Споделена история от Тинейджърски

Защо все още си нямам гадже?
Значи аз сам момиче на 16 години и все още не сам си имала гадже.

Да, повечето ще кажете "за всеки влак си има пътници", "с времето си идва всичко"... Разбирам, че е така но се поставете на моето място... Всички ваши приятели си имат гаджета, разхождате се.. на всякъде влюбени двойки, кой от където дойде все за приятелката/приятеля си говори.. ми то омръзва и ти се иска и на теб да опиташ.

Не мога да кажа, че сам красавица(аз лично се нямам за такава), също така другия ми малък проблем е, че не сам и слабичка и елегантна като повечето момичета, но това защо да пречи и аз да изпитам любов? Не сам от най-свитите, не познавам и малко хора... КАКВА Е ПРИЧИНАТА?? Ако ме потърси някой, той просто е ебати резила опитващ се тук и там един вид където му излезе късметът... Не знам какво да правя и съм сигурна, че не сам и сама в това отношение.. Помогнете ми, моля ви :х

Коментари

1.   Това е гадно, ако мислиш, че това че не си много елегантна просто спортувай и ще отслабнеш, това е от мен... но запомни, не се комплексирай, няма смисъл, ще се намери момче, което ще те хареса и няма да е идиот, спокойно...
S. I. S

3.   Явно не е писано да срещнеш мъж на този етап. Можеш да започнеш да полагаш повече усилия за външния си вид-кожа, коса, нокти, фигура и т. н. Първото нещо, което прави впечатление на един мъж е външната обвивка. Не е нужно да се гласиш за някой, а за себе си. Поддържай се и така ще имаш доста оферти(така да се каже). Но все пак си на 16-на твоята възраст трябва да си гледаш уроците, а не да се оглеждаш за гаджета. Има време за всичко, не бързай.

5.   Тъпа тема...Как да ти кажем защо и какво да направиш? Все едно и аз да те питам какво да направя, а съм слабичка, хубавичка и бях приета в доста модни агенций(но не ми се занимаваше...така де това не е важно)... Явно някой момичета просто са си "бъгнати" и аз не знам... Споко! Не си сама и аз съм като теб! Намери си някакво занимание, което да те разсейва и да не мислиш за момчета...
Коя зодия си?

6.   Зодия рак съм

7.   Спокойно за всичко си има решение! Имаше едно момиче което беше много срамежливо, не говореше много, нямаше приятели, а и освен всичко това не беше хубаво. И сега това момиче е най-харесвано в цялото училище. И как стана? Тя просто отслабна, замени очилата с лещи, изруси си косата и се сприятели с гадни, но известни момичета, които и помогнаха да постигне целите си и моят съвет е и ти да направиш същото! Успех! И знам, че изглежда трудно, но не е, ако имаш желание...

8.   Съвет от мен - просто се откажи. Изчакай рибата сама да захапе на въдицата, а ако имаш желание... мисля, че разбра накъде бия :)

9.   Здравей аз също си мисля че това е напълно нормално. Така че няма абсолютно нищо да се притесняваш аз също си нямам гаджеа толкова много бих искал но още ще я чакам тази която е отредена за мен дори да стана на 125 г ако искаш ми пиши на имейл: ********@av. bg
Много поздрави << Петка

/Модератор7 - Не публикуваме лични данни.

10.   имам съвет за теб....
опитай вече да не бъдеш елегантна а да бъдеш секси и да вървиш по улицата с глава на горе така показваш на мъжа че си свободна луда секси готина готова за връзка но не прекалявай с флирта разбира се попитай го приятелски въпроси или заговори непознат запознай се с приятелите му и си избери готин тип от тайфата опознай го и така нататък разчупи се отиди на дискотека радвай се на живота и като види някое момче и ако те хареса просто е бил за теб
:)

11.   ей тоя въпрос си го задавам всеки път,когато видя влюбена двойка на улицата......и все още нямам отговор...може би един ден ,в далечноооото бъдеще ще имаме гаджета и ние

12.   Я хващай учебниците! АЗ САМ ли е или е АЗ СЪМ! Ти си 16 годишно момиче! Елементарни неща не знаеш

