Споделена история от Тинейджърски

Имам гадже, но друг ме привлича
Здравейте!

На 16 съм. Имам си гадже от 3 месеца, всичко е наред. Ноо... всичко до преди седмица! В живота ми се появи едно момче, което адски много ме привлича! Той е от "ония" лошите момчета, никога не съм си падала по такъв тип момчета, но той е някак си различен. Пишем си постоянно. Той ме зарибява, а аз усещам как малко по малко започвам да му отвръщам. Мъча се да се спра, но не става всичко ме подтиква към него! Не искам да зарежа приятеля си заради едното привличане, но усещам, че ако не го направя няма да овладея и ще му изневеря. Дайте ми съвет как да се отдръпна от новото момче? !

Коментари

1.   Удари си сама един здрав шамар от мен. Аман от малки пикли които не знаят ебе ли им се пикае ли им се... щяла да изневерява моля ти се.

2.   Здравейте! Аз съм авторката. Искам да ви кажа как се развиха нещата! Разделих се с приятеля си защото се чувствах виновна, но нямах и нищо общо с другото момче (поне за сега). Май постъпих глупаво, но е късно! :))

3.   №1 не говори така, защото момичето е поискало помощ, именно заради това, че не знае какво иска!

4.   Здравей объркано момиче.
Отлично те разбирам, бях в същото положение и постъпих точно като теб-зарязах момчето което даваше всичко за мен заради едно увлечение и знаеш ли какво стана? .. този по когото се бях увлякла ме остави и се захвана с наркотици.. : )

Направила си грешка, всеки прави грешки. Трябвало е първо да поговориш с някоя приятелка..

Всичко най-хубаво.. :*

Bubb.

5.   До номер 1: нямаш ли си друга работа?

6.   До тези дето обиждат: Аз в момента съм в същото положение. Така, че айде да не обиждате момичето. Какво е виновна тя, че сърцето и обича повече от един. Дори и да не е чак обич, харесване да кажем.

До авторката: Може и да не си постъпила глупаво, не знам. Няма да разбереш. Не се мъчи. Ще дойде време, в което ще намериш човека, който е създаден, за да бъде с теб.