Споделена история от Тинейджърски

Защо всеки път минава с някви супер тъпи извинения?
Здравйте на всички :)
Имам един въпрос .. Пишех си с едно момче в скупе.. много си допаднахме.. с него може да се говори на всякакви теми.. от един и същи град сме и щяхме да излезем да се запознаем на живо. Разменихме си номерата.. знае къде живея... В деня, който трябваше да излезем.. той ми каза че не може днес защото си имал работа.. и се разбрахме за следващия ден да ми се обади.. да но не ми се обади.. не ми писа 1, 2 дни в скупе и аз реших да му пиша ей така.. той ми се извини.. каза че не е имал възможност да ми се обади (бил е по задачки), каза че мислел да ми се обади, но не го е направил... всеки път минава с някви супер тъпи извинения.. И от тогава не ми пише.. виждам го че е онлайн в един сайт.. но на мен неми пише.. Според вас каква може да е причината..? Никога не съм го опрекнала за нещо.. напротив и двамата се подкрепяме във всичко... Но.. :S
Благодаря на всички предварително.. :))
аз съм на 15.. той на 17 :)

Коментари

1.   ..Не знам защо е така.. може би (може да не съм права) не те харесва.. т.е прави се само или просто е много срамежлив ... не ми се вярва това дето го казва той да е вярно ..

2.   Може още да не е готов да се видите на живо, може да не иска да бърза или да се притеснява. Ама така е винаги, мъжете винаги отлагат и се оправдават дори без да има причина. Изчакай го той да реши кога, нека сам изяви желание :Р

3.   А сигурна ли си, че е този за който се представя? А не някой по-възрастен мъж например...

4.   От автора: да сигурна съм защото съм питала мои познати, които са в неговото даскало.. и го знаят :))

5.   Ами ето един съвет от мен. Когато го засечеш в скайп му кажи, че по никакъв начин не го притискаш да се видите, а си говорила за среща ей така просто - да пиете кафе. Не се прави на обидена или нещо такова. ДАже ако той не заговори за среща и ти не започвай. Нека мине малко време. Според мен той има някакви притеснения, които не иска да ти каже. Може да са всякакви. Ето ни някой неща, които са били при мен или при мои близки: притеснява се от физиката си, притеснява се от това, че няма пари, притеснява се от непознати, притеснен е за нещо лично и интимно, което няма общо с теб, но никога не би го споделил, притеснен е от това, че няма хубави дрехи, от това, че е споделил с приятели, които са му казали нещо "лошо" за теб (клюкари всякакви).

Но е зная защо си мисля, че всичко опира или до парите или до това, че е много срамежлив.
Ако имаш "готини" и сигурни шпиони, разпитай по-подробно за него и навиците му и може би ще разбереш причината.
Успех! Но не го пришпорвай! Остави нещата просто да се случват!

6.   Защото е мъж!

7.   Не е за теб.. Намери някой друг.. Той те върти на малкия си пръст.. Ако питаш мен си намери гадже, снимайте се докато се целувате и си сложи снимката на скайп.. Гаранция че ще го заболи поне малко заради това което е.. :))