Споделена история от Тинейджърски

Преспах с него, а той има гадже и иска пак!
Имах чувства към най-добрия ми приятел от 6-ти клас. Той е 4 години по голям от мен. Всеки ден сме заедно и не искам да го загубя. Когато той разбра за чувствата ми към него от бившата му и моята най-добра приятелка. Той ме повика в тях, за да потвърдя казаното от момичетата. Аз му казах, че мога да спра веднага и всичко да е както преди, а той каза, че не иска. На другия ден останахме сами в тях и трябваше да излизаме след един час с приятели. Той поиска да правим секс и каза, че щом го харесвам искам да е щастлив и ако искам да е щастлив трябва да го направя, и ми сподели за проблемите с гаджето си. Бях леко потресена в началото от неговите думи и ме беше страх защото бях девствена.

Много исках да му откажа, но не можах. Започнах да си мисля, че няма да боли толкова, защото използвам тампони, но сгреших. Въпреки всичко той беше внимателен и знаеше какво върши, от началото не ми харесваше, когато започна прекалено бързо отново не ми харесваше, но от бързината болката започна да намалява и свърших около 3 минути преди него, но след като свърших той продължи, докато и той не свърши. След това отидохме да си вземем душ (аз без косата) по отделно. Сега можете да ме нахраните, чувствам се ужасно за това което направих, но безкрайно много обичам това момче. Проблема ми е, че той иска да го направим отново въпреки, че прави секс с гаджето си. Този път искам да му откажа, но когато застана пред него не мога да кажа нищо.

Момиче на 15.

Коментари

1.   Е ти си явно някакъв феномен, още не първия път да свършиш, и то без да ти харесва (всъщност на 15 сигурна ли си какво е усещането да свършиш, да не би да ти се е допишкало?), май нещо прекаляваш с розовите романи/филми... Ако все пак това е истина, толкова ли е трудно да отстояваш себе си, как ще позволяваш да се държат с теб като с парцал? Ама това жените вярно сме егати съществата...

2.   Никога не позволявай да си втора в живота на някои :)

3.   Използвач-боклук е това. Махай го веднага този, защото е точно обратното-ако той те обичаше, щеше да се въздържи от секса

4.   Използва те за секс!

5.   Направила си го само заради него? И заради щастието му? НЕЕЕЕ

6.   Той 6-ти клас ли е бил, че нещо не те разбрах ако е шести... дечица

7.   6 клас вие добре ли сте? !? Кажи на приятеля си да спре да гледа порно!! щото от това ви идват тея простотийки.. Аз съм на 19 и го правих на 15 години а ти ако си 2-ри клас добре ли си само проблеми ще си докараш!!

8.   Абе хора, приятеля й го познава откакто са били 6 клас. :Д А не, че той е 6-ти клас. Щом е 4 години по-голям от нея, значи е на 19.
Относно историята, мила, използва те. Ако те обичаше и държеше на теб, нямаше да гледа собственото си щастие... А щом има приятелка, смятай...

9.   Ще ми се да кажа че всичките коменатри голе са грешнии.. но не са!! ;х... очевидно е че те използва човек хх... мега гадното е да си втора за някой, а?? Да решава с коя от двете иска да е.. или с теб или с нея... ние момичетата не сме играчки нали се сещаш? ... а пък ако ти е кеф така да те използваа... твоя си работа ;)

10.   Ей малката, по-малка съм от теб с 2 години, аз съм на 13. Щом си има гадже ВЕДНАГА прекъсни ВСИЧКИ връзки с него. И как така си го правила и то за ПЪРВИ път с него при положение, че си има гадже? !! ТОЯ НОРМАЛЕН ЛИ Е, ЧЕ ИЗНЕВЕРЯВА НА ГАДЖЕТО СИ? !!!! АЗ дори и да си намеря сериозно гадже няма да го правя с него поне до 17 годишна възраст. Камоли с момче, което не ми е гадже, на 15 и което си ИМА ВЕЧЕ гадже! Само ще ти кажа че ако другото момиче разбере много ще се натъжи.

11.   Ех ама докато не попаднем самите ние в такава ситуация може да си даваме мнения на воля нали се сещате.... първо авторке малка си за секс по мое мнение, но това си е твоя живот и никой няма право да ти казва как да го живееш. Белята си я направила, но имай предвид че секса и обичта са две различни неща... на момчето му се е до*бало, това е нито обича теб, а вероятно и гаджето си не обича... ти си сгрешила точно колкото и той... но ако искаш да продължиш да се виждаш с него и има такава опция и да ти намиламе на главата колко е грешно няма да ни послушаш за това послушаи себе си, какво искаш ти и ако сгрешиш, ще се поучиш а може и да излезе нещо по сериозно кой знае! Живота си е твой не слушай другите, кой знае какви грешки са правили и те... само един съвет мисли преди да правиш каквото и да е, в крайна сметка си на 15... че и на 30 да си пак някой неща си имат граници :)

12.   Кажи му че го обичаш, но за да докажеш любовта си не е нужен секс ..

