Споделена история от Тинейджърски

Намек ли е?
Миналата вечер с гаджето ми бяхме на парти с преспиване в една приятелка и трябваше да спим сами в стаята на едно легло(и двамата сме на 15 и сме девствени) и когато си легнахме почнахме да се целуваме(бяхме полу-голи той по панталонки а аз по потник над пъпа и къси панталонки) започнахме да се натискаме и той започна да се търка в мен имах чуството че правим секс се едно, та това намек ли е (бяхме леко пияни)? Аз много искам да го направим но се притеснявам някои да не разбере, пък и имам малък бюст което също ме притеснява.
Да попитам преди около 15 минути пробвах с 2 пръста и сега има леко парене, дали не е защото леко съм се разширила?

Коментари

1.   Паренето може да е от това, че си се прежулила, а колкото до приятеля ти където се е търкал в теб- нормално е, младо момче, хормоните бушуват в тялото му и е осъзнал, че е с приятелката си сам за вечерта. Какво повече да иска едно момче, а ако не е предприел нищо после може да е от факта, че го е срам или просто ти си се държала леко дръпнато или от това, че го е срам да не се изложи пред теб ако не ти хареса секса, всичко е възможно, но едно е сигурно- искал е да прави секс с теб.
Ииииииии един съвет, не се отваряй с пръсти. Нека види сам, че и на теб ще ти е за първи път, хем ще е по-спокоен, че не си по-опитна от него, хем ще му е приятно, че си му се доверила да ти е първият.
М 23

2.   М23 - хубаво даваш ти съвети на младежите, но забрави кондомите!
Мило дете, от ТЕБ зависи, дали ще правиш секс с приятеля си и КОГА, но един съвет - още утре вземи да носиш в себе си кондоми. Не е нужно да са от най-скъпите - всички са електронно тествани, но препоръчвам все пак за първия път да си имаш Дюрекс.
колкото до гърдите - явно момчето те харесва такава, каквато си. Изследвай тялото си и мастурбирай, но подкрепям М23 - мисля, че с момчето ще те боли по-малко при първия път. Препоръчвам също и лубриканти на Дюрекс.
Ако ме послушаш - САМА вземеш решението кога и с кой и ползваш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО кондоми (в комбинация с лубрикант) - първият ти път ще е нещо, за което цял живот с удоволствие ще си спомняш и няма да доведе до нежелана бременност и драми

3.   Ами момчето му бушуват хормоните кво искаш? ! ;д, щом си искала, защо не си преспала с него?

4.   От написаното си личи очевадно, че ОЩЕ СИ МАЛКА ЗА СЕКС!

5.   Ще се търка, ами полуголи в леглото, а и малко алкохол, то си е ясон, ча хормоните ви се обаждат. Само внимавайте, какво правите, че да не стане беля - да забременееш от първия път.

6.   Пак съм аз М 23
До вторият коментар- не съм споменал, че трябва да правят секс и затова не писах за предпазните средства, а и според мен това си е задължително, няма нужда да се споменава, но всички са прави- определено момичето е малко за секс, щом не може да познае, че на момчето му се прави секс... , а и не само това

7.   авторката:винаги имам презарватив на дюрекс в протмонето си :)

8.   До 7. Като му мине срока на годност да е изпозваш него!
Шегувам се!
Иначе още ти е рано, щеше да усетиш момента, ако беше настъпил. И когато настъпи момента, повярвай ми, ще разбереш!

9.   СПРИ! Очеизвадно е че не си готова.....

10.   Авторке, презервативи не се държат в портмонето, защото от механичния натиск от затварянето и отварянето може да се скъса. И за мен също си малка, щом не знаеш, че на момчето му се е правело секс. Ако решиш, отвори се сама, аз така направих, но два пръста нямат нищо общо с едни истински пенис, така че де факто нищо не си направила :)