Споделена история от Тинейджърски

Приятелките ми мастурбират редовно, но на мен не ми се получава
Аз съм момиче на 14 имам следния проблем. Приятелките ми масторбират редовно, но аз се опитвам от доста време но не знам как и не ми се получава. Бихте ли ми помогнали. Благодаря ви много.

Коментари

1.   Кое искаш да се получи? Малка си, има време. А ако толкова ти се иска, изчакай момента да си дойде от самосебе си и да ти се "получи".

2.   A няма ли вариант приятелките ти да лъжат? :)

3.   Приятелките ти, те лъжат. Лъжи ги и ти и не се притеснявай изобщо. Не е казано, че всеки тряба да го прави, а ти си все пак само на 14.

4.   Искаш ли да те науча :)

Купи си малко вибраторче. С малко слюнка се овлажняваш. Без да го вкарваш в теб, само го докосваш до "онова място". Движи го нагоре - надолу и сама намери правилното място. Усещането е невероятно.

5.   Няма ли друг начин освен с вибратор? А и сигорна съм че не ме лъжат!!! Моля дайте други идеи!!

6.   Пробвах няколко пъти по различни начени но не се получи дайте ми идей как да го направя (от автора).
Аз съм момиче (детствена) на 14 години. От доста време съм възбудена и искам да го направя, но знам че съм още много малка и ще почакам докато порасна. Опитвах се да се задоволя сама, но не знам как. Опитах по няколко начина но не успях. Дайте ми съвет как да се задоволя сама. Благодаря ви много!

7.   Aмии вземи една възглавничка, настани се върху нея и започни да се търкаш в нея, намери си най-удобната поза и гледай да си в добро астроение! :Д ;)

И тфа че си на 14 според мен няма никакво значение, ако си мислиш, че си достатъчно узряла и наистина искаш да го изпиташ, ДАВАй!

8.   На 14 и се възбуждаш хммм интересноо много бързо си пораснала :) С знаеш ли какво е да се възбудиш ? !!!

Приятелите ти лъжат не може всички да мастурбират
момичета вие сте на 14 всичко идва от само себе си.

9.   ... Не си малка, пробвай пак. Имам познати на по 12/13 и са го правили вече.

10.   Благодаря ви много, а други идеи (от автора).

11.   Търси правилното място и не се отказвай. Първия път ще ти е трудно, но после ще видиш колко ще ти е добре. Работи с клиторчето и анусчето може и да ти помогне. Успех! И пиши като се получи. Да споделиш радостта.

12.   По принципа на номер 7 и в ръба на кревата или на някой стол също е яко ;) иначе аз съм наа ...ъЪъ...12 :D

13.   Е то какво а първия оргазъм получих на 11 и половина и съм сигурна че е това.

15.   А защо не ги питаш как го правят те?? Така ако лъжат ще ги хванеш ако не - ще се научиш (сън)

16.   Аз започнах да мастурбирам от 11 годишна и ми си получава, но при всеки е различно. Не се отказвай, не се притеснявай щото всимко е с времето си!

17.   аз съм на 12 и го правя и ти можеш

18.   Xейй.. ами кфо да ти кажа.. има си начини мила..
на 14 годинки.. хмм .. на 17 съм.. а вие защо и казвате че е малка? При всеки различно..
Просто пробвай по всякакви начини

19.   За автора - аЗ съм на 14 и ако не ти се получаваа гледай порно бе момиче ;д невярвам да не се възбудиш от момчетата освен ако не си лизии ;Д тва е !

20.   Аз съм момиче на 17. Обожавам да гледам порно (мъж и жена) ии се самозадоволявам. Харесва ми и го правя. Девствена съм и нямам намерение да започвам скоро полов живот. Просот не се чувствам готова. Имала съм предложения, но нямам желание. Да ви кажа честно така ми е добре. Когато имам нужда го правя. А не като някои мои познати и приятелки да треперят има-няма всеки месец, че им закъснявало.
А на теб какъв съвет да ти дам .. идеята с възглавницата съм я правила :Д, като бях по малка д/г колкото теб и успях .. а сега с ръка .. трябва да намериш своето местенце и да действаш .. ;)
Хайде пиши да видим как е минало {sun}
П.С. Гледай порно, по лесно ще се възбудиш и ще ти е по готино ;)

21.   моя съвет е яко търканее

22.   Моят съвет е отиди в банята земи душа пусни го и го служи между краката ти ..аз така го права и е невероятно ;) или на чешмата разкрачи се и остави водата да тече пак между краката ти

