Споделена история от Тинейджърски

Мразя се, че го обичам...
Обичам момче, което има връзка от 3 години и ще се жени... От начало не знаех... после като разбрах защо не спрях :хх Всичко започна да става много сериозно и ето ме сега не мога да дишам без него... а той ще се ожени за друга...

Казва, че обича мен, но не може да остави нея, защото е от ромски произход и такива били традицийте... :( не искам да се събудя на 30 и да осъзная, че съм си пропиляла живота в чакане... А от друга страна го обичам толкова безумно, че съм готова на всичко...

Ужасно е чувтвото да си втората, моля ви помогнете ми и ми дайте съвет как да постъпя... как да го накарам да я остави и да се изправи срещу техните... така както аз направих, за да съм с него пожертвах всичко сега си нямам никой, а той... Как да го накарам да е с мен не мога да се примиря с факта, че човека който обичам си ляга с друга :(( (спестих доста от историята иначе цял ден нямаше да ми стигне)

Коментари

1.   Кажи му, че вече навсякъде почти не се спазват кой знае колко традициите и ще е голяма грешка да се ожени за нея, ако обича теб. Така и той ще е нещастен, че нещо е останало незавършено помежду ви. Това е от мен!

2.   Хахахаха не си мисли, че като е от ромски произход и само заради това не може да я остави. Един мъж обича ли една жена няма сила която да го отдели от нея разбра ли? Ако те обича ще бъде с теб, но явно обича нея повече иначе до сега да я е зарязал. Как да го накараш да се противопостави на техните, той ако пожелае без ти да го караш ще го направи. Защо най-добре не си гледаш живота ако той иска да си част от неговия ще бъдеш. Но явно НЕ ИСКА.

От къде си толкова сигурна, че те обича, той явно го е казвал и на нея и ще и го покаже. Той ще прекара живота си с нея мислиш ли, че ще жертва себе си прекарвайки живота си с жена която не обича. Не се успокоявай с това ''обичам те'' което ти е казвал защото го е казвал и на нея. Традициите.. ти в кой век живееш ? Той сигурно така те е успокоявал, че те са му виновни. Явно искаш да се превърнеш в любовница след като се ожени. Втора ръка, събираща остатъци любов. Казвам ти го за да си отвориш очите и да спреш да се надяваш. Но сигурно ще стане като станеш на 80 не на 30 :)

!!! Lowe !!!

3.   Тоя мангал ли е? ! хм до колкото разбрах ти си бг, мила ако тоя е мангал не се обричай на това, забравяш и си намираш свястно момче, помисли какви ще са децата ви.. вярвай ми, нищо добро няма излезе от това, минавала съм по този път, боли, много боли и после съжаляваш супер много ;хх

5.   Моят съвет е не се меси! Така само може да влошиш нещата. Аз също съм изпадала в твоята ситуация (дори и по-зле, той има дете), според мен има 2 варианта или се отказваш напълно от този човек (колкото и трудно да ти бъде) или просто трябва да се примириш и да заемеш второто място.

6.   Каквото и да направиш той няма да остави тази, за която ще се жени. Единствено може да спи с теб от време на време.. Това ли искаш-цял живот да си втора цигулка?? Огледай се наоколо, със сигурност има някой, за който не подозираш, че е твоята половинка. Успех

7.   Няма как да спреш да го обичаш, но можеш просто да приемеш нещата. Ти си направила каквото е зависело от теб. Сега е негов ред. А ако той не направи нищо, значи или е страхливец или не те обича достатъчно. Има моменти в живота, в които просто трябва да спреш. Няма да ти е лесно, но трябва да намериш силата вътре в теб. Времето ще ти помогне. Не позволявай животът ти да зависи от един човек.

8.   Това момче може да е от ромски произход - не се занимавай.