Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в друго момиче, как да кажа на майка ми?
Аз съм 18 годишна. Проблемът е че съм би. Знам го от 14 годишна, тогава за пръв път се влюбих в човек от моя пол. Сега ми се случва отново и е еднакво болезнено за мен. Любовта ми е несподелена, момичето замина в чужбина, може никога да не я видя и не е с такава сексуалност. Знам че трябва да я забравя но не мога. Изпаднах в депресия и ми е трудно да намеря сили и желание да се занимавам с каквото и да било. Започнах и да пия и ми е трудно да изкарам и един ден трезвена. Освен това ме тормози страха че след като съм с такава ориентация никога няма да намеря това което търся. Била съм с момче, но никога не съм изпитвала към него такива чувства. Страх ме е че ще прекарам живота си в празнотата която изпитвам в момента. Искам да споделя с майка си за това че харесвам жени и за нещастното си влюбване, чувствам че така ще ми олекне, тя ме обича, но се страхувам как ще го приеме. Какво да правя?

Коментари

1.   Както всеки родител така и твоята майка желае твоето щастие.. смятам че няма да и е лесно но ще го приеме.. щом харесваш момичета няма лошо.. всеки човек има право на избор.. споделила ли си на момичето за чувствата ти..? ако тя не си пада по момичета просто трябва да я забравишш.. звучи много лесно да го кажа.. аз знам какво ти е.. знам каква е болката и ти пожелавам нещата да се наредят.. успех

2.   Ох, разбирам те така идеално.. ;( В момента съм на 14 години, а на 13 се влюбих в човек от моя пол ( момиче съм) Все още не мога да се отърва от тези чувства, а пътищата ни с този човек са разделени.. не сме имали нищо, тя дори не знае... това ми е първото влюбване и е ужасно болезнено!!! Харесвам и момчета, но никога не съм изпитвала такива чувства към момче! Моля те, ако имаш желание да се свържем по някакъв начин, защото в теб открих човек с моят проблем. Ще преглеждам темата ти всеки ден.