23.   22 е по4ти прав ..
ако си в банята развърташ душслушалката от самия кран и така ще такне една струя .. слегаш я отдолу като стоиш приклекнала ;) пробваи невероятно е !! става с по топла вода :))

24.   А ти вагинален оргазъм ли искаш, че питаш? Я, по-добре пробвай с клиторен. И как така не знаеш. Ми много е просто пускаш си порно и започваш просто да се търкаш. В момента съм на 26 и не ми се налага да мастурбирам, но като бях на твоите години ми се налагаше. Загубих девствеността си на 19 и до тогава все така съм го правила. Още от много малка случайно бях открила друг начин да си доставям удоволствие, но на 13 вече знаех за какво става въпрос.. Пробвай-нищо сложно..

25.   И аз съм съгласна с номер 22 става аз лично ис възглавницата съм го пробвала но с душа е най яко а също и ако си сложиш сапун. Ако кръстосаш краката си и започнеш да стискаш също се получава. Надявам се да съм била полезна! :)

26.   Защо трябвада им подражаваш? Толкова ли няма какво да правите на 14 че мислите за мастурабация? Така наречените ти приятелки само се правят на много готини и отворени, но съм сигорен, че ако видят пенис на живо ще пискат. Немога да разбера защо искаш да масторбираш за да ти е кеф или за да се хвалиш на приятелките си че и ти не си по умна от тях.
Момче.
Може да си свалиш филма" тринайсет" мисля че няма да ти се одрази зле да го изгледаш.

27.   Сложи си средния и безимения пръст на клитора пусни си порно като си легнат родителитети и започни да се галиш.

28.   аз също съм на 14... още от 12 годишна се задоволявам.. ако във вас душа има 2 отвора един да тече от високо и един от душ слушалка пусни другия които тече силно през голям отвор.. седни и се разкрачи и подложи клитора си под силната струя и стой така докато не усетиш как цялото ти тяло изтръпва трябва около 3 4 мин но си заслужава :)

29.   Аз съм на 13 и съм пробвала но не за да се похваля а заради удоволствието.

30.   Пробвай с порно.... ще се получи!! >>>...

32.   незнам кой начин е най-приятен искам да ви попитам много искам а не ми се получава така приятно :( Благодаря ви! (SECRET girl)

33.   ех ами... то.... искам да маструбирам ама незнам кой начин е най- приятен и искам съвети и идей за най-задоволяваща маструбация... МЕРСИ!

34.   Здравей яз сам на 14 и от малка се научих да ман....рам .
1~ пусни си по..о и започни да си триеш клитограмата
започваш бавно а постепенно забързваш тога ще си местиш
раката и постепепо сте усетиш , че ти се дохожда
до тоалетна но ти няма да си местиш раката а то тялото сте те оправлява тебе а не ти него и така сте се вазбуждаш
2~ допри си една твърда възглавница
и зопочви да се мардаш на горе долу иб
и когато ти омръзне от това движение
започни да си местиш възглавницата
3~кажи на маште че сте си вземеш един душ
изкапи се и си остави малко време и си
направи малко по топла вода и си додлижи душът
към клинограмат тогава ще получиш изтръпване
ДАНО ДА САМ ТИ ПОМОТНАЛА ;) ;) ;)

36.   Не би трябвало да не ти се получава, при повечето това се научава още от ранна детска възраст или в пубертета, просто трябва да се отпуснеш, осамотиш, да си сигурна че няма никой да те притесни, взимаш си овлажнител и нежно започваш да стимулираш областа около клиторът докато се възбудиш след което можеш да преминеш към директното му стимулиране с ръка и след няколко минути ще изпиташ оргазма.

40.   Аз съм на 15(девствена) и се задоволявам от 13 годишна. Чувството е неописуемо. Пробвай така: сложи слюнка на пръста си и започни да търкаш клитора кръгообразни движения. Успех

42.   Най приятно ми е с пръст много е готино!!!

45.   Здравей, аз също съм на 14 години. И все още не съм го правила.. Но наистина много искам. И успявам да се самозадоволявам... Просто, поставяш 1/2 /3 пръста върху "Онова място" и започваш да въртиш.. При мен се получава, не знам за теб. :) Успех.

46.   Направи го, яко е... Отпуска те.. !

