Споделена история от Тинейджърски

Преследва ме
Искам да споделя нещо хора. Момче съм, вече студент. Преди бях доста невзрачен, комплексиран и неуверен. Всичките съученици ми се подиграваха, но имаше един тип дето доста повече ме обиждаше от останалите. Та искарах тези 5 години ад с тях и вече студент мислех, че съм се махнал от тях. Поработих върху себе си... Променям се в момента. Мислех, че ще започна на ново, че ще стана уверен, общителен ще се запозная с нови хора и т.н. Обаче разбрах, че този дето най ме тормозеше в гимназията ще учи с мен, в една специалност, в един университет. Побърквам се. Исках просто да се променя и да започна от начало. А сега той ще е тука... Тоя от когото най-много бягам.

Коментари

1.   Той не те преследва..просто така се е случило
но може да имаш късмет и да не се улучи в твоята група или още по-голям късмет ще имаш ако не го приемат :)
няма ли друг университет със същата специалност ?
ако този идиот е около теб - няма да можеш да се отпуснеш, знам го от опит!

2.   Само защото този е при теб не трябва да ти пука! Предполагам, че ще се запозмаеш с много нови хора.

3.   Еееиии и аз заради една такава злобарка няма да отивам в едно училище с по хубави специалности ееейй какво да ти кажа трудно и тъжно като човек бяга а не го пускат ето ти каза че се променяш промени се започни да общуваш събери хората и виж как ще го оставят него понеже ти си интересния направи нещо има решение за всичко

4.   Просто не му позволявай да продължи по същия начин с гадното си държание към теб. Няма нужда да бягаш от когото и да било. Дръж се на ниво, покажи му, че си се променил и вече не си същото невзрачно и неуверено момче и не мисля, че ще имаш проблеми с него. :)

5.   Промени се!!! И не му се оставяй, ако го направиш лошо... Ще те тормози още 5 години и другите ще те сметнат за смотаняк. Ако те дразни му отговаряй, покажи мъ, че вече не си същият и той няма да се занимава повече.

6.   Човече, няма случайни неща, ако ме разбираш...

7.   Понякога хората, които най-много ни тормозят и тези, с които най-малко сме общували умират от желание да се сприятелят/общуват с нас. ;) Имай това в предвид... Твоят случай може да е случайност, но има едно "но" :)