Споделена история от Тинейджърски

Косъмчета на пъпа!! УЖАС!
Искам да ви попитам нещо?! На 15 съм... и миналата година забелязах че имам косъмчета на пъпа, но не им обръщах особено внимание, но след няколко месеца не знам защо ги махнах... обръснах ги, но не целия корем, а съвсем малко колкото да не си личат. И така лятото ги махах обаче сега зимата спрях и на станали доста и сега ме е срам да си облека блуза над пъпа.. наистина много грозно се виждат. Ако някой има на корема нека да ми пише и да каже как се справя, защото не искам да ги бръсна... така стават още повече! Сега много ме е яд че ги премахнах тогава ако бях знаела, че ще пораснат двойно повече нямаше да го правя! ;( Пишете коментари плсс... :(((

Коментари

1.   Казвали са ми че козметик може да ти ги махне чрез лазер или нещо подобно (не помня точно как се казваше процедурата) махат се за винаги, но мисля че е малко скъпичко.

2.   Най-добре ако не ти се дават пари за лазерна процедура зимаш си кола маска за 4-5 пъти и ще ти излизат по малко и по бавно излизат защото ги изваждаш с корена, кви жени сте такива е 21 век сме ако искаш вземи бръснач ги мани не бикче басиииииии

3.   Ами махни си ги с пинсета лесно безплатно и такак ще ги контролираш.

4.   Номер 3 е права, с пинсета ще стане достатъчно добре, едва ли са толкова много. Имам позната която си чисти триъгълника за два три часа с пинсета и е супер.

БТВ, не ползвай самобръсначка.

5.   По добре отиди на ендокринилог. И моята дъщеря имаше такъв проблем и нещата бяха хормонално, може при
вас да не е.

6.   Много ефикасно е с епилатор.

8.   Авторката: Към номер 5: А това ендокринилог какво е? Махат ли ги? А и не са никак малко...

9.   Авторката: Плсс пишете коментари ;((

10.   Лентички Вийт си вземи! Най-ефикасни са. А и нямаш за какво толкова да се притесняваш, но ест не е трябвало да ги махаш със самобръсначка!

11.   Аз също имам и ги махам с епилатор на 2-3 седмици. Не се притеснявай не боли толкова много.

12.   Разбирам те напълно, защото и аз имам ма корема, но понеже се рових доста из форумчета прочетох, че не трябва да се махат с бръснач. Вчера си купих един епилатор на Braun и днеска го пробвах. Да ти кажа лесно се махат ама доста боли :ss лично за мен това не беше кой знае какъв проблем, защото имах голям мерак да се обезкосмя :D така че не се страхувай да използваш епилатор, но ако се притесняваш много можеш да отидеш и на козметик където сигурно ще ти ги махнат с кола маска ;)) кЪСМЕт :))

13.   Кола маска или епилатор ако можеш да търпиш болка, но най-сигурно козметик.

14.   Благодаря много за съветите :):)

15.   Това което си направила - да ги бръснеш е много глупаво .. все пак така растат повече но по добре отиди на козметик докато не е станало по зле. Аз също имам косъмЧЕТА около пъпа и си ги изрусих .. така когато имам тен (през лятото) те не си личат въобще.

16.   И аз имам същия проблем и аз като теб ги обръснах съвсем малко но ми се иска да не бях-моят съвет е да пробваш с епилатор или кола маска.Успех!

17.   Или пък вместо да те боли, защо не ги изрусиш?

Снежанка

18.   Aми аз съшо имам малко косамчета около пъпа.. но моят съвет към теб е да не ги бръснеш а просто да ги махаш с пинсета но ако са пък чак толкова много и по целия корем използваи кола маска

19.   Пробваи с пинсета

20.   И аз имам същия проблем.. като гледам сигурно ще направя кола маска или да ги изруса щото на мене са ми по целия корем... само че как да ги изруса?

21.   Здравей, имах подобен проблем и ги махнах със лентички :)

22.   Здравей!! Аз имам същия проблем, а съм само на 13!! Всъщност все още не съм го премахнала, но мисля да навия майка да си ги изруся :)

23.   А какво си мислиш че като ги махнеш и няма да се появяват вече ли е? ;D

24.   Кола маска, това е. Изобщо не боли, казвам го от личен опит.

25.   имам една тайна процедура която правя, но за жалост не съм в България. Работя с нея, и няма Недоволни! И не е скъпо! Бих ти я направил безплатно, само че не съм в България! ( момче съм на 18 )