Споделена история от Тинейджърски

Трябва ми съвет за секса
Преди 3~4 дена излязохме с момчето, с което си говорим по телефона от седмица.. аз имам интерес към него и той към мен явно.. Държи ми сметка за всичко ядосва се ако съм с момчета пък всъщност ние не ходим и знам че единствената му цел е секс.. Но не мога да разбера защто се държи така не знам ревнува явно.. Понеже той щеше да е първия ми и ме беше страх.. Отидохме с него извън село слязохме от колата и почнахме да се целуваме и по едно време стана въпрос за секса и аз му споделих че той ще е първия ми че ме е страх.. а той ми каза че насила нищо не може да ми направи и си помисли че не искам да става нещо помежду ни.. пък аз исках.. но както казах ме беше страх.. Тогава говорехме дълго и той каза когато си готова тогава ще стане.. Сега вече съм готова.. след 4~5 дена ще излезем пак и тогава най-вероятно ще се случи.. Страх ме е че няма да съм добра.. че няма да го задоволя.. И като за начало не знам как ще започне всичко не знам какво да правя.. Дайте ми някакъв съвет за това как да започна и какво да правя.. може да ви е смешно но повярвайте ми трябва ми съвет от по опитен човек..

Коментари

1.   Леле, ама ти след една седмица телефонни разговори ли си даваш девствеността?

2.   Виж сега всичко започва с целувки и след това ако го иаксш ще стане

3.   Погледай малко порно ... Е*аси малоумните деца сте, с извинение ...

4.   От къде на къде ще ти държи сметка с кого къде ходиш... какъв ти е той на теб че ще ти държи сметка... явно е че просто иска да те бодне с извинение... не мисля че те заслужава. А пък ако му се дадеш виж това е друго, искам да кажа че това че нямаш опит и че не си сигурна дали ще го задоволиш не трябва да те притеснява все пак той знае че си девствена и неможе да очаква от теб чудеса, а пък и щом казваш че нямаш никакаъв опит ами предполагам че той има затова го остави да води. Но честно да ти кажа не мисля че това мекотело е за теб.

6.   От авторката: до №3.. щом съм писала тук и съм казала че ми трябва съвет от по опитен човек значи, че гледането на порно не помага.. а на останалите ви благодаря.. ;))

7.   Здравей мила, дественоста е нещо което не се дава туко-така. Аз постъпих по подобен начин и после доста съжалявах, защото вече бях използвана, унизена и захвърлена. Ще си легнеш с него най-много-2-3 пъти и до там. Изчакай, по добре да си с момче което те харесва и има някакви чувства към теб, защото по този начин той ще милее за теб и ще бъде внимателен с теб, няма да гледа да си направи кефа и да се хвали после, че те е "отворил" помисли си добре преди да действаш. Не се приизявай до толкова, че да му дадеш всичко само защото си мислиш че го обичаш.
А междо другото ти колко си годишна?

8.   :оже да ти прозвучи глупаво. но секс за първи път е нещо много важно за едно момиче. за да ти хареса трябва да обичаш ама наистина да обичаш момчето с което ще го направиш. трябва да имате всичкото време на света и наи вайното момчето трябва да има поне малък опит. за години няма да говоря те са без значение ама поне едно 15 трябва да имаш. но твой се живота и прави каквото искаш :)

9.   От авторката:На 16 съм ;))

10.   от номер 7 малка си още не бързай намер 8 е права, но ти си знаеш все пак това е твоят живот

11.   От авторката: Благодаря ви за съветите...вече знам по кой път да се ориентирам..;))

12.   от 7
А ще споделиш ли с нас решението си?

13.   От авторката: Еми с една дума той се отказа... Поиска да излезем, а на мен не ми се излизаше и му казах, че точно сега не искам и той се ядоса и повече не сме говорили.. И решението ми всъщност беше, че няма да му се отдам.. И ако случайно се върне при мен тогава решението ми може да се промени, но тогава ще го приема само ако ми отговори честно на един въпрос..

14.   Радвам се за това решение