Споделена история от Тинейджърски

Приятели или повече?
Преди около 5 месеца се запознах с 4 момчета. Аз бях единственото момиче в нашата малка групичка, но никога не съм се чувствала, че ме приемат като мъжкарана и въпреки това бях наравно с тях. Аз разбира се когато излизах с тях понякога взимах мои приятеки, но никоя не беше част от компанията ни. Постепенно аз започнах да приобщавам много добра моя приятелка към нас, но отначало тя се дърпаше. Всъщност едно от момчетата я базикаше и се опитваше да я сваля, без дори да я познаваше.

Сега обаче започна да излиза всеки път с нас и даже наскоро ми сподели, че много се радвала и се чувствала вече част от компанията.
Наскоро я питах дали има нещо към това момче, което преди отряза и разбира се нейния отговор беше: „Не ми е безразличен.“ Тези думи ме накараха да се чувствам по много гаден начин... и тогава или незнам кга разбрах, че всъщност ревнувам.

Отначало излизах с момчетата и много се радвах че ме уважават и искат да излизам с тях... всички ми повтаряха, че няма приятелство между мъж и жена, но аз не им вярвах, питаха ме кой от всичките е, но аз винаги съм ги смятала само за приятели. И сега изведнъж като приятелката ми започна да излиза всеки път с нас и започнах много да ревнувам. Но напоследък забелязах, че не ревнувам от всички момчета, ами само от едно... а такава ревност вече не е само приятелска.

Напоследък се случиха много странни неща с това момче, незнам дали защото започнах да го харесвам и вече гледам на нещата по друг начин, или просто той наистина се държи по по различен начин с мен. Всичко започна, когато той ме прегърна много силно и оттогава започнах да се замислям. Случиха се и други неща... лежа ми върху краката, гушкаше ме, базикаше се с мен, дори изтича една спирка на трамвая, за да си ходим заедно. Освен това прави едни такива жестове... ако не беше другото момиче щях да съм сигурна, че ме харесва. Проблемът е, че не мога да се боря качествено за него, защото това е най добрата ми приятелка.

Историята е много дълга... надявам се поне 1 човек да я прочете и да ми даде съвет какво да правя ... дали все пак той ме харесва или харесва нея и по добре ще е да се отдръпна и да си остана приятелка и с нея и с него. Ето я ситуацията аз се познавам с него от 5 месеца и станах най близка с него, но досега не е правил никога такива неща и не е имал такова държание с мен. От друга страна с приятелката ми започнаха да се виждат по често от 1 месец и той започна да я прегръща и нея да я базика и незнам дали още я харесва.

Коментари

1.   ДО БОЛКА МИ Е ПОЗНАТА ТВОЯТА ИСТОРИЯ ЛЕЛЕЕЕ... аз, обаче, съм в ролята на твоята приятелка хаха същата работа стана и с мен харесах си едно момче, отрязах го после, и тя сега постоянно е с него, ревнува го и даже го дърпа от мен, амааааааааааааааа не ми пука, така или иначе той винаги идва при мен, не при нея :Д остави го сам да избере :) само не му позволявай да си играя и с двете ви ахха :)

2.   И какво стана... сега с него ли си? Приятели ли сте още... ами твоята приятелка?