие, отколкото на всеки друг непознат дотогава! Обаче след няколко дни пак ми звънят и ми казват, че си е качила 10 нови снимки, на които е 1:1 с мен, пак си казах, че сигурно преувеличават.

Така 2 години минаха, говорех си с нея, наблюдавах я и изведнъж осъзнах, че май приятелите ми са били прави за нея, защото съвпаденията ни бяха станали прекалено много и чак такава телепатична връзка няма, въпреки че тя каза, че била сънувала катастрофата, която бях преживяла тогава ден преди да се случи и се беше разтревожила за мен. Обаче всеки път като я питах как се е сетила за абсолютно същите идеи тя казваше, че е напълно случайно и че аз всеки път съм я изпреварвала, хах :) Някакви смешни оправдания :D Така още една година се изниза и все по-противна ми ставаше и приятелите ми ме питаха дали няма да направя нещо по въпроса, защото не можеха да я понасят а и се беше опитала да се сприятели с тях. Значи първо ми краде стила, после се опитва и приятелите да ми превземе и после какво ли си е мислила, че ще стане? Никоя не може да ми заеме мястото!
Така един ден реших да й го кажа лично, да я накарам да спре, защото иначе я чакаше нещо по-лошо. В средата в която се движа имиджа ми е доста популярен и никой не може да го сбърка ама поне 100 пъти ни бяха бъркали и бяха мислили нея за мен (поне в гръб и отдалеч и тя самата ми сподели, че някои момчета са искали да ходят с нея защото не можели да бъдат с мен, бахти неудачницата - не я харесват заради самата нея :))

Ама абсолютно никой не беше бъркал мен с нея, как става тоя номер? ;) Никой не идваше при мен да ми каже "Ей много ми приличаш на ****" Както и да е, когато й казах да се спре, тя се направи на ударена и каза, че би било много малоумно да ме копира пред всички и да се прави после, защото никой от нас не е толкова тъп да се върже. ДА АМА НЕ! Тя наистина е ТОЛКОВА малоумна и мислеше, че ще стане интернет звезда и че ще се огради с приятели като мен хахах... Жалко :) Аз мислех че ми е приятелка а тя само искаше като всички пикли и загубенячки да застане до мен и да ми вземе славата. Моето обкръжение си има принципи и много ги мразим копирачите.

Дори външните хора ни виждат колко сме яки и не припарват до нас защото знаят, че не взимаме кой да е в тая среда. Изчаках момичето още месец-два да я видя дали ще се оправи или поне исках да спре да пуска снимки на грозната си мутра с МОЯ стил ама не спря. Само дето нейните снимки никога не са били коментирани повече от 10-20 пъти, а моите са минавали 1000! ;) Само дето не се оправи, а аз вече бях събрала достатъчно доказателства да покажа на всички колко е нагла. Всеки път слагах дати на пускането на моите и нейните снимки, за да се види, че моите са направени първи, а нейните ден, два или часове след това. Даже нещата, които си бях правила сама на фотошоп и нямаше откъде да издърпа и тях беше изкопирала, от-до! Тая верно е луда и почнах да си мисля че ще се довлече от там от където живее и ще почне да ми обира и личните вещи!

Просто си личеше колко ми завижда за всичко и как иска да бъде като мен, само дето не беше като мен, а се беше превърнала буквално в мен. Да в началото беше безобидно, взимаше си по картинка две от лейаута ми в майспейс, но после не се поколеба и започна и същите дрехи да си купува (аз пазарувам от втори употреби и да намериш същите дрехи е адски непосилна задача ама тая е некво упорито животно и беше успяла да се справи), същата раница цялата в значки и нашивки (твърди че ходи така от малка и горе-долу е така ама при всичко останало няма как да повярвам), след моя снимка цъфваше и нейна подобна... УЖАС. А забравих! Точно след мен си направи абсолютно същите пиърсинги и май вече съм сигурна че знаете за кой говоря ;)
И какво стана, направих с помощта на приятелите ми, които също я бяха следили един албум във фейсбук с мои и нейни снимки за нейн позор пред всички а приятелите ми във фейса са хиляди и познайте кой не я е видял? :)) Всички започнаха да пишат супер гневните коментари по нейн адрес, да я обиждат и да я нападат и бяха прави, защото тя е едно нищо! Една жалка карикатура без личен живот седяща денонощно в интернет да се вманиачава по готините хора, като които няма да е никога. АБсолютно НИКОЙ не се застъпи за нея даже нейните приятели седяха и мълчаха и не знаеха какво да кажат. След това явно на нея й подейства както бях замислила и не знаеше къде да си тикне главата от срам.

