Споделена история от Тинейджърски

Почувствах се като най-долната курва
Правихме секс с едно момче с което отдавна се зарибяваме, сваля ме вече почти година аз все се дърпах, но накрая го направихме.

Искаше да му направя свирка толкоз много ме умолява че не можах да откажа казваше ми какво и как да правя, защото досега не бях правила свирки.

След това исках да го целуна, а той не ми позволи, попитах го защо не ме целува, преди това беше мн щедър с целувките, а той ми отговори: как да те целуна като досега ми лапа оная работа!

Почувствах се ужасно идеше ми да се заровя някъде и да не се покажа повече ;(;(;(;(;(

Сега продължава да ми звъни, но аз се държа мн студено към него даже бих казала че не искам да го виждам ;( Как да постъпя с него ?

Коментари

1.   АМИ ОТ НЕДОРАСЛИ МОМЕНЦА НЕ МОЖЕШ ДА ОЧАКВАШ ДРУГО.

2.   Не му вдигай телефона и му обясни че тва е собственият му член и това е негово няма от какво да го е гнус.... Сигурно е някое момченце, което се прави на мъж!!!

3.   Как да му обясни като няма да вдига телефона ?
Забрави за идиота, той ти звъни единствено и само за да се класира за друга свирка.

Просто няма смисъл да си усложняваш живота и тоя неграмотник.
Ако го накараш да те излеже и това няма да направи като хората.
От друга страна, лошия опит е най-полезния опит: не прави веднага свирки,
Нека да си ги заслужат след 5-6 твои оргазъма.... и пак ги прави САМО ако ти искаш ..

Пожелавам ти късмет

4.   Не се разтройвай мила, много момченца правят така, но аз си мислех, че това беше отдавна, когато се чудеха с какво да се направят на интересни, сега не ми се е случвало от мн време. Но тъй като аз съм станала толкова голяма ку*ка, дори и не посягам да ги целувам

5.   Извинявай ама този е много смотан. Каде го намери такъв :)
Разкарай го и се забавлявай, живота не е свършил.
Освен това станало ти е обидно, защото ТИ си позволила. Позволила си му да те засегне с думите си. Какво би станало, ако вместо това се усмихмеш и го подминеш с насмешка. И няма какво да се обясняваш. Бтв, това че си му направила свирка ... винаги има първи път.
До N4: смея се ... много е вярно написаното. Не че си кучка де.

6.   Еби му маиката да се оправя.

7.   Както си почнала, след време ще се чудиш защо не иска да те целува след като си му го смукала като ти го е извадил и от дупето.

Ако сега се чувстваш като курва - докато правиш секс като малка, ще станеш на 18 голяма и мръсна курва. Целта е близо - дерзай!

8.   Ееее какво лошо е направил. разбирам че ти е станало гадно като ти го е казал това, ама я се постави на негово място. се едно първо да те лиже отдолу, после да те целува. ще му позволиш ли? аз мисля че не.

Винаги е така, се пак жените ги кефи да правят свирки и затова го правят, но на мъжете не им е приятно "да си го лижат сами" щото като те целува после се едно така излиза.. и обратното - мъжете ги кефи да лижат жените, ама жените също едва ли биха се излизали сами, нали?

Трябва да го разбереш, пък и щом преди свирката те е целувал, значи се гнуси от себе си, не от тебе, не му се обиждай:) а и нещата не само секс, щом те е потърсил след това, значи със сигурност му е харесало и още повече - има чувства към теб..

9.   Аз съм момиче, но и момче да бях и ако бях на негово място, също щях да постъпя така! това няма нищо общо с чувствата, нито с желанието за секс, няма от какво да му се обиждаш, напълно нормално е, се пак мъжете не се възбуждат на собствения си член..

10.   Ейй седмии не така грубо с момичетооо тва че оня който е била с него е някакъв нещастник не е причина да си такъв грубянин

Миличка вземи този смотаняк го зарежи и никакви контакти с него повече

Ще бъдеш с други мъже гледай си живота и се забавлявай на макс

11.   Приятелят ми винаги ме целува след свирка, както и аз него след като той ми е правил. Не виждам нищо гнусно в това, дори е възбуждащо. Въпрос на свобода на мислене.

12.   №8 Не съм съгласна нали тва си е неговия пенис ако си спазва лична хигиена кво му пречи да се целуват.. а от носно тва той да я лиже и после да се целуват еми ако я е гнус от самата нея тва говори доста ;) както и за момчето!

13.   Ебати тъпото копеле-аз цел живот се опитвам да си лапна кура а оня го гнус ;) Простотия. И от кое трябва да те е срам? че си правила свирки ли? Не мисля. В случая проблемът си е негов. Фани си по-голямо гадже и го помоли да го пребие ;)

14.   Благодаря за коментарите :) вече не се виждаме даже и не ми звъни. Явно той е бил една голяма грешка :(

15.   Hоси си дъвки

16.   Ми що се чукаш, ти си си виновна

17.   Слънце, ако не знаеш курвите не се целуват. Смятат го за много интимен акт. А ти си прави свирките и да не ти пука, нали преди това са те целували.....

18.   Xаха