Споделена история от Тинейджърски

Нашите само ме тормозят
На 12 год. съм (6клас) момче. Нашите само ме тормозят. Като малък много ме биеха. Веднъж беше завалял дъжд и ние се скрихме. Беше обед (не вечерта) и когато се прибрах със брат ми баща ми (ако мога така да го нарека) ни хвана и почна да ни удря във шкафовете, държа ни със главите надолу, удряше ни във стените, биеше ни. Често ме биеха и това и доставяше удоволствие, когато видят сълзите по лицето ми. Сега само ме обиждат, заплашват и пак почти всеки ден ми посягат. Брат ми и той ме тормози. Понякога се разбираме, но това е по - рядко. Майка ми постоянно недоволна налита на бой и крещи. Баща ми е изруд, често се напива. Хвърля, чупи, троши и какво ли не.

Със майка ми не се разбира постоянно се карат и после и двамата ядосани на мен си го изкарват. Никога не съм го виждал този човек усмихнат. Четох тук във този форум деца със подобни проблеми, но те казваха, че майките им са ги били бащите са ги защитавали. Е при мен не е така от всякъде удар обида и псувня получавам (особенно от баща ми). Брат ми вчера си изпусна парчето краставица върху панталона. Той като почна да вика чупи чинии чаши майка ми бясна и всички на мене си го изкараха. Имам баба и дядо. Дядо ми е толкова смотан, че няма накъде. Баба ми само ме овиква зей и не спира. Нямам никакви приятели. Имах една позната на която доста неща споделях, но тя се премести. Записах си час при фризиор, а майка ми каза да сядам тя да ме подстригва да не харча пари (защото няма да има за цигари много ясно.. ) На нищо не приличам. Гласях се тъкмих се, сега нямам желание за нищо.

Единственото което имах ми бе косата. Имам едни смотани дънки и една тениска. Нямам нови дрехи (защото трябва да има за цигари.. ) Сега имат да получват 2000 лева от едно място, за които 1200 трябва да изплатят заема. А какво ще правят с другите.. цигари.. знам, че не е чак толкова необходимо, но им исках да ми помогнат със 100 лева, за да си взема нов телефон. Вече всички деца са със нови телефони влизат си във фейсбуци и къде ли не, а аз стоя острани като индианец. Имам един, който ми е купен преди 3-4 години и то пак със мои пари. Аз незнам тези хора защо са тръгнали да създават семейство като нищо не правят за него. И ако баща ми не спре със този тормоз аз ще избягам, обмислил съм го със едно дете и то каза, че неможе да понася техните. Ще отида в някое селце при някоя баба. Ще и помагам с каквото мога ще ходя по полята за по някой лев.

Коментари

1.   Леле горкото, говори с родителите ти, кажи им толкова ли те обичат и такива ако, не води ги на психолог, па ако пак не стане ти реши.

2.   Като прочетох това ми стана жал !! Може ли да има такива хора .. просто не знам !! Отиди говори с учителката си в училище или с някой възрастне на когото имаш доверие !! Или направи това което си решил !! ;((