Пишеше постоянно в гнусния си депресарски блог колко е обидена и колко сме бездушни и зли че да я предадем така защото тя не била направила нищо а сме се заяждали без причина. Скимтеше как никой не я познава че да я обижда, долното мръсно безлично безполезно създание! Знам че ме мрази само дето не си признава :)) Аз реших да я следя още известно време и всеки път като пишеше нещо лошо за мен някъде веднага аз и приятелите ми й пращахме съобщения и я поставяхме на мястото й! Тая сега не смее да изпълзи от мухлясалия тъмен ъгъл в който си седи защото знае че мои приятели (а такива има почти във всеки град в БГ ;) ) ще я разпознаят и ще я направят на нищо (повече от това нищо къде повече ама айде).

Аз и приятелите ми се бъзикаме, че ако си направя тениска с надпис 'copycat' и тя ще направи същата и ще си я носи с кеф и ще се мисли за велика! ;DD На концерти сме я търсили и сме питали нейни приятели дали са я виждали ама от година-две никой нищо не е чувал за тая гадина :)) Много се радвам че успявам да поставя всеки на мястото му защото тия тъпи долни смотльовци без стил не заслужават да живеят дори жалкия си живот. Хаха тая се е свила някъде и не ще да излиза защото знае колко е тъпа и грозна и как се направи за смях и сега ще си плаща. Да си мислила копирна машинке ;) И това отмъщение го замислях сигурно година преди да го направя и честно казано се почувствах много добре след като го направих!

Коментари

51-100 от 101

64.   Ооо, БОЖЕ! Занимавате се с глупости бе, хора! Това ли е най - важното. Кой има стил, кой няма.. кой кой копира :Х Някой хора са лишени от възможността - да виждат, да чуват, да ходят и да живеят нормално, а вие се правите на велики. Имаш си собствен стил, ок.. трябва ли да го превръщаш в държавна новина. Затова сме различни всички.. но да пропадаш заради това... какъв е смисъла?? Няма лошо, че защитаваш позициите си.. само дето си се вманиачила на тема СТИЛ.

Въпросното момиче може би няма никакви лоши намерения, а просто ти се възхищава и иска да бъде като теб... което не ти дава право да си отмъщаваш за несъществени неща.
Защо изобщо трябва да съществува тази груба дума в речника ти. Радвайте се, че живеете и се усмихвайте повече. Почувствала си се по - добре.. вероятно е така, но когато вгорчаваш живота на някого.. всъщност вгорчаваш и своя собствен. :))

~lollipop~

67.   Дано да си на 11 години. Защото с този акъл, ако си на повече, си жалка работа. Мислиш, че си звезда, изживяваш се като такава, а не виждам основание за това. И не разбрах какво се иска от нас, които се измъчихме да прочетем тази безкрайна и тъпа история. Успех с опазването на стила!

68.   на готина ли се праиш е знаеш ли кво не си щото по начина как си писала си личи че си просто некоя смотанячка отчаяна за внимание да знаеш че на никои не му пука за измисленитети истории

69.   Прочетох само едно изречение от тази.. дрънканица и вече мога да отбележа че това момиченце е влезнала толкова дълбоко в манията си за величие, че по-фалшиво и по-отблъскващо нещо от това дете тук не съм виждал от много много време. Момиче, жалко си.

Death_Blade ^

70.   Мисля, че имаш проблем.

71.   Леле, май имаш силна нужда да пораснеш! :О???

