Споделена история от Тинейджърски

Без приятелки
Всяка моя приятелка става от онези леки момичета. Останах само с една и тя вече е същата. Чувствам се много самотна няма с кой да изляза, защото всяка моя приятелка си мисли само за момчета. Те се занимават с момчета женкари, а после идват и ми разправят, защо всички момчета се подиграват с мене, кога ще срещна добро момче.... Нямат никакво самоуважение :( аз като видя момчетата с които излизат без да говора с тях виждам че не струват. Аз знам какво искам какви момчета и се опитвам да им покажа как да се държат какви могат да са те не се инт. Аз съм доста красива, но режа всичко което виждам че няма цена, защо те не могат. Много съм самотна.

Р. (16)

Коментари

2.   И аз съм без приятелки вече от много години. Как да имаш приятелка, след като никоя вече не може да ти бъде такава от лицемерие, злоба и завист....

3.   Ахаха миличка, не си само ти! И аз съм така. Мен пък приятелките ми ме зарязаха, защото не съм се занимавала с момчета. О. оИмах най-добра приятелка, която само за момчета говореше и проблема й беше че аз не съм се занимавала вече 2 години с никой.. И последствията са, че не си говорим сега :) Не по мое желание. Просто тя реши, че ще ме игнорира, подминава и т. н. И какво да ти кажа... Вече всичките ми приятели живеят в компютъра. Тоест всичките ми приятели са онези хора, с които съм направила приятелство от разстояние преди 4-5-6 години. Ми да ти кажа.. в повечето случаи и аз няма с кой да изляза. А и понякога предпочитам да остана вкъщи, че трябва да отговарям на въпроси като "Защо си нямаш гадже? " О. о което са някакви супер тъпи неща според мене... На 17 съм.. даже се чувствам "изостанала" с материала, но просто не мисля, че трябва да легна с някой просто защото всичките ми приятелки вече не са девствени.

4.   И мен никой не ме харесва и аз не се занимавам с момчета и мен ме мислят за смотана...Дори не съм казала кой харесвам и те ме набеждават с един и аз се съгласих че е той за да не и кажа исктинският и да ме засрамят..Оффф на този свят всеки е сам!

5.   M15 от София. Мъжете не струват приятелите им също проблема не е само при вас! Моята история е следната ходих с момиче на 17 (като вас) давах и любов, топлина, закрила, успокоение, подкрепа дори сме го правили не съм се отделял дори от нея и в крайна сметка ме заряза, а с нея и най-добрия ми приятел. 0т една година нямам най-добри приятели имам само две рамена и широк гръб ;) Дори заради това момиче в момента не търся истински, а само такива за по една нощ тя ме наказа да не обичам ;) За № 3 споко не си назад пази се за най-добрия!!! №1 Момчетата женкари са най-мръсните гниди!

6.   Момичета прави сте... аз съм момче и знам, че днешното поколение е много зле един/а видял/а от друг и прави същото. Всички вече са еднакви и това е ужасно.

7.   А защо не се сприятелиш с момчета? Всъщност сме доста по-малко лицемерни от твоите "приятелки"

9.   В подобен случай съм и аз.. просто с времето ще си намериш наистина приятелки с цена, поне аз на това се надявам... Има два варианта на всяка история, така че, може твоите "приятелки" да имат някакво смислено основание да правят това.... искам да ти кажа, че не знаеш какво им се върти в главата :)