Споделена история от Тинейджърски

Скайп
Здравейте първо да кажа че самата аз си осъзнавам колко глупава история е това. Не търся съвети а просто да споделя с някога и да ми олекна понеже ми е толкова тегаво. Аз съм нормално момиче на 16 години имам си приятели излизам си имала съм и гадже абеслютно нормално 16 годино момиче съм. Но преди 2 месеца ми се случи нещо за което непреподполагах че ще ми се случи в сайт( не е сайт за запознаство да поясня, а за един американски сериал) се запознах с едно момче от Швеция всичко беше ОК започнаяхме да се засичаме по разни теми там последствие си разменихме скайповете и от тук тръгна всичко.

То не бяха флиртове обяснения в любов дори сме се карали. Разминихме си снимки и фейсбук и нещата се задълбочиха от даскало няма търпение да си отида в нас и да си пусна скайп и да видя дали случайно не е на линия.

Харесва ми начинитът, по който ми говори един такъв страстен, студен закачлив абе наречете си го лошо момче. Но вчера се закачахме понеже той много мрази поп музика и много ме лъзика с това говорихме си за целувки и мунки и изведнъж ми написа че е отекчен вече, че в началото съм му била интересна но вече не е така попитах го къде е проблемът а той ми кажа че не вижда смисъл да си говори с мен след като живеем на толкоав километри един от друг.

Попитах го дали ме харесва но той кажа че ако живеех в Швеция може би щеше да ме харесва много. И така аз отидох си легна с надеждата че на сутринта всичко ще е наред че ще ми кажа че просто е бил в лошо настроение или се шегувал но днес пак му пишах започнах да се закачам с него (говорих му за хокеят му понеже тренира) но той беше все така студен. Казах му че си го искам обратно искам си оново страстно момче обратно и че може би ако спрем да си пишем за няколко дни ще си залипсваме и нещата ще се хармонизират отново. Думите му бяха - Не мисля
Живеем на хиляди килбометри един от друг няма какво да си каже с човек който живее толкова далеч от мен. Много се разтройх и ме заболя като ми кажа че ще ме изтрие от абонатите си в скайп започнах да го моля да не го прави. Чудя се защо ли ми пука за човек който дори не познавам но изпитавм токова силно привличане към него. Не искам да спираме да си пишем не съм влизала днес в скайпа откакто говорихме от сутринта страх ме е че ако влезна ще си помисли че го следя но още по ме е страх че може да ме изтрие от абонатите си. А аз толкова го харесвам

Коментари

1.   Оф писна ми от тийн кифли и пикльовци в Интернета! Вашите проблемчета са направо нищожни на фона на тези на възрастните!

2.   Абе спри да нападаш момичето напълно си е права ами ако беше на нейното място а? я се съобразявай малко

3.   Към номер 1. Хубаво де, защо тогава четеш тийн раздела? Тях това ги вълнува и за това пишат. Може за теб да е глупост, но за тях е нещо за което си струва да загубиш съня си. Хайде марш към раздел някои от другите раздели като Изневери и други подпбни.

4.   Радвам се, че осъзнаваш, че историята е глупава.

5.   Той номер едно сигурно се е родил възрастен и никога не е бил дете тийн. Комплаксари ги има от А до Я! До авторката: Една позната също се беше запознала така по скайпа и още са си приятели, но само това пробвай да сте САМО ФР.

7.   От авторката : За съжаление ме изтрие от абонатите си
А аз толкова много го харесвам, не го обичам просто изпитва някаква силно привличане към него.

8.   Не мисля, че можете да бъдете нещо повече от скайп приятели, просто разстоянието не го позволява. Това просто е някакво увлечение. Започни да излизаш повече и да се срещаш с различни хора, смятам, че ще ти помогне. :)

9.   От авторката : Неговото извинение беше, че няма какво да си каже с човек живещ на хиляди километри от него. Много жалко аз наистина го харесвам но се оказа един комплексар. Животът продължава!

10.   Малки хора малки проблеми - какво я опреквате немога да разбера , по добре ли ще е да беше написала ''еми вчера ме нае**ха и съм бременна кво да правя'' еее еми вие ''големите'' като не ви се занимава защо влизате въобще да го четете?

11.   От авторката :Отноово си пишем :) :)