Споделена история от Тинейджърски

Забранена любов
Здравейте (:
Имам нужда да ви споделя нещо и да поискам съвет. Моля да се въздържите от обидни коментари, така няма да ми помогнете.
Аз съм момиче на 16. Преди около една година започнах да си пиша с мъж на 30. Отначало всичко беше на шега, пишехме си всяка вечер, забавлявахме се. Открихме много общи интереси и аз неусетно се привързах към него. Докато той не започна да прави намеци, да ме пита дали съм свободна... накрая предложих да се видим. Разбира се, бях предпазлива и уредих срещата на оживено място, след като предупредих най-добрата си приятелка за това. Мъжът, както се оказа, напълно удовлетворяваше идеала ми – беше мил, грижовен и нежен. Този ден още повече хлътнах по него. След това се видяхме още три пъти, в които той ме покани, и правехме планове за повече срещи. Разбрах, че и той се е привързал към мен. На всяка наша среща се целувахме и се прегръщахме, сякаш не правим нищо грешно, но и двамата знаем, че не сме на прав път.
Семейството ми не знае нищо за това, дори не ми се мисли какво ще стане, ако разберат.
Напоследък обаче приятелите, на които съм споделила за тази моя авантюра, започват да се държат твърде покровителствено и при всяка удобна възможност ми четат лекции за това какво може да ми се случи. Аз напълно разбирам тези рискове, но съм толкова влюбена в него, че не мога така лесно да се откажа.
Ще ми се всичко да е както преди. Какво да направя?

Коментари

2.   Не е така ти вече не си момиченце и можеш да излизаш с които поискаш но изчакай две години докато станеш пълнолетна и чак тогава кажи на вашите

3.   Момичее, остави го. Може да ти е трудно, но не бива да съсипваш младостта си заради тоя. Една приятелка ходеше с един с 11 год. по-голям от нея, беше супер милия и всичко, преспа с нея и я остави. Не се забърквай където не трябва, откажи се докато не е късно

4.   Абе, дете, какво бъдеще си мислиш че имаш с него?! Махай го възможно най-скоро