Споделена история от Тинейджърски

Първият ми път беше с момче, което не обичам...
Момиче на 18 години съм. Първият ми път исках да е с човек, когото обичам и към когото имам чувства, но ме беше страх и все изчаквах подходящият момент... но май не можах много да го изчакам.. Той успя да ме предразположи много добре и аз просто се съгласих да го направим без да има някаква връзка по между ни. Беше ужасно, но както и да е. Проблемът ми е друг -

Има друго момче, което наистина много обичам и сега даже съжалявам, че го направих с другия. Но приятелят ми знае, че аз съм девствена и изчаква подходящият момент, тоест чака да съм готова за него. С другото момче сме го правили само два пъти. Въпросът ми е дали ще разбере, че не съм девствена, когато го направя с него, защото са ми казвали, че някъде до четвъртия път мен ще ме боли. Дали той ще разбере, че не съм девствена? Какво да му кажа ако разбере? Или какво да направя, за да не разбере?
дайте ми съвет моля ви се.

Коментари

1.   Вие момичетата сте големи курвиии имаш един къде отиваш при друг ??

2.   Не мислиш ли, че заглавието трябва да се казва дали ще разбере? или какво да направя за да не разбере... както и да е аз съм сигорен, че ако има поне малко опит и е компетентен, смисал да е чел образователна литература ще разбере:) няма как ;] успех и по добре не крий, разкажи му, обесни му. Мисля, че ако е свястен би те разбрал.

3.   Поне доколкото ми е разказвал - има опит и то доста, но при положение че при мен нямаше кръв първият път, а болеше ужасно, не мога ли да му кажа че пак ме боли и че не знам защо няма кръв ... ? не мога да му кажа че съм спала с друг!!!!!

4.   Може да му кажеш каквото искаш. Ако има мозък в главата си и поне малко опит ще разбере.
Побързай с него обаче, другия пак ще те чука и ще те разшори като кофа долу :)

5.   Aко той е с опит няма начин да не разбере, а ако няма опит- просто не си сваляй чорапогащника

6.   Eеее какво ставаа бе първи жените били курвии а мъжете какви саа моралист такъв ...
Aми аз бих те посъветвала да му кажеш ноо ти си решаваш все пак

Aми относно кръвта наистина не е задължително да я има първия път обаче ако момчето е с опит може и да разбере ти все пак си била с мн по малко партниори от него

7.   Mила кръв тече след половия акт а не по време .. Tака че не се притесняваи ако си го правела одавна няма да разбре защото пак ще осетиш същата болка .. свиваи се по време на половия акт поне това го можем всички

8.   Е защо пък ще те боли точно до четвъртия път?

9.   Значи така, той иска от тебе да си девствена. А ти изискваш ли от него той да е девствен? Ако не, тогава... на какво основание трябва да си девствена само ти?

10.   Той не изисква от мен да съм девствена, просто аз бях му казала, че той ще ми е първи и той много се зарадва и сега просто не мога да му кажа, че съм спала с друг, все пак съм с него от доста време.

11.   Добре тогава, той не го изисква от тебе, ти си му казала, че ще ти е първи. А ти на него, първата ли ще си му? Или няма значение...

12.   Не, няма да съм му първата...

13.   Окс направила си го направила, връщане няма, но защо с друго момче при положение, че си имаш приятелче. Не те съдя ако това мислиш, просто питам.

А и макар истината да боли тя е истина мисля, че трябва ти да му кажеш, а не да разбере от някой друг, много по - гадно ще му стане, а и няма да му е лесно да те погледне с добри очи. Но ти си решаваш как да постъпиш :)