Споделена история от Тинейджърски

Още си нямам приятелка
Здравейте, аз съм момче на 14 години от Бургас.
Все още нямам приятелка а съм излизал с момичета, писал съм си по скайп, но не става Смятам, че изглеждам добре, умен съм, но това, което най - много харесвам е, че съм различен. Аз обичам всеки, добър съм
с всеки, малко съм срамежлив, но защо не мога да си намеря приятелка. Както казах пробвал съм по интернет, с някоя приятелка, на някое кафе, но не става. Всичките ми приятели си имат вече гаджета, излизат, ходят на кино, на кафе, на разходка, но само аз единствен си нямам. Толкова ми е самотнооо, не мога повече така. Имам си доста проблеми и смятам, че като си намеря приятелка поне за миг ще забравя за проблемите. Моля ви дайте ми съвет как да си намеря. МОЛЯ ВИ!

П. П. Моля, само не пишете коментари от рода на - с времето ще си намериш, малък си и разни такива.

Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   В кое училище учиш? Аз съм момиче на 14 години от Бургас :D и съм МНОГО срамежлива :d

2.   Здравей. Честно да ти кажа, точно това което си написал (за послеписа става дума) точно това ще ти кажат много от хората, така мисля, а и наистина си малък, но понеже искаш нещо по-различно от тези думи... просто рано ти е за любов, учи, играй с приятелите си и недей да мислиш за гаджета. Любовта е нещо много сериозно и хубаво нещо, което идва тогава, когато най-малко очакваш, тогава когато не я търсиш, или поне когато най-малко я търсиш.

Знам го от личен опит. И ако мислиш за любовта и ако я очакваш с всеки един ден да я срещнеш, само ще се измъчваш и само за това ще мислиш и няма да си съсредоточен в другите (по-важните) неща, като училище (най-вече) и само ще се измъчваш и ще изпаднеш в депресия.

Ако от сега си се загрижил... по-добре спри със притесненията, че има момчета на по 23-24 години, които още си нямат. Ето виж ме мен-на 20 години и още не съм си имал приятелка (само по скайп имах, от друг град беше) но като цяло приятелка, в истинския смисъл на думата, не съм си имал. И незнам кога ще си имам. Но поне се радвам че с течение на времето, осъзнавам какво точно момиче искам и когато стана готов за любов, тогава ще я срещна. НО БЕЗ ДА Я ТЪРСЯ.

Тъй че, незнаеш кога ще я откриеш, така че недей да го мислиш това, че може и до 20 години да си седиш сам.
Нещата стават бавно и с течение на времето.
Приказвай с момичетата, но не се хващай за една единствена и то с цел да тръгнете.
Просто доказвай пред момичетата че си стойностен, не си олигофрен като другите и един ден (момичетата имат много хлеб да изядат, докато осъзнаят какъв си) ще ти обърнат внимание, ама след като са минали през двайсетина олигофрена и осъзнаят че работата с тях е безполезна.

Така че, бъди джентълмен, истински в живота и запомни че нещата СЕГА не се получават, защото в момента се ПОДРЕЖДАТ! ;)

Едно Момче-20г.

3.   Благодаря много за съвета! :)
Има едно момиче, което иска да тръгнем, но понеже ВЪОБЩЕ не е мой тип я игнорирам постоянно, но това е друг въпрос.
Благодаря за съвета, наистина добре ще се замисля и по този въпрос. :)
А номер 1 от К. Преславски съм, ако искаш дай си facebook и/или skype :)

Модератор - не публикуваме лична информация.

4.   До модераторите-Това, че не публикувате лични данни -скайп или емейл на хората търсещи помощ е грешка -как иначе хората да си помогнат взаимно и да комуникират помежду си....
Моля, премахнете го това. Оставете хората да си споделят детайлите помежду си за контакт. С това сайта ще бъде наистина ефективен.

5.   За всеки влак си има пътници!! Има време.. ще срещнеш сродната си душа!!

7.   Аз съм на 31 и още нямам приятелка. Никога не съм имал в интерес на истината. Да не те отчайвам де. Горе главата все пак.

9.   Аз съм момче на 14 и аз си нямам приятелка и мн искам да си имам мисля че хубаво изглеждам и съм от София. И аз също съм срамежлив офф айде сега да не си права реклама instagram: karageorgiewiordan

10.   Хей! Аз съм същата на 15 години съм и все ми е гадно като виждам връсници да излизат с гаджетата си. Харесва ми че съм също като теб- различна но донякъде явно ми пречи. Не съм надута, кифла, лека и нахална както повечето затова и среда не мога да си намеря. Според мен, за да имаш гадже трябва да се влюбиш наистина и да държиш на нея. Наистина е хубаво да имаш някой, който е до теб и много харесваш, но първо трябва да се влюбиш и след това всичко става лесно ако и тя те хареса, ако не... живота е пред теб, пред мен и пред много други като нас и когато му дойде времето ще си намериш гадже... успех! :)

11.   Закъде си се разбързал толкова? Да не се свърши светът, че трябва непременно да си хванеш гадже? Спокойно, всички са така. И аз съм на 14 и нямам гадже, както и всичките ми познати. Сега си гледай ученето, за момичета ще имаш още много време, ама в училище изпуснеш ли плетката, край...

12.   Номер 10 си напълно права