Споделена история от Тинейджърски

Той е, но не го познавам
Аз съм момиче на 14 години завършвам 7 клас с 300 зора. Ходя на уроци по рисуване от няколко месеца. Именно там го срещнах. Появи се от нищото така извъднъж. Когато чух гласът му, този глас стори ми се толкова познат и близък, че изпитах едновременно спокойствие и силно вълнение, но не обърнах внимание на това, а и той не ми обърна внимание. Стори ми се много чаровен и се почувствах свързана с него. Помислих си, че просто го харесвам, но е много повече от това. Срещнах го пак. Исках да разбера повече за него. Той е син на учителката, знам къде учи, че е в 8 клас и името му. Наскоро го видях отново и погледите ни се срещнаха за миг и не знам какво стана. Очите не ги бях виждала така ясно. Тези очи казах си:виждала съм ги и преди, той е, но кой? Погледна ме така сякаш изпитваше същото, с такъв истерес, а аз боже, като че ли можех да прочета мислите му, беше като спомен от минал живот. Много съм развалнувана незнам какво да правя и мисля. Нещо ми подсказва, че трябва да уча в неговото училище, но не ми се ще да уча там, но имам усещането, че трябва да отида там и да се сближа с него. Чувствам се толкова силно свързана с него, като че ли в минал живот е означавал много зо мен и сега незнам какво да правя. Чувала съм, че хората, с които сме в този живо ги познаваме и от предишен. Не за пръв път ми се случва нещо такова и незнам как да постъпя.

Коментари

1.   По-добре си следвай това което искаш да учиш. Пък и ти винаги може да се запознаеш някак с него, намери начина, но пак си мисля, че най-добре е да учиш там където ти искаш...

2.   Не учи някъде, където не искаш. продължи да ходиш на уроци просто, там ще го срещаш.

3.   Ама там е проблема аз не знам аз не знам какво искам. Знам само, че искам поне веднъж да реша сама без мама да се меси. Накрая ще отида някъде само да не е нейното.