Споделена история от Тинейджърски

Отегчителна скука
В сайта съм под псевдонима Saddy :).. може да сте ме срещнали някъде... както и да е! Ще бъда кратка. Завърших 7-ми клас... от тогава насам, от време на време излизам вечер с приятели... и един път ходих на басейн-това беше! Моя режим: ставам, закусвам, пред компа, обядвам, пред компа, излизам или си стоя вкъщи и продължавам да кисна пред компа. Изчетох целия списък със задължителните книги за лятото, гледам филми всеки ден, играя от време на време и това е. Мисълта ми е да ми предложите нещо забавно, като изключим филмите, игрите и излизането-излизам вечер, иначе няма с кой... приятелите ми заминаха извън града. Аз заминавам юли, но още 1 седмица не знам как ще изкарам. Очите ме болят от постоянното стоене пред компа... ДАЙТЕ НЯКАКВИ ПОЛЕЗНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!! ОТЕГЧИЛА СЪМ СЕ.... И НАПРАВО МИ СЕ ПЛАЧЕ!

Коментари

1.   Чети си книгите...

2.   Няма да умреш, спокойно.

3.   Така е, a като почнеш работа след време ще е още по-тъпо:)
Отиди на кино. Аз лично отдавна го планирам, защото ходя 2 пъти в годината, а това трябва да се промени :)

*Syndrome

4.   Щом искаш нещо полезно - четенето на книги ти препоръчвам аз. Прочела си списъка със задължителна литература, което ми подсказва, че това ти харесва. Щом си изчела задължителните, потърси си такива, които не се изучават в училище. Нещо, което да ти харесва на теб и да го четеш с интерес. Така хем ще седиш по-малко пред компютъра, хем ще ти бъде интересно и полезно.

Друго, което можеш да правиш е да си намериш в интернет упражнения и да започнеш да спортуваш, макар и в домашни условия. Спорът е полезен, а и ще подобриш фигурата си (ако си с идеални мерки ще ги задържиш, ако пък искаш да свалиш някое и друго кило - ще го свалиш).

Ако умееш да рисуваш - рисувай. Гледай от някъде и започни да се опитваш да направиш картината си едно към едно с предмета, който гледаш.

Ако пък предишните предложения не са по вкуса ти, можеш да започнеш да учиш думи на някакъв чужд език - полезно ще ти бъде 100%.

Има толкова много неща, които да правиш. Избери си, това което ще ти бъде приятно и действай! :)
И весела лятна ваканция!

5.   Легни, затвори очи и мастурбирай))) Аз така правя. Успех!!!

6.   Спорт!!!

Ходи да бягаш, прей лицеви опори, керимни преси, клякания, скачания и какво ли още не, също така учи, например всички държави, столици, по големи реки и планини, заливите, протоците, моретата. Това ще ти е от голям плюс, също така и по другите предмети учи най важните неща, защото така или иначе ще дойде времето когато и ти ще имаш възможноста да излизаш, и тогава хем ще ти е добре че си навън хем ще знаеш че не си си губила времето защото ще знаеш неща от обща култура. Аз дадох географията за пример но това неозначава само по нея да учиш. Ето сега английския се говори навсякъде, сега нямяш какво да правиш - ами учи го, защото после като започнеш да излизаш хем няма да знаеш, хем няма да ти се учи. За това по добре сега. А и ученето развива мозъка, също както спорта развива мускулите.

Но не стой на компютъра, аз преди стоях постоянно на компа защото бях във същото положение и крайният резултат беше - развалих си очите и сега трябва да слагам очила около 1 диоптър не е много, но ако от по рано мислех по този начин и не си губех времето с филми, форуми и други простотий а учех сега резултатите щяха да са далеч по добри. Дано това да ти е послужило за пример, учи и спортувай, развивай се и ще си добре, НО НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО, ЗАЩОТО ТО Е МАЛКО И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЦЕННО, НЯМА ДА УСЕТИШ КАК ЩЕ ИЗЛЕТИ И СЛЕД ВРЕМЕ КАТО СЕ ВЪРНЕШ НАЗАД ЩЕ СЪЖЕЛЯВАШ ЧЕ СИ ИМАЛА ВЪЗМОЖНОСТ ДА НАПРАВИШ ТОЛКОВА МНОГО В ТВОЯ ПОЛЗА, НО СИ СИ ГУБИЛА ВРЕМЕТО.

7.   Може да си вземеш и други книги . :Д да прочетеш малко

8.   Прочети някоя книга .. препоръчвам ти "Академия за вампири" :)
Поредица са от 6 книги

9.   Fмг... ти сериозно ли? ! на един интелигентен човек никога не може да му е ТОЛКОВА скучно колкото ти описваш... все ще си намериш нещо... повярвай ми и на мен ми е било скучно.. пускам си музика.. готвя (защото още не съм стигнала възрастта в която жените се оплакват че трябва да готвят :DD). помисли малко и ще видиш че има много неща които да правиш освен компа ;) аз понякога когато НИЩО не мога да измисля за занимание просто заспивам хахаха

10.   Аз лично, никога не скучая, а рядко сядам пред компютъра. Съветвам те и ти да не сядаш толкова често, защото не сама те болят очите, а и се изтощаваш, много повече отколкото ако потичаш, почетеш или порисуваш.

Също можеш да си поставяш цели. Да кажем за това лято искам да се науча да бягам 3 км. (Сега мога само около 2 км. най-много) и да науча една нова техника на рисуване. Искам и други неща - да науча нова поза по йога, да си намеря нови приятели като отида за 3 дни на плаж и много други.

Забавлявай се :):):)