Споделена история от Тинейджърски

И двамата не сме се целували
Здравейте. Аз съм на 13 години и половина. Отдавна чета споделените историйки в този сайт. И имам проблем, който ме притеснява затова реших да споделя тук.
Имам приятел, който обичам много и той също. Единственият ни проблем е, че и двамата имаме желание да се целунем, но и двамата ни е страх, защото и за двама ни ще бъде първата целувка и нямаме опит! Нали просто да оставим на момчето... то си знаело работата, но моето момче нз... Какво да правя? Трябва ли толкова много да се притеснявам или просто да мисля "абе каквото стане стане... "

Коментари

1.   Целувката идва от само себе си, ако толкова се притеснява момчето, просто поглеждаш го и го целуваш, приближаваш се и си допираш устните го неговите.. не е толкова сложно, само малко смелост е нужна

2.   Предполагам, че имаш някаква идея как се прави, другото ще дойде от самосебе си. Успех :)

3.   Ти сама си каза отговора. Не му мисли толкова просто затваряш очи и се целувате. Не ви трябва някакав опит. Ще ти дам съвет опитайте на музика така ще се отпуснете и по-лесно ще стане.

4.   Е, и от какво толкова се притесняваш? Страх те е да не те ухапе ли??

6.   Няма страшно! Дори да не ви се получи вината ще е обща xD . Отпуснете се, всичко става от самосебе си, няма причина да се плашиш, нали сте заедно.

7.   Спри да мислиш толкова, то ще се случи !

8.   Не се притеснявай! Просто го целуни и не го мисли толкова, както ти каза, каквото стане - стане. Тъкмо ще се научите взаимно как да се целувате :P.

9.   Какъв е проблема като и на двамата ви е първата свиква се ще ви хареса :) пробвайте още сега без да се замисляте няма нищо страшно това е една целувка - мамка му извинявам се за израза :)

10.   Няма смисъл да се притесняваш.. Остави се на мига.. Още от първият път няма как да се целувате и двамата идеално така че с повече опити ще се научите..

11.   Здрасти ;) Момиче на 15 съм, и понеже си спомням ясно моите големи притеснения за първата целувка с език, но не можах тогава да намеря нищо което да ми помогне и се притесних. Но, всичко си мина много по-добре от очакваното ;) Имам си приятел и понеже с него се целуваме доста аз съм решена да ти помогна!!! :)) ( ще се опитам възможно най- разбирателно да ти обясня, защото до сега не съм обяснявала как се целува човек ;д)

Таа...от това което си написала само не разбирам за каква целувка става дума ( те са няколко вида - на някой не им знам точното наименование за което сори.)

1. Простичката целувка- където двамата си докосвате устните нежно и леко в продължение на няколко секунди ;) препоръчвам така да започнете :)

2. Lip lock - Това е тип целувка БЕЗ език, където вече си разтваряш устните за да се докоснеш до устните на другия възможно най-много.( Както по филмите - накланяш леко главата си примерно на дясно и той също на дясно и така действате)

3.Френска целувка - това вече Е целувката С ЕЗИК. За по-голямо удобство или поне докато намерите своят ритъм аз ви препоръчвам при започване на френска целувка да започнете с Lip lock и след това пускаш езика си (но не много навътре!) леко да докосне върха на неговият, или устните му :)
Това е от мен, опитах се да бъда изчерпателна, и полезна ;)
Пиши как е минало! И помни че трябва и практика ;)
Успех! :))

П.С: (извинявам се ако имам правописни грешки)

12.   Аз също не съм се целувала с момче. Просто не мога да открия подходящото. Имало е момчета които са ме харесвали, но никое не е било такова каквото търся. до сега имах едно. Бях хлътнала много и му станах гадже с надеждата да е такъв какъвто търся, но той се оказа поредния използвач. Аз търся интелигентно мило нежно искрено разбиращо момче което освен гадже да ми бъде ако не най добър то добър приятел. Аз също много се притеснявам за първата си целувка тъй като искам да е с подходящият. Е аз няма за какво да бързам тъй като днес навършвам 13 години ми е раничко.

13.   Ще ти кажа един съвет!
Ако те е страх да се целунеш кажи това на гаджето си действа определено.
- скъпи, аз много те харесвам, и ме е срам да те целуна.
После отидете в къщи като преди товав хола си намалила лампата дасвети прибряно, пусни тихо джаз музика иго накарай, да си затвори очите после го целуни, като леко сисвиеш устните и ги допреш до неговите

15.   Аз съм момиче на 14 години аз за първи път се целунах на 12 години и то с момчето което много обичах много време бяхме заедно и той също не се беше целувал с никоя и аз му бях първата и нас много ни беше страх или по-скоро срам, но един ден се случи не ми мисли толкова действай