13.   На 15 си - достатъчно голяма си за секс. Аз съм момче и го правих за пръв път на 11. А онази курва, която нарече гаджето на другото момиче "ненормален", да го духа. Тя е тъпа курва. В момента съм на 14 и въртя няколко гаджета. Преди месец бяха шест, ама едното се премести в чужбина, за да учи, затова скъсахме, понеже нито аз, нито тя вярва във "връзките от разстояние". Обаче в денят преди да замине за чужбина, момичето (тя беше е на 16 и сега на 30 август ще прави 17) ми даде най - добрият подарък, който едно момче може да получи от гаджето си (независимо дали то е момче, или момиче) - секс. Пет часа се ебахме като луди на леглото в стаята ми. Първите два часа и половина с презерватив, после без (тя взима хапчета против забременяване, а и сме ходили на лекар, за да се проверим за болести, така че спокойно). Мацето ме дари с най - невероятния ден в досегашния ми живот, просто беше невероятна! Такива свирки ми правеше, че не мога да ви ги опиша, а накрая, когато я ебах (ебах я в устата, гъза, путето и мастурбирах с цицките й) за последно в путето (това беше и последното ебаване от тези 5 часа секс), й казах, че я обичам, тя също каза, че ме обича, и накрая свършихме заедно. А докато свършвахме заедно, едновременно казахме "Късаме! ". Когато свършихме, се строполих върху нея, целувах я така няколко минути, докато бях в нея, пусках й език, тя на мен също и така скъсахме. Сега имам 5 гаджета, ама съм си харесал едни други две момичета, така че май ще станат 7. А относно въртенето на няколко гаджета - нали се сещате там по филмите и сериалчетата как няколко момичета (4, 5, че и повече) са най - добри приятелки до гроб, нали? - ами да, тези петте, които останаха, са точно такива. Освен това знаят, че съм гадже и на петте, и няма абсолютно нищо против. Дори казаха, че се радват, че съм им гадже и че се гордеят още повече сега, а също и че се обичат взаимно още повече, понеже вече знаят, че чукам и петте от тях, и всеки път, когато чукам една от тях, я чукам с пениса си, който е влизал и в путките на приятелките й. Един ден дори ми споделиха, че това ги карало да се чувстват още по - близки, понеже все едно се докосвали една друга в интимните части. А относно тези 2 други момичета - те също са най - добри приятелки, а и са в много добри отношения с петте ми гаджета, така че мисля че всичко ще се получи идеално. Относно момчето от разказа - кажи му, че е пич и че му завиждам, че прави секс с две страхотни путенца като теб и другото момиче.

14.   Използва те! Моят приятел с, който съм вече 1 година не прави така! :) Никога не повдига въпросът за секс. В смисъл, не че не го привличам. Понякога ми подхвърля палави закачки, но никога не ме насилва! По-добре внимавай с хормоните! Знам, че съм по-малка от теб, за да ти казвам какво да правиш, но повярвай ми - той те е използвал!!

~Дисни~ 13 год

15.   Наистина... Той е постъпил много глупаво. Вижда, че ти не искаш и те манипулира. Ако ти беше истински приятел, нямаше да те постави в такава неудобна ситуация. Също така, ако иска наистина нещо с теб, което да излиза от границата на приятелските отношения, би спрял да излиза с другата и би си останал с теб. Ако държи на теб толкова много, разбира се. Това е моя начин на мислене.

16.   Минала съм по твоя път и мога да ти кажа че си много глупава надали четеш още коментарите по темата тъй като е стара но момиченцата като теб ще я видят и дано се осъзнаят твой приятел е има си приятелка навремето и аз имах много добър приятел като брат имаше гадже с него си говорехме да ми е първия че ме е страх с друг а но имам вяра той искаше да я зареже и да е с мен но отказах не исках тя да страда тя заради мен след време скъсаха правихме го и нищо не беше същото търсеше ме само за това отдалечихме се и се скарахме защо да разваляш едно приятелство момиче защо им разваляш бъдещето ако ти ходеше с него и някоя го харесва и се ебе с него яко ли щеше да ти е постави се на нейното място бе момиченце правиш секс а дори не мислиш с главата си а той ако ти беше истински приятел нямаше да иска това щеше да и обясни нещата така че да не те нарани щеше да е до теб можеше да пробва да види какъв ще е отговора ти да ти се скара но не и да те наебе приятел е да е до теб каквото и да става да ти помага и закриля да ти е повече от брат да ти е близък като гадже да те обича и уважава но не и това това не е никакво приятелство на него не му пука за теб разбери го само да те ебе за тфа си му

17.   До 13: Ти си голям извратеняк! Ох, горките момичета, сигурно са супер тъпи че да се оплетат в мрежата ти!!!