72.   Не знам, обаче и ти не си много добре... Разправяш някакви пълните глупости.. Не стига, че си ограничена ами и злобна... Горкото момиче, как се е объркало да харесва стила ти.. и повярвай ми, това, че някой те харесва не е лошо даже напротив! Но след като си толкова малодушна и злобна едва ли ще прокопсаш.. По-добре си стой в твоя свят, с твоя стил и твоите приятели ии не вреди на околния свят...!!!

75.   Порасни...

76.   И какъв е смисъла? Имиджа бил нейн, еми извинявай ама такива като теб много ги мразя, ето ти един пример: Едно момиче от класа и аз... (аз съм момиче) и тя си е взела много яки бели кецове които ги има и в розово. И аз розовите ги гледам и казвам че може да си взема а тя "Това са ми резервния избор да не си посмяла да ги купиш копирачке долна! ". Така че какво се правиш на бахти яката, ще ти кажа че не си но май от това ще пострада крехкото ти его! И кво имала стил ти си просто една принцеска която мисли единствено за себе си проумей го! Хората са лоши, ще те копират много ясно защото се правиш на важна и така ги дразниш! И аз да съм и аз ще те копирам защото такива като теб се правят на много важни АМА НЕ СА!

78.   АУ! Голяма работа..

79.   Ти си много зле! Как може да си толкова тесногръда. Ти си някаква 10-11 годишна пикла, която се мисли за, , яка '' и за много популярна! Много се надценяваш момиченце ;)

80.   Едвам ти дочетох историята. Ти си от онези момиченца, които вярват, че са неповторими и уникални с ебати якия имидж. Всички те имитират, защото ти е толкова як стилът, всички искат да го крадат, а всъщност си една малка дрисла, мислеща, че светът се върти около нея. Не знам колко трябва да сте ограничени умствено ти и приятелите ти, че да постъпвате така с едно момиче! И то, която ти е приятелка!
Ж, 23

82.   D:D:D По-жалка история от това не бях чел, лъха злоба и завист от всякъде. Личи си че си една озлобена, завистлива комплексарка мислеща че светът се върти около нея :D:D:D. "Tъпите долни смотльовци без стил" са много по-човечни и истински хора от колкото материализираните надути кифли като тебе които са за съжаление, защото просто са един похабен човешки материал.

Rebel

83.   Оле, колко си проста, не е истина!!! ТИ, мойто момиче, си жалкото създание! Егоцентрична вманиачена в Интернет комплексарка, която избива комплекси със СНИМКИ? ! ДРЕХИ?? !!! ВЪНШЕН ВИД? !?? !! И ВСИЧКО, КОЕТО НАИСТИНА ПОКАЗВА КОЛКО СИ БЕЗДУШНА.

Трагедия... Историята ти е покъртително жалка. Добре, че си неспособна да се погледнеш отстрани колко си плиткоумна.

Едно момиче от Пловдив с много приятели, които НИКОГА, ама НИКОГА не биха те погледнали с уважение

85.   Света кифло мармаладена.. май си нямаш друга работа и се чудиш къде да пишеш глупости, като си мислиш че някой ти се кефи!! Е да ама не.. Пикло малка хвани си седни на дупенцето и започни да бъдеш непокист!! Какво ти пука, че те копират?? Ти нали си оригинална?? Хахах май няма с кой да си говориш и си решила да пишеш жалки изгъзици в интернет пространството!! Аман от такива хорица!!

86.   Абе момиче, кво то пука че някоя те е копирала :? има и такива хора, момичето просто ти е завиждало, кво толкова, но и ти си права, самоличността е много важна за един човек, но пък да "съсипваш" живота на такива пикли от "отмъщение" преминава в злобеене. Don't take it so hard :)

-Trick-

87.   В главата ми се върти единствено въпроса: " Ти нормална ли си?? ".

88.   Не разбирам от къде цялата тая злоба? Имаш всичко, имаш приятели от мн места, които те оценяват, имаш си твой стил, пари, дом, храна на масата и досатъчно възможности да си купуваш глезотии и да имаш собствен стил. Защо толкова плюеш това момиче и държиш да е нещастна? Нима това е черешката на тортата, наречена твой живот?

