Споделена история от Тинейджърски

Падате ли си по такива?
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години. Да, сега когато видите темата ще си кажете " Момиче, живота е пред теб! Ще се появи подходящия! " Да, но не..
Винаги хората около мен са мислели, че рижите хора не са красиви, те са просто сладки.. Аз съм точно такава и никога някой не ми е казвал, че съм красива камоли някой пък да ме харесва.. Все са си падали момчета, които ги имам само като братя нищо повече.. Никога не са ми обръщали внимание момчетата, с които бих искала да съм нещо повече. Това просто ме убива..

Един вид бих искала да променя себе си, да се боядисам да видя как ще изглеждам и дали въобще ще привличам някого, но от друга страна пък ми казват да не си съсипвам косата.. Е, добре защо никой не си пада по такива? От толкова време търся подходящото момче и все не го намирам.. Всички ме мислят само за приятелка и нищо повече.. наистина искам да открия някой, когото ще обичам както и той мен.. Ужасно е да си сама.. Не знам какво да правя вече да опитам ли с промяната или да не правя нищо и вечно да си чакам.. Моля за съвет!

Коментари

1.   Рижите хора са на изчезване, наистина не си съсипвай косата. И да, животът е пред теб, колкото и да не искаш да ти го кажем - познавам момичета, които си намериха гаджета едва като станаха на по 20 години и сега са си щастливи. А това, че искаш да си като другите, от 14 години да си с приятел... това е друг въпрос.

2.   Ех, ех сега искаш много... знам как е, докато не опиташ, няма да спреш да искаш гадже. Ама като ти дойде до главата ще се чудиш, защо ти е въобще гадже на тази възраст... само проблеми и страдания...

3.   Не знам на какво се дължи проблемът ти, но съм сигурен, че не е на цвета на косата ти! Не се занимавай с глупости!

4.   Наистина животът е пред теб :), можеш да експериментираш нищо не ти коства да се боядисаш в цвета които желаеш, все пак косата циял живот расте :)

5.   рижите коси не са лоши. Дори Хюрем, която е покорила сърцето на султан Сулейман и е станала една от най-властните жени в турция е била с рижа коса. Различното привлича така, че ако си поддържаш косата и външността не мисля, че ще ти е проблем. Просто не ти е дошло времето спокойно. Разбирам те, че искаш гадже, но живей си живота той ще се появи, когато не очакваш и нямаш нужда от него.

6.   Не се боядисвай, моля те!

7.   Споко бе момиче. Все ще дойде някой перфектен за теб.