Споделена история от Тинейджърски

Не разбирам какво й стана на тази жена
Запознах се по Интернет с една жена, която е на възрастта на майка ми. Тя няма деца, няма мъж и като цяло се чувства доста самотна.
В началото на нашето приятелство беше много мила с мен. Споделях й проблемите си. Тя ми даваше съвети и ми помагаше да разбирам по-добре родителите си.
Случи й се голямо нещастие – загуби близък. И докато всички други изказвали своите съболезнования, аз се опитах освен това да я окуража някак, макар и само чрез думи, за да събере сили да продължи напред. Тя ми каза, че съм успяла да й помогна дори малко.
Разказвам всичко това като доказателство за добрите ни, приятелски отношения въпреки разликата във възрастта.
Настъпи един период, в който не я бях чувала от доста време. Защото беше заживяла с някакъв мъж. След това ме потърси. Каза, че била го напуснала и сама й било най-добре. Но се държеше някак студено.
Поиска снимки от бала ми, който беше миналия месец. След като ги видя, направи следния коментар:, , Роклята ти наистина е хубава, но ти нещо не ми харесваш''. Аз се пошегувах:, , Да, май само роклята е хубава''. А тя ми отговори:, , Не е важно лицето, а сърцето. Не може всички да сме красиви''. Не претендирам, че съм Мис Вселена. Но с красива рокля и стилен грим мисля, че всички абитуриентки изглеждахме добре…
Споделих й, че бившият ми има рожден ден и възнамерявам да го поздравя по телефона. А тя ми каза, че според нея това не било добра идея, защото съм щяла да се натрапвам. След раздялата с бившия не сме първи приятели и не си споделяме неща от личния живот, но поддържаме нормални отношения. За празници се поздравяваме, от време на време се чуваме и провеждаме обикновен разговор – кой как е, къде е. За моя рожден ден той се обади, както винаги, и не смятах, че едно обикновено поздравление може да се възприеме по този начин.
Преди това бях й споделила за новия човек в живота ми. Нейната реакция беше да съм го оставела, защото щял да ме използва, за да преспи с мен веднъж (още не сме стигнали до секс) и да ме зареже. Преди беше се опитала да ме сватоса с нейния племенник, който е с една година по-голям, но аз вече имах по-специални чувства към въпросния човек и не дадох и дума да се изрече. Не отричам, че има всякакви хора, но не сме гадатели, за да предскажем кой как ще постъпи занапред. Без да го познава, наговори куп глупости по негов адрес. Обиждаше го. И дори ми заръча да не преспивам с него…
Чудя се на какво се дължи това негативно отношение. Дали не я обидих с нещо? В правото си ли е да реагира толкова остро на всичко, което кажа?

Коментари

1.   омг в интернет има всякакви откачалки, хора спрете да си пишете с непознати! Гледай филма "TRUST"!

2.   Не е изключен варианта от нейния компютър да е писал самият и племенник :D
Даже нещо още по-лудо ми хрумна. Самата леличка не съществува, а винаги ти е писал племенникът, като сам си е измислил тази тактика със сватосването :ррр
Измислен е и изгубеният близък, вероятно. Колкото да те накара да си по-съпричастна и да обърнеш внимание на племенника ;)

Може да е откачено, но това е по-вероятно, отколкото лелката изведнъж да е изкукуригала и да е захванала да те обижда без причина.
ТАКА постъпват само отхвърлените мъже, но не и някакви там лели!

3.   2, ти пък голяма специалистка по мъже се извъди!

4.   Здравей мила!
Явно си малка все още и първото, което ми идва на ум е да се предпазваш повече. Не ми стана ясно от историята ти дали сте се виждали на живо, но мисля че ако не сте, то определено не става въпрос за лелка, а за необвързан мъж, изпитващ необясними чувства към теб. Пази се!
В.

5.   Според мен ти завижда, тя неква дърта и като те е видяла и се е ядосала , че си красива и затова е казала така , знам от лични преживявания, абе заеби я таз откачалка и си гледай живота..
!

М. А 789