50.   до №45 да този начин е идеален при мен става :)

52.   sumаз съм пробвала по всички начини и най ми е приятно с пръст пробваи от дясната или от лявата или дясната страна на "онази работа" и си сложи средния пръст и започни да местиш без да отместяш от ляво на дясно или вземи някакъв заоблен предмет и започни да го въртиш от долу (и мисля че не то е рано!!! :-)

53.   Аз съм на 16 и съм най-доволна от пръста ;) Лесно е и много приятно опитай се но според мен ако си имаш приятел е най-добре да го помолиш за помощ ако желаеш да опиташ с врибратор помоли го да опитате с члена му! След като си сигурна че ти е мокра.... Да допре до.... И да почне да го движи нагоре и надолу но от този начин може и да ти влезне навътре..! Можеш и да опиташ и с нещо продълговато

54.   Здравейте малки и големи , мастурбацията си е нещо много хубаво и е полезно. Несе притеснявайте и си го правете така, че да ви е хубаво
Ето прочетете този интересен материал и което ви хареса ползвайте
Поздрави от мен и успехи.
7 мита за мастурбацията
Мастурбацията е особено гореща тема сред тийнейджърите. Защо ли? Защото те са единствените, които без притеснение и съвсем свободно обсъждат въпроса с приятелите си. Предвид възрастта, в която се намират, техният първоначален ентусиазъм по отношение на мастурбацията вероятно се дължи на новооткритите сексуални чувства и емоции.

Получаването на правилна информация и ориентация за съответните факти, свързани с деликатната тема, са полезни не само за младежите. В тази връзка, ето и най-популярните митове за мастурбацията.

Мит 1. Мастурбацията е за тийнейджъри
Няма възрастова граница за мастурбацията. Младежите я извършват по-регулярно, защото в този период от живота си са особено сексуално активни и по този начин заместват липсата на партньор. А по отношение на възрастните, статистиката показва, че мъжете и жените в зряла възраст мастурбират на седмична база, въпреки че не го правят толкова често, колкото тийнейджърите.

Мит 2. Мастурбацията не е истинско изживяване
Мастурбацията не е реален секс, единствено поради липсата на партньор. Но това не означава, че самозадоволяването е по-малко забавно. В крайна сметка – всичко е в ума, казват сексолози. Хората, които мастурбират, се вълнуват и усещат също толкова силна възбуда, колкото и тези, които правят секс в различни форми.

Мит 3. Мастурбацията е вредна за здравето
Понякога хората измислят брилянтни извинения за предотвратяване на мастурбация. Например, че мастурбация може да предизвика появата на акне или да провокира някакъв друг здравословен проблем. Не съществува научна основа зад всички тези твърдения. Мнозина изследователи и учени са съгласни, че мастурбацията е напълно безвредна.

Мит 4. Жените не мастурбират
Различни изследвания и статистически данни показват, че мъжете мастурбират по-често от жените, но това е само наполовина вярно. Причината - жените не си признават, че се самозадоволяват, вероятно поради отрицателните обществените нагласи, свързани с тази тема.

Мит 5. Мастурбацията е нередна при наличието на партньор
Няма нищо лошо в самозадоволяването, независимо дали човек има партньор до себе си. Масовото натрапване на подобни възприятия е некоректно, тъй като всяка любовна връзка е индивидуална, зависеща от взаимоотношенията и сексуалната активност на участниците в нея. Всъщност, поради широкото разбиране, че самозадоволяването следва да е забранено деяние при наличието на сериозна връзка или брак, мастурбацията често се осъществува, без знанието на половинката, което в определен момент може да провокира и проблем във взаимоотношенията. Няма универсално правило, което да забранява извършването на мастурбация, тъй като е личен интерес, избор и необходимост на всеки индивидуален човек.

Мит 6. Честото практикуване на мастурбация е вредно
Според редица изследвания, редовното самозадоволяване не води до вредни последици за здравето, освен ако не започне да се отразява на личния живот. Понякога, сравнително в редки случаи, човек може да загуби интерес към секса и да се отдаде единствено на мастурбация, което крие своите рискове в редица отношения. Мастурбацията е полезна до момента, в който не засегне личния и сексуален живот на индивида. имате ли нужда потърсете ме на скайп vinarsko

Мит 7. Мастурбират само определени групи хора
В това отношение, няма никаква разлика, когато става въпрос за мастурбация. Това е акт на свободна воля и решение на всеки човек, независимо от езика, социалните слоеве или общността, в която се намира. Повечето хора използват моментите на мастурбация за едни и същи цели – релакс и задоволяване на индивидуални нужди.

