Споделена история от Тинейджърски

Родителите ми ми съсипаха живота
Здравейте! Пише ви едно 13-годишно момиче, молещо ви за съвет.
Така... Майка ми и биологичния ми баща са разведени от 10 години, сега тя е омъжена за друг. И двамата ми " бащи" са лежали минимум 20-25 години в затвора, не поддържам връзка с нито един от двамата. В момента майка ми е в чужбина-не я виждам много често.

Всъшност докато си беше тук също рядко я виждах-не се прибираше с дни, а прибере ли се пияна-заляна с извинението, спах у един приятел. Наскоро открих в килера какви ли не секс уреди, отвръщавам се от тази жена.
Наскоро в интернет и в вестниците писаха как са я хванали с наркотици зад границата. Всичките ми приятели ме отблъскват, учителите и родителите им забраняват всякакъв контакт с мен. Мразя се! Да не говоря че сегашния и съпруг като се прибере ме спуква от бой. Сега е възможно дори да не завърша 7-ми клас. Поради факта че ме заключваха с дни в стаята ми.
И моля ви без съвети от сорта на:oплачи се в закрила на детето. Предупредили са ме-дори да ме преместят в детски дом или нещо, щели да ме намерят и, , да ми изтръгнат гръкляна и да ми го наврът аиде да не казвам къде, , ..

Съжалявам че е неграмотно и неразбираемо-много бързам. Моля ви даите съвет

Коментари

1.   Дано да си измисляш...но ако не, много жалко...

2.   Няма друг начин освен да се обърнеш към закрила на детето и дори полицията!

3.   1000% измислица! Защо ни губите времетооооо???????????

4.   Ако това не е измислена история според мен.. ти трябва да бягаш!! ДАЛЕЧЕ! Живот на чисто ;) Нямаш ли си баба, дядо, леля някой при, който да отидеш!? !?

5.   Обърни се към закрила на детето и тяма дя те бутнат повече, сега законите се затегнаха няма страшно. А също и гледай да не влизаш в конфликт с тях а също и да спортуваш незнам просто се БОРИ някак си!

6.   Виж, поне поговори със специалисти - национална телефонна линия за деца. Тук никой няма да ти даде добър съвет или такъв, който наистина да ти помогне. Това с гръкляна очевидно е постигнало целта си да изплаши. НО дори и да те преместят някъде, при подобна ситуация никой няма права да казва къде си!
116 111 - безплатно е, затова, ако нямаш телефон можеш да помолиш някой съученик или учител да ти услужи с неговия.

7.   А с кого живееш, щом майка ти е заловена за наркотици, с бащите не поддържаш връзка? Нима на 13 години живееш сама?