Споделена история от Тинейджърски

Никога не съм имал гадже
На 17 години съм и никога не съм имал гадже...

Не бих казал, че избягвам момичетата, просто не съм от типа момчета, които смятат, че са най-добрите и всички красавици им принадлежат. По-затворен съм по натура и се интересувам от по-различни неща.

На външен вид съм малко странен, не съм атрактивен, но не мисля, че съм грозен. Слаб съм и не съм много атлетичен, тъй като не се занимавам със спорт.

Не знам дали е в мен проблемът. Самият аз рядко срещам момичета, които ми харесват. И съвсем не говоря за красота. Говоря за интелигентни и умни момичета, които имат някаква изразена индивидуалност и интереси извън ежедневния живот.

Досега не съм се замислял сериозно по въпроса, но понякога се чувствам самотен от този факт.

Коментари

1.   И аз съм такъв. Имам чувството че съм сгрешил века, местото, планетата, и незнам кво още. Никой не ме разбира, а и не ми се живее сам, нема смисъл да живея за себе си, тъпо е и не ме интересува.

Едно Момче-20г.

2.   Нормално е да си самотен, разбирам те, но истината е, че ти си просто различен.
Различните хора трудно харесват някой, защото днес повечето хора са еднакви, вярно, всеки е уникален с нещо, но има масови неща, които почти всеки прави.
Не се притеснявай пич, ще си намериш момиче, което харесваш и което теб ще харесва, когато най-малко очакваш! Знам го от опит!
Аз точно когато бях забравила, че на света има момчета, тогава си намерих гадже за пръв път и преди никой не ми обръщаше внимание, но когато си викам, че няма човек за мен, тогава точно съм намирала някой.
Така че споко, ще си намериш момиче! :)

~sad-baby~

3.   И аз съм на 17 години, само че съм момиче. Също както и ти и аз никога не съм имала гадже. Имала съм няколко предложения от момчета, които не харесвам и затова съм им отказвала. По-добре за момента да съм сама, отколкото зле придружена.

Другото, което е вярвам, че точно когато най-малко очаквам, точно тогава ще срещна Него. Преди време и аз като теб се депресирах и си задавах въпроси от сорта на: "Защо съм сама?", "Какво ми има?", "Кога ще го срещна?"...
Накрая разбрах, че докато чакам да срещна Момчето, мога да обърна внимание на много други неща и вместо да се затварям в себе си, да се радвам на живота.

Съветвам те да излизаш по-често с приятелите ти, защото по този начин ще завързваш контакти по-лесно. В училище общувай със съучениците ти, това също ще ти помогне. Когато си сам избягвай да мислиш над въпроси като "Защо съм сам? Къде е тя?"...
Да, понякога ще ти бъде кофти. Да, понякога ще си задаваш хиляди въпроси, чийто отговор ще бъде неизвестен. НО в един хубав ден съм сигурна, че ще срещнеш НЕЯ! Колкото и да не ти се вярва сега.

Успех ти желая! :)