Споделена история от Тинейджърски

Как да им кажа , че не съм гей?
Пише ви момче на 19

Преди година се запознах с едно доста готино момче в скайпа. Естествено той не слушаше чалга и тем подобни глупости и му казах че слушам същото което и той.
Мина цял месец и вече почнахме да си пращаме песни от нашето време и по стари слушам преди не се държеше странно.

Но от една седмица, започнах да забелязвам, че той ме питаше разни въпроси дето са свързани със секс.
Единствено той меи пращаше неприлични снимки аз естествено ги изтривах за да не видят сестра ми която е на 8 и майка ми, която е на 43 а въпросното момче е на 22 -само 3 години по- голям от мен.

Знам и съм чувал от много хора, че хората в днешно време гледат порно - особено мъжете да гледат секс с мъже.
Добре де, на 13 съм гледал с мъж и жена.

Но снощи сестра ми лично провери разговора ни и й стана мъчно поговорих със нея и само тя знае, че това момче ме е притеснило но как да кажа на майка ми сега за да не се задълбочат нещата още повече.

Ще се радвам да ми помогнете и вие
Благодаря.

Коментари

1.   Моята майка прие, че съм бисексуална... за теб незнам. Започни да намекваш като не излизаш с момичета и т. н., но ще ти дам съвет - не се отказвай от нито един от двата пола, всеки човек е бисексуален! И с мъже, и с жени е най-хубаво!

А колкото до този, мисля, че се интересува само от секс - точно затова честно - би било добре да излизаш и с момичета, и с момчета!

2.   Само да допълня сестра ми също може да види с кое момче пиша защото я е страх да не ми вкара някой вирус или не дай боже да праща още неприлични снимки Макар че е само на 8 майка ми и тя двете следят какво прави той и майка ми й позволи тя да пише с него защото се притеснява да не би това момче да ме зарибява или впечатлява с нещо, но сестра ми му пише : Внимавай с бате че той е доста затворено момче и се притеснява а Момчето й пише добре миличка няма да го притеснявам и тя отиде при мен да спи и майка ми провери разговора и се разплака това момче ще го съдим

4.   Ужас, нищо не ми стана ясно от така написаната история! Щом си на 19 вземи малко да се образоваш, а?

6.   Хахахаха пич, евала...Нищо не ти се разбра. Ти ся гей ли си или не си гей? Кое те е притеснило, че момчето иска секс с теб, че гледа порно с мъже, че кое? Не става ясно. Сестра ти, която е на 8, е гледала чата ви и й е станало мъчно. За кое й е станало мъчно? Задето си гей, не си гей или че другото момче е гей или не е е гей? Какво ще рече "Как да кажа на майка, че това момче ме е притеснило?". Ти възнамеряваш да кажеш на майка ти, че ти, момче на 19!, си се смутил от неприличните снимки, които друго момче, което ти много си харесвал в началото (каквото и да имаш предвид с това) ти е пратил?!?!?! Научи се да пишеш грамотно и разбрано и пак се върни за съвет :)

7.   Аз лично нищо не разбрах от историята ти. Гей ли си или просто си решил да "станеш" ?

8.   Доколкото разбирам сестра ти е помислила, че си гей и е казала на майка ти? Няма какво да им се обясняваш - пълнолетен си. Достатъчно е да им кажеш истината, че си пишеш със гей, но не си такъв. А на сестра си обясни, че не е културно да се бърка в личния живот на другите и чужда кореспонденция не се чете. Ти всъщност харесваш това момче, нали? :)

9.   Нещо май не разбрах.. Какъв е проблема?! :D

10.   Проблемът е, че авторът и семейството му са се филмирали. :) Авторе, карайте я по-спокойно, какъв съд, какви пет лева?! :) Скайп има опция за блокиране, никой не ви кара насила да си пишете с хора, които смущават моралното ви спокойствие. :)

11.   Абе я малко си размърдай мозъка и помисли сам по въпроса как да им го кажеш. Откакто се появиха такива сайтове, всеки иска помощ за нещо наготово. Нищо чудно че мозъкът на съвременния човек намалява- мързи го да мисли

13.   номер 6 Правописа ти като го гледам какъв е се чудя ти как пиеш аз си пиша както си искам ти не се обаждай като много знаеш

14.   Номер 8 казах на сестра ми да не гледа ако я тревожи но тя не се бърка а се притеснява за мен. затова проведохме разговор двамата после накрая тя се разплака но я прегърнах.
Номер 8 коментара ти е много точен

15.   и какво стана в крайна сметка ?

16.   Разбирам прекрасно отношенията ви и колебанието ти, но ако нещата отидат в посока, в която не желаеш, не се колебай да прекратиш контакта без всякакво притеснение. Имам опит в подобни неща и ако не вземеш адекватни мерки овреме, нещата само ще стават по-сериозно и ще ти е по-трудно да прекратиш.

17.   Нещо не разбрах, а защо заглавието ти е такова? Като номер 1 мисли, че си би.. последно? -_-