89.   Мога с ръка на сърцето да напиша, че по-злобно, арогантно, самодоволно и надуто нещо в тоя сайт не съм чела! В един ужасен момент дори ми се стори, че е измислена тази история... А ако НЕ Е измислена бих казала следното нещо :
Това е една 17-18 годишна пикла, която си мисли, че фейсбук върти света. Мисли си, че е неземно красива и оригинална, и че като си е създала свой позьорски "стил" това я прави уникално интересна. Да, ама не. Авторке, ако разсъждаваш така и в ежедневието, както и тук, аз направо те съжалявам. Ти си толкова ограничена и толкова вглъбена в собствената си гротескна личност, че забравяш за реалното си съществуване. Ако не разбра това последното, да ти поясня - ти си жалка до мозъка на костите си. Жалка си била, жалка си и жалка ще си останеш. И силно се съмнявам някой нормален човек да вземе да те копира...
Вие пуберите(към които ти несъмнено спадаш) трябва да си набиете в главите, че стил е дума не само за парцалки и прически, а за мислене, говорене, живеене... все неща, които ти явно не можеш. От написаното видях, че си грамотна горе-долу и дори бих казала умна донякъде, и е жалко за теб, че си изтъкана от толкова злоба и комплекси. Но... живей си в твоя прекрасен балон, докато един ден не се спука и не се окажеш оплюта като тази, за която говориш...
П. П. С каква цел написа тази простотия? На теб не може да ти се помогне...

90.   Написала си някаква комплексарска помия. Ако мислиш, че качествата на една личност се оценяват по броя коментари във фейсбук, значи нямаш представа от света.

Абе изчакай 5-6 години и този проблем никога повече няма да съществува.

91.   ОМГ... Може би тя не е единствената маниачка тук.. Ти пък какво се мислиш за велика о, боже. В днешно време всички станаха много велики, популярни и не знам си още какви. Твой стил.. Едва ли пък е нещо супер уникално, че толкова да си мислиш, че всеки те копира. Това е болната тема на всеки тийн днес. Колко пъти ми се е случвало да ме набеждават, че копирам, макар и да не е било така... Айде спрете се бе великите. Имала това, имала онова. На никой не му пука. Такова голямо самочувствие ти е излишно. ;) Айде карай по-полека и не се впрягай толкова! ;]

93.   ХАХахаха от къде на къде ти си си измислила стила??? Ма я си признай авторке от къде взимаш идейки а???

94.   "Точно след мен си направи абсолютно същите пиърсинги и май вече съм сигурна че знаете за кой говоря ;)"
Ми авторке аз нИ тА знам коя си, явно нещо си в грешка, че около теб се върти света и вероятно си супер неизвестна. Сори :( такъв е животът!

95.   Не помня да съм виждала тема с толкова много коментари, написани за кратко време.....
И ние сме се гледали дали "копираме" като бяхме малки, та не смеех да пазарувам нормално.
Авторката дори да е малка, дано да си пооправи мисленето, но като гледам няма да го оправи достатъчно.

96.   ЛЕЛЕ-МАЛЕ! Учудвам се на такива хора! Ти да не си на 7-8 годинки бе. Едва ли ти си измислила този "стил". Малко преувеличаваш според мен. Мислиш се за много готина като имаш над 1000 коментара на снимка ли? ! Това е жалко, а не поведението на момичето, което те е "копирало". Имаш много слабо развито мислене и не си велика, повярвай. Аз дори се радвам на някой, който ми харесва дрехите, но не означава, че ми завижда. Трябва да си горда, че те харесват и че искат да са като теб, а не "да ги поставяш на мястото им". Бъди по-разумна и помисли за истинските неща в живота и си го гледай, остави на мира хората, които ти се радват!

97.   Злобарка такава. Не си ли чувала приказката, че щом някой те копира в нещо - значи си по-добра от него? ;) Явно не си. А и хората са казали, че човек съди останалите по самия себе си. От къде да знаем ние, че и ти не копираш някого? ... ;))... Остани си същата злобарка.

