Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го страшно много, но....
Момиче съм и съм на 13.. Харесвам си едно момче на 15 години което е от моето село, вила.. Виждаме се само лятото, защото и аз и той живеем в града... Той в Плевен, а аз в София.. Един път си писахме и той ме попита.. Абе ти много често почна да ми пишеш да не ме харесваш.. И аз не, но щом така си мислиш ОК.. И се стигна до там, че Той ми каза; Ти ме харесваш..

И аз уж на шега казах.. Да бе харесвам те щом казваш, но той се досети и ми писа ето призна си... Пишем си, но рядко.. Дори и номера му исках, а той ми го даде за мое учудване.. Въпросното момче.. обаче пуши.. Казах на една приятелка, че го харесвам и казах тази малка подробност, че пуши, а тя каза, че лятото на село само и само да го впечатля ще пропуша.. Уверих я, че не е така, но не съм сигурна дали ми вярва, но.. това няма значение... Искам да ви попитам лятото когато съм на село ще се виждаме често, защото сме от една компания... Как да се държа пред него?? Много бих искала някой път да останем насаме, но как да стане така? Аз ще си празнувам рождения ден на село, заради него пък и заради моята най-добра приятелка която живее чак във Варна и се виждаме само 1-2 пъти в годината.. Дали пък да не си измисля нещо в деня на рождения ми ден да направя нещо.. Да го извикам все едно да стигне нещо вместо мен.. или нещо от сорта.. Или примерно да се уговорим с нея нещо аз да влезна в къщата, а тя да му каже влез и дай това или нещо от сорта? Вие как мислите.. Много го харесвам и бих дала всичко само и само да остана насаме с него.. Почти де.. ^^ Благодаря предварително

Коментари

1.   Еми както си го запланувала... опитай!

2.   Лесно е, просто отиди до него и му кажи ела със мен до магазина, да купим.... или пък играите на истина предисвикателство или пък шише и кажи на приятелката ти да помогне с това ;д