Мастурбацията е особено гореща тема сред тийнейджърите. Защо ли? Защото те са единствените, които без притеснение и съвсем свободно обсъждат въпроса с приятелите си. Предвид възрастта, в която се намират, техният първоначален ентусиазъм по отношение на мастурбацията вероятно се дължи на новооткритите сексуални чувства и емоции. Получаването на правилна информация и ориентация за съответните факти, свързани с деликатната тема, са полезни не само за младежите. В тази връзка, ето и най-популярните митове за мастурбацията. Мит 1. Мастурбацията е за тийнейджъри Няма възрастова граница за мастурбацията. Младежите я извършват по-регулярно, защото в този период от живота си са особено сексуално активни и по този начин заместват липсата на партньор. А по отношение на възрастните, статистиката показва, че мъжете и жените в зряла възраст мастурбират на седмична база, въпреки че не го правят толкова често, колкото тийнейджърите. Мит 2. Мастурбацията не е истинско изживяване Мастурбацията не е реален секс, единствено поради липсата на партньор. Но това не означава, че самозадоволяването е по-малко забавно. В крайна сметка – всичко е в ума, казват сексолози. Хората, които мастурбират, се вълнуват и усещат също толкова силна възбуда, колкото и тези, които правят секс в различни форми. Мит 3. Мастурбацията е вредна за здравето Понякога хората измислят брилянтни извинения за предотвратяване на мастурбация. Например, че мастурбация може да предизвика появата на акне или да провокира някакъв друг здравословен проблем. Не съществува научна основа зад всички тези твърдения. Мнозина изследователи и учени са съгласни, че мастурбацията е напълно безвредна. Мит 4. Жените не мастурбират Различни изследвания и статистически данни показват, че мъжете мастурбират по-често от жените, но това е само наполовина вярно. Причината - жените не си признават, че се самозадоволяват, вероятно поради отрицателните обществените нагласи, свързани с тази тема. Мит 5. Мастурбацията е нередна при наличието на партньор Няма нищо лошо в самозадоволяването, независимо дали човек има партньор до себе си. Масовото натрапване на подобни възприятия е некоректно, тъй като всяка любовна връзка е индивидуална, зависеща от взаимоотношенията и сексуалната активност на участниците в нея. Всъщност, поради широкото разбиране, че самозадоволяването следва да е забранено деяние при наличието на сериозна връзка или брак, мастурбацията често се осъществува, без знанието на половинката, което в определен момент може да провокира и проблем във взаимоотношенията. Няма универсално правило, което да забранява извършването на мастурбация, тъй като е личен интерес, избор и необходимост на всеки индивидуален човек. Мит 6. Честото практикуване на мастурбация е вредно Според редица изследвания, редовното самозадоволяване не води до вредни последици за здравето, освен ако не започне да се отразява на личния живот. Понякога, сравнително в редки случаи, човек може да загуби интерес към секса и да се отдаде единствено на мастурбация, което крие своите рискове в редица отношения. Мастурбацията е полезна до момента, в който не засегне личния и сексуален живот на индивида. Мит 7. Мастурбират само определени групи хора В това отношение, няма никаква разлика, когато става въпрос за мастурбация. Това е акт на свободна воля и решение на всеки човек, независимо от езика, социалните слоеве или общността, в която се намира. Повечето хора използват моментите на мастурбация за едни и същи цели – релакс и задоволяване на индивидуални нужди.

56.   Я земи и червене пуканки

59.   Спокойно направи го С гаджето ти аз сам 12 и сам го правила над 10 пъти ти си на 14 а си по голяма от мен ако искаш двете да го правим пиши може да се каже че съм била и лесбийка

67.   Ами аз съм на 13 и на мен ми се получава даже чудесно. Наистина много добре ми се получава ще ти дам съвети.
1- Ако не искаш ваще да те видят иди в банята под претекст, че отиваш по- голяма. Седни на тоалечната чиния. Вземи си телефона и слушалките и си пусни порно. Пусни си мъж и жена. 3- ка. Експериментирай и като си го пуснеш дръж телефона с една ръка, а аз другата се пипай. Гали клитора. Ако трябва овлажни. Даже може и да си пъхнеш единия пръст във вагината. Ако не искаш да си пъхаш пръста вземи някакъв предмер приберно бикче и пробвай с него. Но не от страната с ножчетата естествено. Или с клечка за зъби.
Много е яко.

70.   59 може ли да ми пишеш имам нужда от съвет дано отговориш много ти благодаря предварително