Споделена история от Тинейджърски

От нищо - нещо
Aми всичко започна преди близо 6 години. Сега съм на 21.

В един еднообразен априлски ден през 2003 год аз и моята приятелка отидохме да си побъбрим на кафето, където ходихме всеки ден. Всичко си беше нормално, темата естественно беше "любов" и "момчета". С моята приятелка решихме да направим следното: първото момче, което влезе в кафето ще бъде любовта на живота ми! Мина известно време, а никой не влизаше, когато тъкмо се бях отказала влезе едно момче, видимо на около 22 год., погледа ми се спря върхо него, гледах го втренчено доста време, хареса ми... казах си: "да! това е моят човек!"

В същото време точно до заведението в което седяхме спря буса на "море от любов", приех го като някакъв знак, не знам може би това нищо не означава, но аз и до ден днешен вярвам че не е случайно. Пoчти веднага разбрах той как се казва, но едновременно разбрах, че той е момче с досие, смисъл, че той е от най голямата групировка в града.

Не се уплаших, но и не предприех нищо. Всеки ден се засичахме, но така и не се запознахме. Времето си минаваше, а аз го обичах от разтояние. Минаха се около 3 год. и всичко си беше постарому.

През февруари 05 той и всички от групировката бяха арестувани. И така той беше в затвора, а аз не спирах да мисля за него и до днес. Той вече е на свобода, но аз се страхувам вече да мечтая за него, макар че наистина вярвам с цялото си сърце, че той ще бъде мой!

Коментари

1.   Много филми гледаш :))

2.   Лелеее, ти ме разби направо. По откачена история на съм чувал.

3.   Наистина много филми гледаш :)

4.   Що си губиш времето с глупости?

5.   Ако това е истина може и да е по-добре че не си била с него нооо от друга страна ако наистина изпитваш нещо към него е много кофти ...

Имам чувството че си мн млада по начина по който се изразяваш (което е прекрасно и не искам да те засегна) но ако наистина съм права остави времето да заличи следите няма да забравиш но няма да се чувстваш така

А и аз имам познати които се занимават с наркотици и са преследвани от властите и не ти препоръчвам да си с такъв човек ще пострадаш ако не знаеш как да се пазиш

Животът не е филма с щастлив край не го забравяй
успех все пак

6.   Абе много сте зле честно. Няма ко да прайте и се чудите какви да ги измислите.

7.   Много филми гледаш!!! СПАМЕР!!!!

8.   Aз пък си мисля,че написаното е много сладко и мило!Ти си толкова наивна, че ми стана симпатична. Пожелавам ти успех, дано скоро да се похвалиш с положителен резултат!