Малката

98.   Оф, момиче, защо си толкова тлупава? Осъзнаваш ли, че си невероятно смешна, сякаш само правиш пародия на себе си и на всички онези кифли, които се мислят за кралици, само защото са си направили пиърсинг и имат фотошоп снимки във фейса. Никой не може да вземе твоя стил, защото си уникална и вместо да се радваш, че създаваш нова мода и хората удобряват начинът ти на обличане, ти прекарваш дълги безсмислени часове в това да правиш някой нещастен. Нали имаш приятели от всякъде, нали не си бездомна или без семейство, защо злобееш? Твоят проблем драга ми кифличке е, че си прекалено разглезена и не знаеш какво е животът! А той е много повече от снимките във фейса и няколко коментарчета. Ти имаш всичко и просот си толкова отегчена от скучното си ежедневие, че сама си създаваш проблеми и вгурчаваш живота на другите, но не разбираш, че един ден ще останеш съвсем сама и никой ням ада иска нито да е като теб, нито да е с теб!

99.   Глупаво, глезено малко момиченце. Някой ден ще си намериш майстора, ще видиш! Просто правиш глупости, това е...

100.   Очаквам с нетърпение кифлата "да ни постави на мястото ни" ;-} Както и "приятелите" й да ни track-нат по IP и да й докладват дали ще си слагаме пиърсинги ;-}}}}

Смях през сълзи...

Момичето от Пловдив

101.   Според мен - някой олигофрен си прави гаргара с вас. Просто не е възможно да съществува толкова низко и същевременно сравнително грамотно създание като "авторката".

106.   Слушай сега.. Това, че ти подражават и копират стила ти, значи, че харесват начина ти на обличане, вкусовете ти и искат да приличат на теб.. Остави ги да правят каквото искат.. Това е повод за радост ако питаш мен, че те ти подражават!! А колкото до егото ти мисля, че малко прекаляваш.. Мисля, че се мислиш за мис голямо самочувствие!! Недей да се мислиш за кралска особа и да мислиш че си повече от другите... защото НЕ СИ :))

Г. С. М

107.   Г. С. М. евалата, дано авторката да вникне малко в написаното от теб и останалите, защото няма вечно да търпят, приятелката им или някоя съученичка да се държи като кралица.
S. I. S.

108.   1) Много си стилна пък пазаруваш от втората употреба.!
2) Има голяма вероятност да си писала тая история с намерението читателитe да сe възхитят.. но на хората с малко акъл в главата им е станало смешно.. повярвай ми ;д Иии.. една подробност, ако някой те копира ти трябва да се радваш че се кефи на стила ти, а не да се правиш да истеричка. На хора като теб им викат ''drama queen'' като няма нищо интересно и си създаваш интриги ;дд Просто земи пък поумней малко, няма да направиш лошо (:

110.   Ох "яка" и "неповторима" приятелко... такива като теб с огромно самочувствие и най-често без покритие навсякъде ги има и са много :s Много ли си горда, че си поредната повърхностна пикла? Радвай се докато можеш, защото все някога ще те смачкат в живота :)

111.   Ако тази история е истина мисля,че имаш нужда от помощ...

112.   Дообре ами представи си че сичките ти приятелки почнат да те копират кво и тех ли ще поставиш на мястото им

114.   Ти си напълно ненормална и болна! Това било нейн стил, къде пише? Трябва ти професионална помощ! Сигурна съм, че си някоя вманиечена пикла на 13, която търси внимание!

115.   хаха много зле :)

116.   Дразните това, че тя те копира, но това дето сте направили е прекалено. И аз в моя клас имах една такава дето като види, че някой си е купил нещо виднага и тя трябва да го има. Знам, че е дразнеща от личния си опит, но това просто не е бил начина.

117.   Всичко около теб е толкова фалшиво... И ти самата си такава.

118.   Абе хора, не виждате ли, че е някаква пълна измислица? !? Дори да има капчица истина, едва ли наистина е толкова зле.
А ако е, значи авторката наистина е болна, но се басирам, че е писано от човек, който е против всичко това и го прави за бъзик.

