Споделена история от Тинейджърски

Не ми остава време да излизам с момичета
Здравейте. Значи аз съм сериозен спортист от близо две години. Занимавам се със фитнес, лостове и киокушин. Тренирам найстина ама найстина сериозно. Наскоро един приятел (най-добрия) започна да говори зад гърба ми, защото взе да ми завижда заради големия напредък. Нещо хората обаче не ме приемат на сериозно или как да ви кажа. Смисъл някой момичета ме заглеждат, но до там. Нито съм някакъв отворен пич, дето се прави на интересен такъв.... Може би заради това... Спорта ми е като хоби...

Приятеля ми пък започнал да разправя на, който познава глупости за мен. Лошото е, че от толкова тренировки не ми остава да излизам със момичетата. Не мога да се издигна във обществото със една дума, никой не ме познава. :X Не че искам да съм известен, но чак невидим..

Коментари

1.   Той ти завижда, продължавай да спортуваш... Момичетата няма да избягат...

2.   Разбирам те пич! И само едно нещо ще ти кажа, да не ти пука! ти сам казваш, че ти завиждат, хората са гадни! Те не разбират колко много ще спечелят, ако движат с теб, но ти завиждат, че не са като теб! Просто си отдаден на това, което правиш и нямаш време за мацки, но споко! И за това ще дойде време и за това ще имаш достатъчно дни и седмици , ще се сваляш с момичетата и т. н. а има и ощ енещо, ти казваш, че си по. затворен, а момичетата обичаме вие да сте по-активни и да показвате, че ни харесвате и т. н. Може би много момичета те харесват, но си мислят, че си прекалено зает да спортуваш и не ти се занимава с жени, а не е така. моят съвет е да отделиш малко време и да поработиш над самочувствието си, защото съм сигурна, че трябва да го имаш! ще видиш, всичко ще се оправи! Знам го от опит! :)

~sad-baby~

3.   Това че не ти остава време си е чисто оправдание. Човек ако иска, намира време за всичко. Осмели се и покани някое момиче да излезете... едва ли вечерта не можеш да отделиш час два.. или пък когато и да е било. Давай смело и ще видиш как злобния ти приятел ще млъкне :))