13.   Първо без значение от лицето сложи коректор под очите и кафяв молив - кафевия молив има в пъти повече ефект от черния- така е и при спиралата - сложи вталени дрехи а за фигурата не се притеснявай и най фаталните грешки на природата се коригират от токчета с плътен - наблягам на здравия ток понеже искаме самодоволство а не да се мъчим я. Останалото е поглеждаш усмихваш се ако успееш да направиш и коментар по тема за пряк контакт - поздравления вече имаш гадже или поредния телефон за излизане

14.   Какво от това,че не си слаба и елегантна,така се описваш...Аз като съм,каква полза от това и аз нямам...Не мисля,че в външният вид е проблема..Съдба го наречи.....!!А пък си и само на 16...Аз съм далеч по-голяма от тебе и съм в същото положение...Понякога имам чувството,че не заслужавам никой едва ли не,че Бог е решил така знам ли и аз...Много често и аз като видя,двойки си задавам този въпрос...На мен защо не ми се случи...Съдба мила,съдба...!!
Едно запомни от мен мила...Всичко имаш ли а здраве не,всичко останало е безлично...Здравето е най-важното и ценно нещо...!!!

15.   Какво означава слаба, дебела; грозна, красива... Това не ми е ясно. Не красотата е на първо място. Вярно не може да не полагаш пък никакви грижи за себе си, но пък чак да си слагаш 1 тон грим само и само това въпросно момче да те погледни... Най-важното е човек да те харесва какъвто си, да те харесва за това че си различен от останалите, а не си просто поредния. Голяма част от момчетата не разбират това. Не знам защото красотата и фигурата са на първо място за тях. Ами характерът, себеуважението, любовта, респекта един към друг къде е!? Много рядко се срещат ИСТИНСКИ момчета. Моя съвет е бъди себе си, усмихвай се и съм сигурна че перфектното момче те чака някъде там:)) Иска се само търпение и спокойствие. Не бързай за да не попаднеш на някой, който не те заслужава и не те цени.

16.   Все едно описваш мен същата съм и аз на 16 не съм нито слаба нито много хубава не съм имала гадже е имах едно но той само си пробваше късмета и аз не знам какво става от една седмица съм като в депреси
Не е честно, но все някога ще стане ама вече и аз започвам да се отчайвам...

17.   Ех, момиче, пожелавам ти да си намериш някой с моя характер в отношение на това как определя коя харесва и защо.. Понеже за мен всички хора са си хора, не ги отделям, а тялото не е голяма болка за умиране или зор, просто характера е всичко - до тялото, то се променя. Трябва някой като мен да изчакаш да те намери такава каквато си, а не променена - освен, ако на теб ти харесва промяната. За мен лично единственото което е нужно е характерите да са горе-долу сходни да може да върви всичко, останалото не е болка за умиране - поне ще знаеш, че те обича истински.

пп
И сега последният път, направих едно добро на едно момиче, казваше че искала да се самоубие, депресирала се е.. Та помислих да й помогна (по принцип не правя такива простотии, глупак за момента съм бил явно.. ), имах приятелски чувства към нея и реших да й кажа че я харесвам да тръгна с нея, макар и леко подвеждащо - смисъл достатъчно да и вдъхна доверие, после да се направя на луд и ако иска да ме намрази, поне ще знам че вече има самочувствие и ще се оправи от състоянието в което беше - следователно ще си намери някого.. Но започнах и аз да чувствам накрая нещо към нея, аз бях влюбения май накрая, а стана така че се оказа малко лека (не знам защо и как, понеже беше доста добра.. ), чудно ми е да съжалявам от цялата работа или да не ми пука.. Макар, че нямам проблеми с момичетата, спортуващ/здрав/корав както и да е - не съм прост, опитвам се да съм добър (тя ме направи такъв.. ), но е някак наистина странно това което направих. Е, всеки който се опитва да постъпи правилно понякога си пати..

18.   Повярвай ми в момента и аз съм в същата ситуация. Само че аз харесвам едно момче, но съм много комплексирана от външния си вид. Е не съм толкова пълна, но не се харесвам особено. Та сега съм се решила да отслабна със спорт, защото според мен това е на-ефикасният начин. Пожелавам ти късмет и те съветвам да не се комплексираш и притесняваш, сигурна съм че правилното за теб момче ще се появи рано или късно. :)

19.   И аз нямам. Чувствам се вече, като различна от другите. Какво ми има, за любов не съм ли годна. Съдба. Не знам защо, Бог реши така.