119.   Абе момичнце не си мисли за наи важната щото има много мимичета на твоята възраст които са доста по-орогинални от теб

120.   РОФЛ!! Е НЕ ТИ МЕ РАЗБИ! Имам си собствен стил.. МАЛЕ МАЛЕ! Много си се вкарала в филма.. Да внимавам какво пиша, че каквато си връзкарка и ги надушваш злобните да не ми изкочат твои приятелки от някъде ;)

121.   :D:D Seriously? ! Ти ме разби, бе момиче. Мамка му, толкова смешна история отдавна не съм чела. :D:D:D Еее, на къде ходи тоя свят??
Кифличка си пълна с мармаладец, а?? Хихихи

123.   Време е да пораснеш. Тези неща при зрелите хора вече ги няма. Ще ти предложа да гледаш единствено себе си и да не се занимаваш с другите.
Успех. :)

126.   Хаха, колко злобни коментари по темата. Ясно е, че повечето от коментиращите са грозни жени, които завиждат на авторката и на другите като нея. "Обаче по едно време в един интернет сайт се появи една дето супер много изглеждаше като мен (дрехи, коса, грим, даже погледа й като моя" -действително ИМА такива хора, които искат да са на мястото на друг/и и се вманиачават в това и започва адски много да личи, когато не са себе си. Не само, че се подражава на външния вид на даден човек, ами неговите идеи и интереси и всичко свързано с него трябва да са по такъв начин изкопирани, че все едно този който копира ги е измислил, видиш ли. А когато няма от къде да краде идеи, к'во правим? И да не забравяме фалшивите физиономии на снимките, стремящи се да имитират и чертите на лицето на дадения човек. Толкова да е фалшиво, че няма на къде. И това би трябвало да ни ласкае ли кво???? !

127.   Божее, ако бях на някой... ТИ си го измислила, още милион хора са се сетили за това още преди да се родиш миличка. Те какво да кажат, че ти си копнала от тях, съмнява ме. И това е въпрос на възпитание. А не някаква си пикла да си мисли, че нея, , копват''. Мале, мале... направо ми е смешно, чесно ти казвам, най-много мразя такива хора, който се мислят за центъра на света. И ся искаш да кажеш, че ти си си измислила някакъв си, , стил'', ок, няма лошо, ама да си мислиш, че никой друг не се е сещал за тази комбинация от дрехи... оле...

128.   Единственото, което мога да кажа е, че ти си един абсолютно загубен и нещастен човек, вманиачен явно по единственото нещо, което има - явно твоя "много готин" стил. Ти не си готин човек ти си един долен злобар, който твърди, че е постигнал нещо в живота и си трепери над него, като птичка над пиленцата си. Вземи се скрий някъде с този твой стил и си живей с него. Един готин човек се радва, когато друг се опитва да бъде като него, това го прави щастлив, тоест има фенове. Най-ужасното може да е това, че стила ти всъщност да не е твой, а просто да ти е хрумнал след като си видяла някой подобен.

135.   браво момиче,само така!

137.   Преди да напиша каквото и да било, ще си запазя славата на оптимист и ще помоля, ако това е шега, моля, признайте си! Не, дори не мога да коментирам, нямам думи дори... Как, по дяволите момиче на тази възраст (айде, не казвам, че си на 20 и... , но все пак със сигурност си над 16 години), таа, опитвам се да кажа, как ще мислиш подобни неща? ! Авторски права ли имаш? Ок, айде-да ти копират стила и да ти е кофти-напълно разбираемо, но ти се преземаш... Четох до 3-4 абзац и спрях, просто ме беше страх да продължа... Ами, какво да ти кажа, поне да бъда и аз оригинална и различна-браво! Ти си гордостта на цялата българска земя, заради теб се пишат книги, истории, заради ТЕБ през 681 година хан Аспарух е създал тази държава, та когато се родиш, да си създадеш стил... Добре поотнесох се в иронията си. Иначе-наистина БРАВО, че си постигнала целта си. Надявам се да порастнеш един прекрасен, може би дори летен ден, и да използваш тая твоя упоритост в нещо наистина продуктивно, а не в собствения ти нарцизъм.

51-100 от 101