Споделена история от Тинейджърски

Не иска да говори с мен
Здравейте, моля ви за съвети най-вече жените! Преди 2 дни се скарах за пореден път с приятелката ми. Напоследък съм много нервен и раздразнителен и си го изкарвах на нея и тя ми отвръщаше и се стигаше до страшно грозни сцени и псувни и обиди. След ден реших да я потърся, за да се извиня и да се опитам някак да оправя нещата, но като й звъня по телефона или и пиша тя не ми отговаря. Свързах се с майка й и я попитах дали може да ми каже какво става и защо не вдига, тя ми каза че била много обидена(на мен) и не искала да говори с мен.

Как да постъпя да спра ли да я търся или да се боря до край с всички сили? Дали я загубих заради собствената ми глупост и като не ми вдига ми показва, че не я интересувам вече или просто й трябва време и все още не се чувства готова да поговори с мен? Надявам се да ми помогнете или дадете някакъв съвет не искам да си изгубя момичето :(

Коментари

1.   Не се отказвай! Дай и време да се поуспокои, поговорете, извини се и груг път гледай да не си изкарваш нервите върху нея.

2.   Ще и мине, спокойно, обаче гледай това да не се повтаря, защото следващият път може би ще е фатален.

3.   Чесно без да се обиждаш:
Ама ти си пълен идиот.
Ако бях на нейно място не бих ти простила никога!
Най - разумното е да и докажеш,че много съжаляваш!

4.   N3, и като не простиш какво ще постигнеш? Лошотията и злобата ще разядат теб самата! Да прошаваш е висше умение, което примитиви като тебе явно не познават.

5.   Номер 4, колкото и да ти е странно - връзките се рушат именно когато се прескочи една граница, одвъд която посланието на грозните думи и поведение е: Не ми пука за тебе, ще ти кажа какво мисля, пък ако искаш си върви.

Така че, защо да не си върви?

7.   Купи 1 роза и отиди у тях :) извини и се, кажи и че съжаляваш и че си бил напрегнат, че не си искал да я обидиш.

8.   Ако аз бях на мястото на твоята приятелка бих искала да ме оставиш да си почина и да обмисля нещата. Прати и sms как се чувстваш, колко много съжаляваш, че никога повече няма да се повтори и че ще и дадеш време да ти прости, а ти ще я чакаш. Това е моето мнение. :)

9.   Пич, нещата за прости:
1 вариант - Обичаш я. Купуваш розичка, отиваш до тях, лъжеш я нещо за да си докара дупенцето долу, като дойде я целуваш, подаваш и розичката и казваш, че съжаляваш.

Ако още има претенции - шута в гъза и да си ходи!
2 вариант - Не я обичаш. Бий и шута и си търси друга!
Това идва от момче, което знае какво е любов и повярвай ми пич, не си заслужава да се излагаш за която и да е жена. 1 вариант е в границите на допустимото, ако тя ти приеме извинението, значи момичето е точно и си заслужава да правиш всичко за нея.

10.   Благогодаря на всички за съветите и мненията сдобрихме се с приятелката ми тя ми писа след един ден чухме се, видяхме се и поговорихме. Нещата вече са добре и се надявам да не стигаме повече дотук, взех си поука и няма да правя повече същите грешки. Благодаря ви отново, наистина е много готино, че дадохте мнения и се опитахте да ми вдъхнете кураж и да ми покажете къде съм сгрешил и как да опитам да поправя нещата. Не се познаваме, но понякога вие можете много повече да помогнете от най-близките приятели в подобни случаи. Всичко най-хубаво ви желая !!!