Споделена история от Тинейджърски

Защо гърдите ми като... желе
Здравеите момиче на 16 съм и имам малко "странни" гърди! Сега всеки от вас би казал "няма такова нещо като странни гърди" или "всички гърди са хубави" "не е най важното гърдите" ;дд И така значи 1.60 съм 59 кг. не съм слаба, но не съм и няква "грозно дебела" обаче ми е чудно защо гърдите ми са толкова меки и са като ЖЕЛЕ! Когато нося сутиен са добре изглеждат прилично, но ако съм без сутиен са някви виснали, а когато се наведа и стават много по виснали на доло като на няква "коза". Възможно ли е да е така, защото съм "дебела" или дето започнах да нося сутиен някъде на 13 и половина близо 14 годишна? Дори когато лягам и легна на страни пак овисват ;хх за това, когато спях с приятеля ми винаги носех сутиен дори не спях на страни, а само по гръб!

Сега може да си помислите, че е глупаво и съм на такава възраст че... "дъската ми хлопа", но повярвайте не е толкова лесно... едно е да го четете и съвсем дръго да го имате или преживеете! Знам всеки човек има недостатак, но зависи какъв е.
Бихте ли казали от какво може да е това и как да го оправя?

Коментари

1.   Споко и аз съм така просто защото сме малко по-пълнички и така се получава. Няма нищо общо със сутиена, стегни цялото си тяло и ще видиш как и гърдите ти ще се стегнат.

2.   Не съм съгласна с номер 1. Аз бях 59кг миналата зима и носех сутиен двойно Д, но бяха доста стргнати и големи и нямаха увиснало, сега отслабнах, нося Ц и малко Д, но не сая увиснали пак, просто съвсем малко по леки.
А това за което говориш, да са меки от килограмите става ако си 90 - 100кг......
или ако пък си с много малък бюст и от килограмите е пълен предимно с мазнина

3.   Желе... А какви да са ти гърдите - като дърво ли?!
Харесвай се такава, каквато си! намери си и човек, който да те харесва такава.
На другите - майната им! Свят голям, хора много.

4.   Със стягането на фигурата и гърдите се стягат. Не е непоправимо!
Ес

5.   Спортът ги оправя! Моите поизгубиха доста форма след 2 раждания, но за половин година средно активно спортуване (без да съм наблягала специално на гръден кош!) се стегнаха и да не кажа голяма дума, но са като от тинейджърството ми!
Звучи невероятно, но е така! Спорт му е майката! Бих ти препоръчала пилатес и плуване.

6.   Доста момчета, мъже харесват млекоцентралите.

8.   Гърдите попринцип са си такива...

9.   Момиче, земи отслабни бе! Кинта и 60 и 59 кила, аз съм 1,75 и съм 64 кила, не се обиждай, но си така наречената ,,Грозно дебела'', започни да спортуваш, с хамбургери, чипсове, да не очакваш да си ,,Мис Свят 2012''.

10.   Задължително отиди на фитнес. По специално искай от инструктора да ти направи програма за стягане на гърдите и упражнения за цялото тяло. Се е момента да ги стегнеш с упражнения докато още се развиват. После ще е късно.

11.   Аз пък съм на 12 и почнах да нося сутиен на 10 години но нищо не ми е станало, не може да е от сутиена...и не се притеснявай това мога да ти кажа аз не се притеснявам, даже се кефя защото всички момчета ми заглеждат гърдите и дори докато говорят с мен...така че по-добре се радвай, че си привлекателна, не си някоя 90 кила или пък 30.сигурна съм че и приятелят ти се заглежда в гърдите ти, защото го привличат...хайде усмихни се вече и бъди спокойна.само се притеснявам за височината ти, защото аз съм на 12 и съм 1,64см

12.   омг момиче естествено е да са ти виснали.. да си чувала за гравитация? както и да е не се притеснявай гърдите на много жена са такива.. и е съвсем нормално най–вече защото си момиче и имаш да се дооформяш още

13.   11 е права ;П Аз също съм на 12 и съм 1.6567 ама ти си по-голяма а 1.60 и 59 кг.. малко трябва да отслабнеш ;) Аз нося сутиен от 11 годишна и не ми е проблем а даже ходя често и без сутиен (не обичам да ме стягат някви бюстиетаа и сутиени в областта на бюста ) защото обичам да ми е по-свободно и е готино момчетата а даже и някои по-големи от мен да се вглеждат в гърдите ми докато си говорим ;P В такива моментиси мисля ''Главата ми е по-високо''

П.П. Живей си живота защото съм сигурна че имаш много обожатели и не се стягай толкова :)))

14.   Не ги слушай тия глупости с отслабването, момиче, и да не ти хрумва да се връзваш. Прави упражнения за гърди, това е. Гърдите са си до ген, не толкова до килограми, аз съм като теб на височина и килограми, но имам малък и стегнат бюст (а съм и доста по-голяма). Това, което можеш да направиш, е да се опиташ да ги стегнеш с упражнения, макар че не очаквай чудеса. Успех!

15.   Искам да питам защо при положение, че номер 9 изсипа обиди на килограм към авторката, при това потенциално опасни за нея (а ако се впечатли и спре да яде? ), аз не мога да кажа на номер 9 малко по-грубо да си затваря устата без постът ми да се цензурира?