Споделена история от Тинейджърски

Аз съм гей
ОСЪДЕНА ДУША
Здравейте!
Аз съм ученик в едно софийско училище. Проблемът идва от това, че съдбата е избрала да се родя гей. Съучениците ми уж ме приемат нормално, но в действителност зад гърба ми само ме одумват и непрекъснато ми се подиграват.
Когато имаме класно или контролно всички ме молят да им подсказвам и аз от добро сърце им казвам отговорите. Всяко междучасие почти всички търчат при мене, за да препишат домашното ми. Аз им давам. Когато някой остане без пари винаги при мене тича да ми иска кинти и аз нямам нищо против да им помогна. /Работата е там, че преди време успях да си намеря работа в извънучебно време, така че сега имам тази възможност да им помагам. /Но въпреки всичко това те продължават да ми се подиграват зад гърба и да ме одумват. А аз нито приличам на гей, нито пък демонстрирам по някакъв начин моите влечения. Не мисля, че заслужавам всичко това.
Най-лесното за мене би било да престана да им подсказвам и да спра кранчето на парите. Но ме е страх, че по този начин прекалено много ще се изолирам от колектива. Ще се превърна във вълк единак /по подобие на Белият зъб от романа на Джек Лондон/. А аз не искам една такава изолация. Бих се радвал, ако ме посъветвате как да постъпя.

Коментари

1.   Ти в ред ли си? Аз ако си намера такава работа и ще давам пари на тея дет ми говорат зад гърба наш кога!? Заебавай ги! Интелигенто се изразяваш няваш нужда от такива. Повечето хора в България не могат да приемат гейовете, а те също са хора и не са по - различни от нас;)не се занимавай с тез

2.   Стани ми приятел, аз ще се грижа за теб. Ще изберем друго училище или ще учиш задочно, без да има неблагодарници, които да те използват и да ти се подиграват. Ще си намерим приятели, които да ни харесват и уважават каквито сме... ще си живеем приказен живот. :)

3.   Проблемът не е в това, че си гей, а в това, че ПОЗВОЛЯВАШ :( да те използват. :( Помисли си дали го заслужаваш...

"Но ме е страх, че по този начин прекалено много ще се изолирам от колектива. " - човече те те използват. Не знам дали би се съгласил с мен, но понякога е по-добре САМ, отколкото с такива хора.

"Но въпреки всичко това те продължават да ми се подиграват зад гърба и да ме одумват. " - винаги ще ти се случва, но по-добре подбирай средата си ( мое лично мнение :) )

И най-важното - "и аз от добро сърце... " - раздавай се, но само за тези, които заслужават и биха те оценили. Повечето са егоисти и се възползват от хора с добри сърца...

Мога да утре така, но ще те отегча... Но запомни това, че си гей касае само теб и твоя личен живот.

4.   И аз съм в същото положение. Много бих искал да си пишем.

Модератор - само в сайта.

5.   Даваш пари и подсказваш ба такива хора?
Абе заебавайки ве, пръдло!!!!

7.   Ами ти се самоунижаваш като им позволяваш да те тъпчат. Истинските приятели не се търсят заради услугите, а заради самите себе си. А това, че си гей, повярвай, сам си избрал да се родиш в това тяло, за да се самоизпиташ, да подложиш на изпитание душата си. Това, че си се родил гей, не е повод за самосъжаление, нито пък повод за гордост!

8.   Номер 7 се изрази много добре.
Аз съм на 17 и съм с обратни наклонности, точно като теб.
Също така това засяга само теб, че си гей.
Животът не свършва с това, че сме такива.
Успех.

10.   Ти просто си добра душа и за тях е добре дошло да те използват, но не им го позволявай! Покажи им, че нямат право да се отнасят така с теб и ако ще говорят за теб да ти го кажат в лицето, а не зад гърба ти като страхливци. Трябва да уважават човека, който им помага, а не да говорят така за него. Ето една подходяща поговорка: ,,Храни куче, да те лае."

11.   Знаеш ли колко хора са в това положение....
Дори и да не го осъзнаваш все още:Тази реалност те наранява защото си чувствителен... като повечето от нас и аз съм чувствителен... МНООГО....
Те не ни познават.... колко слаби са те... за тях ние сме различни Откачалки извън нормите.... Ти си различен.... Използвай го... Всичко извън нормите за тях е опасно... Ние не можем да се страхуваме.... Знаеш ли какво да направиш... Трябва да ги изплашиш.... Бъди терорист ти си терорист...!

12.   Пич гледай какво-който плаща -той поръчва музиката(не ти трябва да се съобразяваш с тях, а те с тебе) ясно ли ти е.