Споделена история от Тинейджърски

Как да я накарам да ме целуне?
Значи Аз и приятелката ми сме вече 4 седмици заедно ама сме само на прегръдки не знам как да я накрам да ме целуне знам че ме харесва.. по принцип сме в парка и сме аз тя и една нейна приятелка.. ама тя не се срамува от приятелката и пред нея се прегръщаме захапваме и си играеме.

Поглеждам я в очите и се приближавам към нея обаче тя не се сеща и вместо да се целунем тя ме прегръща..! Кажете някой начин Нямам търпение да я целуна и тя също доколкото така чух че и тя искала да ме целуне ама не знаела как!! Помагайте плс.. Благодаря от сега!! ..

Коментари

1.   То ще дойде от самосебе си

2.   Ами предложи и да го направите просто ей така, да се пробвате, не и го казвай сериозно. Не се притеснявай, няма какво да сбъркаш, щом сте от толкова време заедно..

4.   Предразположи я или поговори с нея! И аз бях така в началото с първия си приятел, но той ме хвана нежно приближи се и просто ме целуна. Вече бях на прага да поговоря за това с него, но знам, че момчетата не обичат приказките. Действай смело, но внимателно. Успех!

5.   Опита ли да я прегърнеш, да я погледнеш и да я целунеш (по-хубаво не пускай език веднага ;дд дай и време са осмисли). Това става от само себе си , не се притеснявай, наведи се и я целуни, няма по-нормално от това.

Момичетата се усещаме, не си мисли, че не е знаела, че си искал да я целунеш, просто се притеснява да не се изложи (като почти всяка тинейджърка), твоята работа е да я накараш да не мисли за това- по-лесно е отколкото си мислиш. Бъди спокоен, не се изнервяй, не викай, ако не се сдържаш я попитай съвсем тихо
-Притесняваш ли се от първата целувка...?
Ако си признае се усмихни и действай, ако е не пак действай ;дд .

6.   От Автора До номер 4 и 5 : Много ви благодаря всичко мина както трябва приближих се казах и обичам те тя ми каза (аз повече).. не спирах да я гледам в очите и някак си изведнъж започнахме да се целуваме ;дд : ))..!!!

9.   И аз имам същия проблем но само че съм на 12 години и не сме о толкова време за едно но де действаи и вярвам че ще се
получи успех