Споделена история от Тинейджърски

Всичко наред ли е?
Здравейте, сигурно ме мислите за супер отчаяна и НЕ в час, но се стигна до там, че споделям това тук, но искам да чуя мнението на различни хора, относно " проблема", то дори не е проблем, та не знам как да го нарека.

Има едно момче, с което приблизително 2 години излизаме, нещата ту ставаха сериозни, ту спирахме да се търсим, от различни градове сме. Аз страшно много си падам по него. Преди 2 месеца се срещнахме отново случайно,– ((аз вече съм в същия град, в който е и той, за дълъг период от време)), и същата вечер той ми се обади. И ето, дойде лятото, и ни събра.

Сега нещата уж са сериозни. Мисля доста / да не кажа постоянно/ за него, когато е с мен се държи прекрасно, прекарваме доста време заедно, усещам, че ме харесва, личи си. Също не го крием и от хората. Проблемът е че съм мноооого ревнива, и има 2 -3 дребни / ама супер дребни причини / да ревнувам от бившата му... И все пак не мога да се примиря... Когато започна тази тема, той винаги ми казва да не се филмирам излишно, че всичко е наред. Също така имам чувството,че на моменти е незаинтересован от мен. Тоест понякога ме залива с смс-и и ми звъни, а друг път се сеща за мен чак късно вечерта...

В началото това ми харесваше, но взе да ми писва понякога да ме забравя така, не че искам нон-стоп да сме заедно и да си говорим, абе мисля, че схванахте... Също така никак не е зает, нито има кой знае какви ангажименти, та това не се получава от недостиг на време...

Когато се опитам да говорим относно това, отново казва, че нещата били наред. Иначе понякога ми казва колко обича да говори и да прекарва време с мен. Аз също го търся, не оставям нещата да замрат, като цяло принципно правя по-големите крачки... Та, исках да се допитам, как ви звучи всичко това, дали когато моят човек казва, че " Всичко е наред" наистина го мисли, и на какво може да се дължи това неговото непостоянство.

Сори, много дълго, ама ме изби на чувства :D! :*

Коментари

1.   И аз имах един такъв приятел хаха и той така ме търсеше постоянно, нещата уж бяха сериозни, дори ми каза, че ме обича иии разбира се, от други хора разбрах какво е вършел, докато ми се обясняваше в любов и ме убеждаваше, че няма друга... не искам да ти набивам филми, че се среща с някоя друга, просто споделям моята история, която е дооооста подобна на твоята, но все пак не изключвай опцията наистина да има друга.. и все пак рано или късно ще разбереш :)

2.   Мисля, че всичко е наред както казва приятелят ти. Аз те разбирам, защото съм същата ревнивка като теб. Нищо му няма на момчето. Това, че понякога забравя да ти се обади определено не е болка за умиране. Мъжете са си такива, не можем да изискваме кой знае каква романтика от тях. Радвай се на моментите с него и не му демонстрирай ревността си толкова често и верно всичко ще е наред.