Споделена история от Тинейджърски

Какво да кажа като сам си направих смучка?
Днес бях под напрежение, ядосах за едни неща, които аз си знам. И от яд се засмуках сам по рамото, такава смучка се появи, че просто такава няма на света. Какво да кажа на нашите като се приберат. Те знаят, че нямам приятелка и че съм си бил в къщи. Сега на тази 35 градусова жега трябва да нося фланелка, за да не ми видят смучката, която сам си направих.

Коментари

1.   Според мен няма защо да се притесняваш от родителите си. Кажи им това което написа тук. И на мен ми се случвало да си правя смучки по ръцете, ей така. А иначе докато ти мине няма друг начин освен да носиш тениска.

2.   Аз съм чувала че като се потърка със чесън и се маха. Аз лично не съм пробвала, но ти все пак пробвай, може и да стане!

Лена*

3.   Моля ти се! Пробвах да си направя смучка на рамото и не успях.
Ти обаче като особено талантлив, може да си успял, но никой не те задължава да ходиш с потник, яхахаха!

4.   Хахахаха, споко бе, какво толкова а и вашите може и да не видят. Пък и да те питат обясни им същото, което написа. И аз веднъж направих нещо такова, защото един комар ме ухапа и реших, че ако го изсмуча, няма да ми стане пъпка, "ЛОГИКА" :DD. И взе, че ми стана смучка на рамото(също беше лято тогава), ама поне съм момиче и ми е дълга косата, че се скриваше така.

5.   Хаха номер 4.. това е мн инт.. и стана ли пъпка, смучка е имало ама появи ли се пъпката

6.   Ей спокойно аз съм момиче на 14 и имам смучка и не ми се карат. Кажи на вашите няма нищо странно или пък не им казвай докато не те попитат.